Antibiyotik tedavinin sonucu MANTAR!!!

Mert0403

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2007
613
41
42
merhaba arkadaşlar umarımm banada yardımcı olursunuz bundan 3 hafta önce doktora gittim vajinal akıntı ve ilişki sonrası kan var diye baktı evet yara var dedi ilaç verdi aynı zamanda birde mastit olmuşum onun içinde ilaç verdi ilaçları kullandım mastit düzeldi ama aşası akıl almaz derece kaşınmaya başladı doktorumu aradım anatıım hımm aşırı ilaç verince ph bozuldu mantar oldu dedi. ama aşasıda düzelmedi emzirdiğim içinde her ilacı veremediği içinde düzelemiyorum. 3 haftadır eşimle aramda tık yok adam haklı olrak artık caz yapmaya başladı. hadi kaşıntım gitti ama bu seferde smear testi sonucum iltihap çıktı yara değil diye umut ediyorum. şimdi asıl büyük soru geliyor eşimle ilişkiye girsem ne olabilir? daha tedavim bitmedi acaba onada bulaşırmı ne yapmam lazım kafayı yemek üzereyeyim:1shok: birde reçeteye vajinit yazmış alakasız sonuçlar çıkıyor yardım lütfen:enbuyukkk:

bu durumda iliskiye girme,esinede gecebilir,,once ilaclarinin bitmesini,ve iyilesmeyi bekle,,
saglikli gunler dilerim,,yerimseniben

ha oyle olur ,fakat bu sana hic zevk vermez ben soyliyim,sen zevk almayinca,esinde alamaz,ama sen bilirsin tabiyerimseniben

ben bekarken zature olmustum ve antibiyotik igneler kullanmisitm;
bende de mantar yapmisti; doktora bile gitmedim; bir bayan eczaci var mahallemizde ona anlattim durumu, bir merhem verdi; sadece 1 gun surdum ve mantarim gecti..
ilac bile kullanmamistim yani.
sen de boyle bir mantar kremi alabilirsin bence.

bir de;
biz hep prezervatif kullaniyoruz dogum kontrolu icin;
hap alip da hormonlarimi bozmak istemedigimden.
ama zevk almada bi problem yok :)

ben bekarken zature olmustum ve antibiyotik igneler kullanmisitm;
bende de mantar yapmisti; doktora bile gitmedim; bir bayan eczaci var mahallemizde ona anlattim durumu, bir merhem verdi; sadece 1 gun surdum ve mantarim gecti..
ilac bile kullanmamistim yani.
sen de boyle bir mantar kremi alabilirsin bence.

bir de;
biz hep prezervatif kullaniyoruz dogum kontrolu icin;
hap alip da hormonlarimi bozmak istemedigimden.
ama zevk almada bi problem yok :)

fatural diye bir merhem kullanıyorum ben emzirdiğim için elimiz kolumuz bağlı dedi doktor her ilacı veremiyor. ben d.kontrol hapı kullanıyorum zaten kullanmayada mecburun onsuz adet olamıyorum malesef böyle bir sorunum var.eşim oldum olası hiç hoşlanmaz.

arkadaslar bende bgn doktora gittim akıntı için falan vajinit dedi ve bakteri falan varmış bir ilaç ve neo penotran fitil verdi.bgn adet olacagım doktorda gördü bunu ama bişi sölemedi hatırladıgım kadarıyla adetliyken o fitil kullanılır mı ki içinde kullanmayın falan diye bişey de yazmıyor ama bana bir yardımcı olabilirmsniz

arkadaslar bende bgn doktora gittim akıntı için falan vajinit dedi ve bakteri falan varmış bir ilaç ve neo penotran fitil verdi.bgn adet olacagım doktorda gördü bunu ama bişi sölemedi hatırladıgım kadarıyla adetliyken o fitil kullanılır mı ki içinde kullanmayın falan diye bişey de yazmıyor ama bana bir yardımcı olabilirmsniz

adetken kullanılmıor adet bittikten sonra başlıycan

tanı konudu banda bugün kronik sersivit dondurma işlemi yapılmadan düzelmeyen hastalıkmış yandık yani :çok üzgünüm:

beni de augmentin denen ilaç mantar yaptı ara ara tekrar ediyo mahvıldum ben şu an da da var ve pis koku oluyo bunun için napmam lazım bilen varsa ayzsın lütfen kızlarrrrrrrrrrrrr

Bende kronik sinüsit hastalığı olduğundan dolayı çok sık antibiyotik kullanıyorum. Haliyle sık sık mantar oluyorum. Bir kremim var dr vermişti. Mantar olduğum zaman , hatta antibiyotik kullanmaya başladığıman kremi kullanmaya başlıyorum. ışe yarıyor :)

bende kronik sinüsit hastalığı olduğundan dolayı çok sık antibiyotik kullanıyorum. Haliyle sık sık mantar oluyorum. Bir kremim var dr vermişti. Mantar olduğum zaman , hatta antibiyotik kullanmaya başladığıman kremi kullanmaya başlıyorum. Işe yarıyor :)

canım o kremin adnını versen ben ne antibiyotik içebiliyorum ne bişe ölüyorum mantardan birde iltahap için fitil kullanıyorum birde sinisüt için antibiyotik ikisi birleşince başladı daha bu sabah yinee korkuyorum çünkü ben çok çektim gecen sene 10 gün yürüyemedim mantardan artık mantarlıktan çıkmıştı benimki korkuyorum o yüzzden aynı şekilde tekrarlıyacak diyee ha birdde kolonya duydum denedim işe yarıyo sürünce birazz yanıyor ama mantardan eser kalmıyo ama tabii ne kadar sağlıklı tartışılır o yüzden krem kullanmak daha iyi

bende hiç kullanamıyorum antibiyotik bir ara rahatsızlıığım vardı sürekli iğen antibiyotik kullandım denmgem bozuldu aradan yıllar geçti şimdi bir tane bile içsem şiddetli mantar oluyorum ve artık kremlerde fayda etmiyor fitil kullanıyorum.

arkadaslar ben fitil için sormuştum daha önce hastalıgım bitince kullanılıması gerekiyordu tamamen bitmesi gerek mi yoksa en son günlerde çok az damla damla geliyor o zman kullanabilir miyim ?:uhm:

Of of kadin olmak ne zor..oncelikle idrar yolu enfeksiyonlarini tedavi etmemiz gerekior cunku antibiyotikler mantar enfeksiyonu yapiyor..ben 5 yıldir cekiyorum bitiyor geri basliyor artik biktim antibiyotik ve mantar ilaclarindan..zolax kullaniorm simdi icinde 7 tane var haftada bi tane insallh gecirir herkeze allah sifa versin

X