Batl inan belki ama kafama takld

sevdemm

ALLAHIMDAN HAYIRLISI
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
2.333
31
Arkadaşlar ben nişanlıyım ve merak ettiğim bişey var bugün bir arkadaşım yüzüğüme bakmak istedi ve parmağına takıp baktı belki önemsiz bişey böyle bişeyde olmayabilir ama bu uğursuzluk getirirmi benim çok kafama takıldı belki sizlerinde başına gelmiştir. Umarım öyle bişey yoktur gerçi kuyumcudada insanlar yüzükleri deneyip deneyip bakıyorlar ama yinede kafama takıldı. Ben pek hoşlanmıyorumda böyle şeylerden merak ettim?? Böyle bir durum yaşayan varmı aranızda ??

öyle derler ama sen takılma canım.
nasıl başlanırsa öyle gider bir işlişki..
bakışaçını bu yönde olumsuzlaştırma o yüzden,hayatta düşünce gücü diye bir şey var.
güzzel düşünki güzel olsun herşey:a.s.:

ilk defa duydum böyle bişeyi

nişanlıyken de şimdi de kardeşim, kuzenlerim bakayım yüzüğüne deyip takmışlardır parmaklarına

bence saçma bi inanış

yok canım böyle şeyler düşünme zaten nazarı falan değecekse bakmasıyla yıkar seni orta yere
ben yaşamadım
bunlardan dolayı deği,l iki insanın birbirlerine zıtlıklarından kaynaklanan problemlerden sorun yaşanır..
siz anlaşmanıza bakın..

sağolun arkadaşlar ne biliyim bende birara duymuştum öyle bişey nerden duyduysam aklıma geldi kafama takıldı baya akşam akşam

Takılma canım böyle şeylere
Kuyumcu vitrininden senin eline gelene kadar 50 tane parmağa giriyor o yüzükler.
Gönlünü ferah tut sen
Gerçek sevgi öyle yüzük vermekle falan zarar görmez.
Mutluluklar diliyorum sizeŞeniz

çok sağol canım bende boşuna kafama taktım belkide doğru söylüyorsun kuyumcuda biçok insan takıyor deniyor ne biliyim duymuştum öyle kafama takıldı

batıl inanç olduğunun farkındasınız ki batıl inanç belki diye başlık atmışsınız
siz zaten cevabı biliyorsunuz yoruma gerek var mı yerimseniben

oo benim yüzüğümüde bi çok arkadaşım taktı
olan bi uğursuzlukta yok ortada
ben inanmam böyle şeylere
adı üstünde batıl inanç:nazar:

ben herkesin yüzüğünü takarım benimkini de veririm isteyene nolcakmışş:umursamaz:

ohoooo benımkı elden ele gezdı
hıc bısey olmadı cok sanslıyım evlıgımde hersey yolunda cok sukuryerimseniben
takma kafana boyle seylerı

ben kaç kişininkini taktım..
benimkini kaç kişi taktı..
takılma böyle şeylere canım,kafanı takma hiç.

ben inanmam böyle şeylere.isterse 300 kişi sıraya geçip takabilir hiç mühim değil ne olacak ki..birşeyin olacağı varsa olur..olmayacaksa bir allahın kulunun gücü yetmez oldurmaya...böyle şeyleri önemseyip kafanı yorma canım...mutluluklar...

yüzük nasıl uğursuzluk getirebilir ki?
metal bişey
bende kendi yüzüğümün başkalarının parmağında olmasından hoşlanmam ama uğursuzluk getirebileceğini de düşünmem

kafanı takacak başka bişi bulamadın sanırım şimdide bu mu çıktı
ee o zaman damatta gelinlikle seni nikahtan önce görmesin , ayna kırılmasın bak 7 yıl uğursuzluk demek ,kollarını otururken bağlama ,eşik önünde durma
hayatta herşeyi böyle düşünürsen çabuk yaşlanırsın

İlk kez duydum...Ben kimseye alyansımı vermem niye denesinki yani..
Batıl inanç olduğunu zaten söylemişsin...Tekrar yapmassın:)
Ayrıca böyle uyduruk söylemlerlede kimsenin evliliği bozulmaz cnm

dediğin gibi sadece bir batıl inanç
yüzüğünü başkası denedi diye ilişkiniz bozulmaz tatlım korkma
bende dikkat ederim bu tür takıntılar bende de var kimseye alyansımı vermem mesela
sende bundan sonra daha dikkatli olursun, olur mu yerimseniben

X