Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçları Kuru ve Hacimsiz Olanlar ZEYTİNYAĞLI DFNGARLI Şampuanı Deneyin..

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

seda06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
995
7
41
Slm arkadaşlar uzun süredir saç dökülmesi problemi yaşayan ve hertürlü şampuanı kullanmış biri olarak son 15 gündür zeytinyağlı dfngarlı şampuanı kullanıyorum benim saç döklmem demir eksikliğinden dökülmesine çok fazla etki etmedi ama saçlarımın eski mat ve azıcık olan görüntüsünden şuanda eser yok birde bu şampuanın içinde nerdeyse tüm şampuanların içinde olan dimetcihone maddesi yok tamamen bitkisel eğer içten bi sorununuz yoksa mutlaka deneyin derim kokusuda muhteşem belki size dökülmedede faydası olacaktır en azından zararsızbişey kullandığınızın farkında olursunuz....

birde 10 gündür kara üzüm çekirdeği yiyorum ya ondan yada bu şampuandan diplerimde bir sürü minik minik saçlar çıkıyo inşallah dökülmeside durursa çoooooookkkkkk mutlu olacamhihoyyyt

şu minik minik saç çıkıyor kelimesini birde ben haykırabilsem çook mutlu olacağım.:Saruboceq:
gittim aktara forumdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine sinemaki ,ısırgan ve karanfil aldım.
eksik olarak bepanten ampül de alacağım kafamçokkarıştı.ama şaşırdım hangisi daha etkili olur acaba nereden hangi formülden başlasam.

ısırganı uyguluyorum bende her banyodan sonra, 2 güne bir yani.
4 kez uyguladm henüz bakalm ne olacak sonuç.
karanfilide okudum ama onu ne ara yapcam hiç bilmiyorumkafamçokkarıştı
annem her elimde ot çöp gördüğünde yeter artk die her duyduğunun yapma,
erkek arkadaşm bile yakında kel kalcan aa bi bırakıwer artk dedi bugn:kedi:
ya hayrlısıyla uzasaydı bidelikafadulden

teşekkür ederim
ben birde bu karanfilli suyu denemeyi düşünüyorum bakalım ne olacak

ısırgan çayı, lavanta çayı gibi çayları içince saç dökülmesi duruyor. ayrı ayrı içilmeli karıştırmadan. ve doktorun tavsiyesi dalin içine bepanthen ampül kırılıp şampuanlanması. bu şekilde saç çok parlak ve canlı oluyor fakat aşırı sertleşiyor. dökülme gecene kdr bence sertliğe dayanılır.

X