Adet olmak istiyorum!!!!

angel_78_

ailesi meleğini bekliyo
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
544
0
39
bu konu ile ilgili başlık var mı bilmiyorum ama şimdiden çok özür diliyorum. adet olamamak kadar bişi yokmuş onu anladım. sinir stres bütün dengem bozuldu. adet olmak için kanamam olması ne yapmam gerek doktora gittim tabi ama aşağıdaki durum ortada olduğu için buna bi çözüm söylemedi.

bekarım 25 yaşındayım adetlerimden bıkmıştım keşke adet olmasaydım yaz kış çekilmiyo bilirsiniz işde allah da beni öle bir cezalandırdı ki adet olamıyorum . olacağım zaman şiddetli bir ağrı mide bulantısı kasıklarımda bir canavar var içimi parçalıyormuş gibi. neyse bunu 3 ay önce yaşadım ve doktora gittim. doktor çikolata kistim olduğunu ve yasmin ilacını kullanmam gerektiğini söledi kullandım 2 kutu iyi hoştu güzeldi ama adetlerim az ve kokulu oldu internetten araştırdım. bi iksir gördüm aldım kullandım ağrılarım iyiydi adetim yine hatta eylül 5 inde adet oldum bu ay 30 unda koyu katran gibi lekelerle ben geliyorum dedi amaa bişi olmadı sadece o ağrı ve bulantılar nüksetti. doktorumu değiştirip tabi önce acilin yolunu tuttum çünkü dayanılcak gibi deildi ölmek istiyordum o an. neyse ertesi gün yani adetin (görünmeyen adetin) 3. günü hormon testler için doktora gittim. hormonlarım normal çıktı sorun yok sol yumurtalığımda kist var birde hariç günler akıntı yoğunluğum vardı bana ornisid fort akıntı için ve kist içinde cyclo progynova verdi. bugün kullanmaya başladım. bana kullanan arkadaşlarım varsa bu ilaçlar hakkında bilgi verebilirler mi ağrılarım geçip adetim normal olcak mı karnım şiş patlıcak gibi acıyor artık şişlikten el değmiyor affedersiniz ama wc ye gitmeye korkar oldum nasıl bir hastalıktır bu ki düşmanımın başına vermesin .. ve bu kist için alternatif tıp herşeyi denemek istiyorum. nolur kullanan çözüm bulan varsa yazsın lütfen. nişanlıyım yaza nasip olursa evlencem. bebeğim olsunda istiyorum ama bu kist ilerlerse olmıcak biliyorum. :KK43: yan etkileri nedir bu ilaçların. tüylenmekten bahsediyorlar. yeterince tüylüyüm zaten kilo deseniz. su içsem yarar cinste şuanda normalim evet ama dikkatlerim sonucunda öle başağrısı diyorlar migren mevcut birde bu eklenirse ben yataktan kalkamam heralde kasıklarda ağrılar söz konusu zaten bu ilacı almamdaki sebep o bu ne ki şimdi... offf çok konuştum biliyorum ama bekar olduğum için doktorlarda tam tedavi uygulayamıyor. neden kanama olmuyor ya? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

bak kistler için insanlar soğan kürünü uyguluyor ve de çok memnunlar.birkaç gün sonra kanama oluyormuş yani kistler vücuttan atılıyormuş ve rahmi temizliyormuş.ibrahim saraçoğlunun kürü..denemeni tavsiye ederim.bende norlevo snucunda 3 ay adet olmadım..soğan kürünü yaptım birde hayıt içitim oay adet oldum..
klorsuz 2 bardak suyu kaynatacaksın ve dış kabuğu kahverengi olan ( mor yada beyaz olmaz) orta boy soğanı 4 e kesip içine atacaksın ve kapağını kapatıp 5-6 dk kaynatacaksın.sonra ılınınca bardağa döküp içiçeksin.sabah aşkam taze olarak bunu hazırla 15 gün iç..sonrada 10 gün ara ver birde daha yap iç..umarım faydası olur...
hormonların içinde hayıt suyunu içebilirsin günde 1 kere ama her gün düzenli olarak en az 6 ay içmen lazım

çok teşekkür ederim allah razı olsun herkesten hormonlarım normalmiş ama onu da denicem ilaçlarımı da aksatmıcam. yeterki adet olup bu ağrı ve acılardan kurtulayım. çok saolun hayıt suyu aktarda mevcut mudur nerden temin edebilirim

geçmiş olsun canım.bu kadar telaşlanma.bende adetin için sana hayıt otunu tavsiye edicem düzenli olarak iç.biraz tadı garip ama içilmeyecek kadar değil.
inşallah faydasını görürsün

çok teşekkür ederim allah razı olsun herkesten hormonlarım normalmiş ama onu da denicem ilaçlarımı da aksatmıcam. yeterki adet olup bu ağrı ve acılardan kurtulayım. çok saolun hayıt suyu aktarda mevcut mudur nerden temin edebilirim
hayıtotu aktarda var.tane olarak alırsan demlemesi daha kolay

tamam çok teşekkür ederim. hayatımda tek hedefim var anne olmak çikolata kistim buna engel olursa diye çok korkuyorum. bugün ilk işim onu alıcam kullanmaya başlıcam bugün güya adetimin 4. günü kullansam sorun olmaz sanırım. hiç aksatmıcam bitkisel sonuçta faydası olur zararı olmaz. ::KK43: çok saolun içim rahatlıyor biraz daha

sogan kürü kullanan varmı ben 5 gündür içiyorum belim agrıyor karsıklarım agrıyo acaba normalmi sanki adet olucakmış gibi fikri olan varmı cevap bekliyorum

ben 2 ay olamıyordum sonra burayı buldum ve civan perçemi çayının iyi geldiğini öğrendim. ve 3 gün içtim ve bugün adet oldum sana da tavsiyehihoyyyt

2 gun once norlevo kullandım 7.sınde adet olmam lazım ama hıc bı belırtım yk sadece akıntı war.yardım edın lutfenn hamılemıyımm??senağlama

hayıt tohumu ve ada çayını aldım soğan kürünede başladım ilaçlarımı da düzenli alıyorum. bakalım bundan bikaç ay sonra bende inş. herşey yolunda diyebilcem adetim bitti gibi zaten doğru düzgün gelmemişti. karnım halen şiş bakalım bu çabalarım sonuç verirde yüce rabbim isyanımı affeder. çok pişmanım çok. nefret ederdim adet olmaktan yazın sıcakta çekilmezdi. kışın soğukta. :KK43: hep ben ve çenem yüzünden...

Arkadaşlar merhaba size bir şey sormak istiyorum aşırı endişeliyim..
Haziran 20 falan gibi (tam hatırlamıyorum) sevgilimle sürtünme ile ilişki gibi bir durumumuz oldu ama en fazla 1 dakika sürdü çünkü ben istemedim.. Biraz değdi fakat ne içime girdi ne de boşaldı hem zaten 1 dakika bile sürmedi.. Buna rağmen ne olur ne olmaz diye ELLA hapı kullandım.. Temmuzun 5 inde regl olmam gerekirken daha olmadım ve bugün ayın 28'i .. Ella hapının 1 ay atlattığı doğru mu? Ya da nedir yani? Asprin falan içtim soğan kürü yaptım daha olmadım.. LÜTFEN BİRİ BİR SEY DESİN????

Merhaba. 4 buçuk ay önce sezaryenle doğum yaptım. Doğumdan sonra düzenli olarak adet görüyordum ama bugün 3 gün oldu olmuyorum. Olmam için napmam lazım. Kızımı da emziriyorum. Ödüm kopuyor ya hamileysem diye. Nolur yardım!

X