Evlendikten sonra cok az adet gormeye basladim. neden acaba?

peppermint

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2009
7.316
6
arkadaslar hepinize merhaba,

ben daha yeni evliyim (3 ayi gecti biraz)
evlendikten sonra 4.kezdir adet oluyorum.
ancak bekarligimin aksine cok az adet oluyorum. sadece 1 gun normal adet oluyorum , 2,3 ve 4. gunler sadece 1-2 damla geliyor tum gun boyunca.

acaba bi rahatsizlik mi basladi ben de..

bir de adetim evliligime ve balayina denk gelecegi icin o donemde geciktirici pirimolut kullanmistim, onun etkisi olabilir mi?

bilgisi olan var mi acaba bu konuda?

tsk.ler simdiden,
peppermint

Evlenınce hormon deĞıŞŞıklıĞı yaŞamıŞ olabılırsın bı doktora gÖrÜn

Evlenİnce hormon deĞİŞŞİklİĞİ yaŞamıŞ olabİlİrsİn bİ doktora gÖrÜn

tesekkur ederim,
bugune kadar dikkate almamistim ama 4. kez ayni sekilde olunca korkmaya basladim..

:çok üzgünüm: cok moralim bozuldu simdi, bi rahatsizlik mi cikacak yoksa ben de...:uhm:

bir de, ilk gun pihtili kanamam oluyor..
parca parca biseyler geliyor soylemesi ayip..

:çok üzgünüm: ya su an cok endiselendim..

selam arkadaşım aynı sorunu ben de 3 aydır yaşıyorum.Geçen gün bunun için doktora gittim.Doktor bu sorun için hormonlara bakmak gerektiğini ve bunun da adet başlangıcından sonraki 2. veya 3. gün aç olarak yapılacak olan kan testiyle yapılabileceğini söyledi ve hazır gelmişken muayene edelim seni dedi.Neyse muayene sonucunda rahim ağzında büyük bir yara olduğunu ama bunun benim şikayetimle alakası olmadığını söyledi.Smear testi yapıldı ve Allah'a şükür sonucu temiz çıktı,sadece enfeksiyon var.Hormonlarıma bakılması için ise regli dönemini bekliyorum.

selamlar,
bende 5,5 aylik evliyim, evlendikten sonra regl lerim allaha sükür çok düzenli ama benimde miktar olarak azalma oldu.hormonal degisiklikten olabilir saniyorum ...

selamlar,
bende 5,5 aylik evliyim, evlendikten sonra regl lerim allaha sükür çok düzenli ama benimde miktar olarak azalma oldu.hormonal degisiklikten olabilir saniyorum ...

merak etme cnm,
ben doktora gittim,
herseyim temiz cikti cok sukur,
smear, idrar, ultrason hepsine bakildi

doktor dedi ki, 1 gun surse bile eger adetin duzenliyse sorun yokmus.
evlilikle tum hayatin degisiyor bu da reglini etkiliyor normal dedi doktor..

X