hamile miyim değil miyim ??

ekeser

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
25
0
37
arkadaşlar merhaba çok merakta kaldığım bir konuyu sizinle paylaşmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim... 18 eylülde devlet hastanesinde tahlil yaptırdım ve sonucun pozitif hamile olduğumu söyledi doktor ama bana değerimi söylemedi kadın doğuma gel yarın dedi.aradan bayramın birinci günü kahve rengi lekelenmem oldu doktora gittim hemen bana yine tahlil yaptı ve gebe olmadığımı söyledi sistit olmuşsun dedi ve ilaç yazdı. Fakat ben hala şüphelendiğim için almadım. ertesi gün adet kanamasından biraz daha yoğun bir kanamam oldu (sancılı bir kanama). bu sefer zeynep kamil hastanesine gittik eşimle kan tahlili yaptılar değerim 10.54 çıktı ve doktor hamile olduğumu söyledi ama alttan muayene de etti. bana rahim çizgimin ince olduğunu söyledi 1 hafta sonra gel, düşük yapıo olabilirsin falan dedi. ben şimdi anlamadım hamilemiyim düşük mü yaptım???? 1 hafta bugün doldu ama artık çok korkuyorum hastaneye gidip durmaktan ne yapmalıyım?

Arkadasım gecmıs olsun..anladıgım kadarıyla kımyasal gebelık yasamıssın...18 eylulde hamıle oldugun soylenmıs...ılerleyen gunlerde yaptırdıgın tahlıl sonucu 10 cıkmıs oysa bınlerde cıkması gerekırdı...ınsallah en kısa zamanda kucagına almak nasıp etsın allah...ama yınede doktorla gorus belkı farklı bı durum vardır

inşallak allah bana da nasip etsin inşallah zaten daha d. kontrol hapını 22 ağustosta bırakmıştım hemen kaldığım içinde problem olabilir dedi doktor.

bencee kimyasal gebelik yaşıyorsun eğer düşük olduysa bile üzülme zaten ilacı yeni bırakmışsın ilerki aylarda sorunsuz gebelik yaşarsın şimdilerde stres yapma bu zarar verir....

çok teşekkür ederim arkadaşlar şimdi beklemedeyim zaten kaç bin kadın farkına varmadan düşük yapıyomuş adet zannedip düşürenler çok varmış yani..

Tatlım dÜŞÜk yapıyor olabılırsın
umaım bebeĞın senınledır

X