Kız İsteme Evlilik teklifine nasıl cevaplar verdiniz??

ozdemsi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
92
0
38
Arkadaşlar,aldığınız evlilik tekliflerine nasıl cevaplar verdiniz.Çok klasik bişi olsun istemiyorum,yardımcı olabilirmisiniz?

ben bir türlü alamadım eşim her seferinde tek taşı verdi söylemedi 5 tane falan var sonra en sonkinde bir pasta geldi eğlenceye gitmiştik pastayı getiren adam yanlış anlamış doğum gününüz kulu olsun dedi bende bana değil dedim pasta geri gönderdim sonra eşim kırmızı güllerle geldi diz çökerek evlenmek teklifi etti bende evet diye bağırdımmmmmmmm:asigim:

yaşanan bütün aksiliklere rağmen eşim tek taş almaktan kurtuldu:1hug:

bende klasik bi cevap olan "evet" i demek istemiyorum canım.. opuyorumnanaktan her ikimiz için de özel ve güzel bi anı olarak kalması için , güzel bir söz ya da romantik bi dörtlükle cevap vermek istiyorum.. :asigim: şimdiden başladım düşünmeye..ne olur ne olmaz,gerçi daha 2 ay var ama pat diye ediverir zemuszemus

bende klasik bi cevap olan "evet" i demek istemiyorum canım.. opuyorumnanaktan her ikimiz için de özel ve güzel bi anı olarak kalması için , güzel bir söz ya da romantik bi dörtlükle cevap vermek istiyorum.. :asigim: şimdiden başladım düşünmeye..ne olur ne olmaz,gerçi daha 2 ay var ama pat diye ediverir zemuszemus

canım benim,bende düşünmedeyim ama yok birtürlü hoşuma giden cevaplar bulamıyorum :dance:

o anki duygu ile aklına gelmez ki birşey:lepi:

nikah memuruna evet derken farklı bir şekilde olabilir ama bak kaydirigubbakcemile5

gelmedi walla :emir_bebek:
eee bii deneyelim bakalımmm...! demişimm kaydirigubbakcemile3

eşim evlenme teklifi ettiğinde
-canım bak evlilik o kadar güzel bişey değil..
şimdi sen acele etme bak bir dur biz bekleyelim biraz daha tanıyalım birbirimizi
ne acelen var hayatım aaaa..patadanak ..
demiştim..
böyle dedikçe düştü bacım peşime
sonra da bana sen redettikçe evlenmek istiyorum seninle dedi...
bende;
vallahi aşkım bakkk ben peşime düşürmek için kasten demiyorum yanlış anlama sen:)) demiştim...
evet sonunda evlendik:))))))))

eşim evlenme teklifi ettiğinde
-canım bak evlilik o kadar güzel bişey değil..
şimdi sen acele etme bak bir dur biz bekleyelim biraz daha tanıyalım birbirimizi
ne acelen var hayatım aaaa..patadanak ..
demiştim..
böyle dedikçe düştü bacım peşime
sonra da bana sen redettikçe evlenmek istiyorum seninle dedi...
bende;
vallahi aşkım bakkk ben peşime düşürmek için kasten demiyorum yanlış anlama sen:)) demiştim...
evet sonunda evlendik:))))))))

Kaçan kovalananır diyosun yani öylemi kaydirigubbakcemile3

çok hoş yalnız bütün erkekler mi böle kızlar opuyorumnanaktan
Ben de sevgilimi ilk günün akşamı terk ettiğimden beri bana daha düştü :kedi:

az önce başka bir konuya da yazdım
odun olarak önümde diz çökmüş adama ayağa kalk soytarı dedim :kahve:

valla heralde gene olsa gene öyle derim çünkü ortam o cevaba müsaitti, her yerde insanlar yürümeye çalışıyo, çocuğun üstüne basçaklar diye korktum :)

bende 2 yıldır bekle bekle bekle...hala bekliyorum..etmedı essek..zaten etseydı ilk cewabım "ne zaman" olurdu heralde..eee artık sözlendık etmez heralde..essseek yaaa..o kadar da istedigimi belli etmiştim halbukı..bu sefer edecek bu sefer kesın etcek eee artık bu son sans etmeli die diee sözlendım...belki dugunden sora eder dımı??

bende 2 yıldır bekle bekle bekle...hala bekliyorum..etmedı essek..zaten etseydı ilk cewabım "ne zaman" olurdu heralde..eee artık sözlendık etmez heralde..essseek yaaa..o kadar da istedigimi belli etmiştim halbukı..bu sefer edecek bu sefer kesın etcek eee artık bu son sans etmeli die diee sözlendım...belki dugunden sora eder dımı??
AHH CANIM BENİM BUNLARIN ALAYI EŞEK BEN 6 YILDIR BEKLİYORUM AMA NERDEEE ETMİYOR AMA SEN ŞANSLISIN EN AZINDAN YÜZÜĞÜ PARMAĞINA TAKMIŞSIN BİZDE ODA YOKK:çok üzgünüm:

X