Düğün mekanı

Dqueen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
74
0
Merhaba arkadaşlar,

Önümüzdeki yaz için düğün mekanı araştırıyoruz. Butcemiz sınırlı. Kır dugunu istiyoruz ve birkac yer belirledik. Onemli olan kapalı seceneginin de olması mekanın. Havuzbası da olur tabi. Buralarda dugune katılan var mı? Nasıldır acaba? Daha once dugune katılmadıgın bir mekanda dugun yapmak bir risk belki ama buralar guzel ve butcemize uygun. Mekanlar:

Polonezkoyde Miranda Garden, ATaşehir Taç Spor, Tarabya She point, Event Garden, Secret Garden, Bahar Country, Urza-Monteverde, Grand Cevahir oteli, Tuzla Gisbir.

Bunların dışında da farklı alternatiflere açığım. Simdiden teşekkürler:):teytey:

benim kuzenim 3 sene önce bahar country'de evlenmişti ve çok güzel olmuştu , eğer bütçen de uyuyorsa gayet güzel bir mekan , dans pisti filan çok genişti , biz karadenizliyiz, horon filan teperken çok iyi olmuştu :)

Merhaba Dqueen
Polonezköyde Leonardo'yu tavsiye ederim.Gerçekten bu konuda çok tecrübeliler.Kır düğünü için süper bir mekan ayrıca kapalı seçeneği mevcut yağmur yağma durumuna karşın. Her detay ile tek tek ilgileniyorlar,fotoğrafçı ile ayrı dj ile ayrı görüşmeler yapıyorsun.Düğünü yemekli ya da kokteyl-nikah şeklinde istiyorsan buna göre yemek seçenekleri ve seçmiş olduğun yemeklerin daha önceden size bir demosu yapılıyor.
sevgilerhihoyyyt

En yakın arkadaslarımdan biri Leonardo'da evlendi gecen yaz. Aynı yerde yapamam baska yer yokmuş gibi:KK43: Ama evt guzel bi yer, tam da kır dugunu konsepti. Belki polonezkoyde baska mekan alternatifleri olabilir. Tskler:)

Ben bugun Bahar Country ve Event Garden ile görüştüm. Cok begendim. Fiyatlar kişi başı 65-70tl civarı. Birinde muzik dahil, birinde dahil degil. Ama muzik de 1200 fln. Süslemesiyle fotosuyla pastasıyla 20-22bine çıkılıyor.

İstanbul merterde hurry inn hotel balo salonuında cok ucuza pastalı (10.500 tl) ve yemeklı düğünler yapılıyor tavsıye ederim

X