Erkek bebek için örgü kıyafetler

hanzedem hani sana daha önce çok hoşuma gitti örücem bu pantolonlardan demiştim. 7. sayfadaki kot görünümlü pantolonlar onda bi yerde takıldım bana akıl verirmisin canım. pantolonun belini çift kat mı öreyim tek katmı. tek katta sanki körü durucak gibi.

canım duble örgü diye bir örgü var pantolon lastikleri için,tek seferde örüyorsun ama ortası boş oluyor..ben pantolonlarda kesin lastik geçiriyorum bebekler çok hareketli durmuyor çünkü lastik geçirmen lazım..kolay olsunu diyorsan..düz ördü ör ikiye kıvır arasından lastik geçirirsin....

canım duble örgü diye bir örgü var pantolon lastikleri için,tek seferde örüyorsun ama ortası boş oluyor..ben pantolonlarda kesin lastik geçiriyorum bebekler çok hareketli durmuyor çünkü lastik geçirmen lazım..kolay olsunu diyorsan..düz ördü ör ikiye kıvır arasından lastik geçirirsin....

hımmm bak bu duble örgü yöntemini bilmiyorum onuda bi ara öğrenmem lazım :KK1:
öyleyse beli bir sıra ters gidip düle iki kat yapayım sağol canım. bu arada o tekniği öğrenebileceğim bir yer varmı :KK17:
yada yaptığında resimli anlatım koyabilirsen sevinirim canım.

canım hepsi çok güzel rica etsem tığ ile örülmüş bi takım eklermisin benim için bide yüzeyselde olsa anlatırsan çok sevinirim işlenişini :KK71:

960885cedd68d3ecd1ba6.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

en üstteki süveter yok,yeşil süveteride düzelttim,diğerleri doğru.
ayrıntıları özelden msj atıyorum sana şimdi.

Son düzenleme:
merhaba kolay gelsin,ben bu modeli işlemiştim çok güzel oldu şu an yanımda değil,yoksa hemen eklerdim hanzademcim.oğluşum henüz giyemedi inşallah 1 ay sonra tam olur bedenine:)
resmini bekliyoruz o zaman örmek isteyen annelerede fikir olur..eminim çok güzel olmuştur

resmini bekliyoruz o zaman örmek isteyen annelerede fikir olur..eminim çok güzel olmuştur

:KK71: seninkilerin yanında lafı olmaz tabii ama eklerim inşallah en kısa zamanda
ah birde şu patik işlemeyi öğreten biri olsa,sen anlatıyosun ama okurken ben anlamıyorm bilmediğim için,illa biri olacak yanımda gösterecek :KK17:

X