Di telini SSK karlyor mu?

Devlet hastanesi diş polikliniğinde çalışan diş hekimi sizi fakülteye sevk eder mutlaka masrafınız olur bir kısmını kurumunuz karşılar.

ssk okmeydanı hastahanesi karşısında ağız diş sağlığı diye bir hastane yapıldı ve sgk'nın ssklıya herşeyi karşılıyorlar babam porselen yaptırdı orda ve çok cuzi bir miktar ödedi %10du sanırım ödediği para. internetten randevu alabiliyorsunuz ve doktorlarıda iyi . randevuyu zaten hemen ertesi güne veriyorlar. sıra bekleme derdide yok ...

izmir konaktakı diş hastanesınde dişteli taktırmayı planlıyorum. Sgk lıyım acaba hastane karşılarmı. Asıl sorum orda tel taktıran arkadaslar varmı aranızda ayrıca ben kullanılan braketlerın metal değil beyaz olmasını istiyorum estetik tel gibi bişey yani. Acaba bunu hastane karşılarmı.

ızmirde oturuyor olsam gidip hasteneye danısıcam ama izmirde yaşamıyorum. Lütfen bilgisi olan arkadalardan yardımlarını beklıyorum.

ssk okmeydanı hastahanesi karşısında ağız diş sağlığı diye bir hastane yapıldı ve sgk'nın ssklıya herşeyi karşılıyorlar babam porselen yaptırdı orda ve çok cuzi bir miktar ödedi %10du sanırım ödediği para. internetten randevu alabiliyorsunuz ve doktorlarıda iyi . randevuyu zaten hemen ertesi güne veriyorlar. sıra bekleme derdide yok ...

canım hastanenin adı ne acaba internetten randevu almak istiyorum da:S
Çok teşekkürleropuyorumnanaktan

Peki tel takıyorlar mı tatlım bilgin var mı acaba ? :emir_bebek:

X