Erkek bebek için örgü kıyafetler

hepsi çok güzel hele şu mavi olan atkı bereye bayıldım tam benim oğlana göreymiş ama nasıl yapabilirim ben onu açıklayabilirmisiniz acaba ??????

Ayyyy Hanzadem ,yine eklemişsin süperleri.Sağolasın valla takip ediyorum seni bilesin ...

hemen atkının tarifini vereyim.çift katlı atkı tek bağlamalı ve kısa olcaka.tek kat örülüp 2 ye katlanıp dikiliyor.üzerine süslemeler sonradan yapılıyor.şak şirinler şapkası.lastiğinden başlıyorsun.eksilterek örülüyor.yeterince uzun olunca bitir ..öremezseniz.ben burdayım özelden de sorabilirsiniz.siparişlede örüyorum..

hemen atkının tarifini vereyim.çift katlı atkı tek bağlamalı ve kısa olcaka.tek kat örülüp 2 ye katlanıp dikiliyor.üzerine süslemeler sonradan yapılıyor.şak şirinler şapkası.lastiğinden başlıyorsun.eksilterek örülüyor.yeterince uzun olunca bitir ..öremezseniz.ben burdayım özelden de sorabilirsiniz.siparişlede örüyorum..

TATLIM NE KADAra YAPIYOSUN PEKİ *CADIARZUCADIARZU

tığ işi biliyorumda son koyduğun eflatun patik çok hoş

yeğenim kız da hihoyyyt

kaç ilmekle başlıycağız bide nasıl yapcağız üstünü altını:KK43:opuyorumnanaktan

o model işile örülmüş bir model şu kadar ilmek diyemem ipin kalınlığına ve bebeğin yaşına göre ilmek sayısı değişir.ortalama birşeyler başlayıp 2 ye katlayın yeğeninizin ayağını ölçün.önce zemim örüleek tahmini 7-8 sıra sonra.ortala ortada 10 ilmek kalacak şekilde ayarla yanlardan eksilterek ör burun kısmı oluşacak yeterli olduğuna inanınca beyaz kısmı örüp bitirebilirsiniz.sonra pon pon lar...kolay gelsin.

çok sağol canıım opuyorumnanaktan
tarifi için şiş 3 numara aldım ipimde evde vardı yapmaya çalışacam kaydirigubbakcemile5

X