Çantalarınızı evin neresinde muhafaza ediyorsunuz?

vera2020

Guru
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
1.315
1.861
49
Merhaba arkadaşlar. Kol çantalarınızdan o an için kullanmadıklarınızı muhafaza ettiğiniz yer neresidir* Tavsiyeniz var mı?

benim elbise dolabim oldukca büyük ve köseli askiya astigim elbiselerin arkalarinda oldukca genis yer kaliyor yani normal dolaplarda da öyle onun icin ben ic tarafa yapiskanli askilardan taktim 5-6 tane cantalarimi ona asiyorum hem gözükmüyor hemde pratik yerimseniben cantalari cok olanlar mutlaka denesin bunu hosunuza gidecek vereliniortak

gardrobun orta gözünde durur.

mevsimine göre çanta kullanıldığı için yazlık çantalarımı içine basılmasın diye bişeyler doldurduktan sonra baznın altında saklarım. tabi yaz gelincede kışlıklarla değiştiririm.

sürekli kullandığım 4 çantam dolabmda rafta...direk askılı olan bölümde giysilern altında kalıyor...

dger ara sıra kullandıklarım ise bazamda duruyor,bazam boş naslsa kaydirigubbakcemile2

ben holumdeki fortmantoda saklarım büyük oldugu için
tüm ayyakabılarımda çantalarımda orda duruyo

bende çanta çok yer yok.
9-10 ay sonra evleniyorum evin her boş yerinde çeyizlerim var.
çantalarıma yer bulamıyorum yaramı deştin:)
bende aldım büyük bi koli. odamda kapının arkasına koydum içinede doldurdum çantalarımı.

bende cehız yuzunden hiçbişeye yer bulamıyorum cantalarımı gardolabın yan duvarına 3 tane çivi çaktım oraya asıyorum tabi gorunmeyen bi yer

yüklüğüm var odamda oradaki askılığa asıyorum.askıya 2/3 tane takıp asıyorum.

o konuda galiba sansliyim kaydirigubbakcemile2

Kücükte olsa kücük bir ayakkabi -canta odam var :kedi:

Benimde evimde ardiye bir odam var tüm fazla eşya ve kıyafetlerimiz orada.

benim çantalarımda gardrobumda duruyor.
zaten bu ara çocuklu olduğum için kullandığım iki büyük valiz gibi çantam var.onlarda ortada duruyor..

Satın aldığım çantalar hep muhavaza etme kılıflı oluyor.
Ben de onlara koyup gardrobuma kaldırıyorum.
Artık hiçbirini kullanmayorum. Koca bir sırt çantasıyla geziyorum.:1closedeyes:

duvara raf monte ettirdim dolaba sığmadıkları için 2 tane rafı çantalarıma ayırdım şimdi rahat rahaar orda duruyolar :)

gardolabımda alt kısımda bulunan elbıse askılarının altına sıraladım ..............

benim de yatak odamın kapısının arkasına askı aldım. onda duruyor bir kısmı. bir kısmı ise portmentoda asılı.

gardolapta şallarım gece ve el çantalarım hepsi bir arada:) kravat asma yeri varya işte orasını ben zapdettim:))

X