İstanbul Nisa Hastanesinde Epidural Doğum Yapan Varmı???

surem

biricik oğlum aras'ım..
Kayıtlı Üye
10 Mart 2009
979
1
44
slm arkadaşlar,epidural normal doğum düşünüyordum ama güvenemiyorum yan etkilerden dolayı,hastanenin tecrübesinide bilmiyorum..
Nisa hastanesinde doğum yapan arkadaşlar lütfen cevap yazarmısınız??:CüvCüv:

slm arkadaşlar,epidural normal doğum düşünüyordum ama güvenemiyorum yan etkilerden dolayı,hastanenin tecrübesinide bilmiyorum..
Nisa hastanesinde doğum yapan arkadaşlar lütfen cevap yazarmısınız??:CüvCüv:

ben epidural dogum yapmadım ama benim dogum yaptıgımda doktorum sibel aydındı şimdi tüp bebek uzmanı olmuş ve bana ozaman dedikidört santim açılınca anestezi uzmanı gelip igneyi belinizden yapıyo ve siz zaten sancının çogunu çekmiş oluyosunuz sancıyı duymadıgınız için bebegi itmiyosunuz ve biz karnınıza bastırmak zorunda kalıyoruz o yüzden tavsiye etmiyorum dedi bana normal dogum sansı vermediler herseyin hayırlısı umarım normal dogumyaoarsın bi avazdada kurtulursun:emir_bebek:

ben epidural dogum yapmadım ama benim dogum yaptıgımda doktorum sibel aydındı şimdi tüp bebek uzmanı olmuş ve bana ozaman dedikidört santim açılınca anestezi uzmanı gelip igneyi belinizden yapıyo ve siz zaten sancının çogunu çekmiş oluyosunuz sancıyı duymadıgınız için bebegi itmiyosunuz ve biz karnınıza bastırmak zorunda kalıyoruz o yüzden tavsiye etmiyorum dedi bana normal dogum sansı vermediler herseyin hayırlısı umarım normal dogumyaoarsın bi avazdada kurtulursun:emir_bebek:

çok sağol canım,bi bakıma doğru aslında,karar vermem gerekiyor:KK43:

ya ben de normal doğum ve epudural istiyordum ama şimdi korktum bunu okuyunca.. yapan yok mu ?

arkadaşlar nisada epidural normal doğum yapan yokmudur hiç .
bende epidural istiyorum ama eminde değilim

konuya henüz cevap verilmemiş.
bende merak ediyorum. nisa da yada bahçelievler civarında epidural normal doğum yapan var mı?

X