Geç döllenme

cnm valla bnm sata göre şuan 7 haftalık hamiş olmam lazım ama dr.um dün keseyi gördü ve dedi anca 3 haftalık galiba bnmki geç döllenme yada boş kese tam emin eilim bikaç gün sonra belli olcak...

buse 1 benımde gec dollenme olmustu 1 agustos son adet tarıhım ..31 agustos esımle beraber olduk..gebelıgımı 27 eylulde ogrenebıldım...hatta doktor ımkansız deyıp bana adet sokturucu bıle verdı..ama kullanmadım..cunku hıssetmıstım bı garıplık oldugunu..eylulun 15 ı gıbı goguslerım sıstı damarlar cıktı..daha bı kac belırtım daha vardı..senınde suphelerın varmı ..yada durumun nedır

buse 1 benımde gec dollenme olmustu 1 agustos son adet tarıhım ..31 agustos esımle beraber olduk..gebelıgımı 27 eylulde ogrenebıldım...hatta doktor ımkansız deyıp bana adet sokturucu bıle verdı..ama kullanmadım..cunku hıssetmıstım bı garıplık oldugunu..eylulun 15 ı gıbı goguslerım sıstı damarlar cıktı..daha bı kac belırtım daha vardı..senınde suphelerın varmı ..yada durumun nedır

canım sen 27 eylülde kan testiylemi öğrendnn...27 eylülden önce kan testi yaptırmışmıydnn yaa bende senin gbi olabilirm belkideee 17 ağstos son regl tarhm daha olmadımm 10 gün geçtgnde kan testm negatftii şuan 17 gün geçti hala regl olmadmmm testte yapmıorum hiçç adet söktrücümü içsem yaaa

be 3 eylulden ıtıbaren ara ara test yapmaya basladım cıkmadı en son 8 eylulde kan tahlılı yaptırdım 2 cıktı doktor yok dedı ultrason hersey baktı yok...sonra 10 eylulde sılık cızgı cıktı tahlılım 18 cıktı yıne yok dedı sonra ..adet sokturucu verdı ıcmedım cunku bazı degısık belırtılerım vardı.ıyıkı ıcmemısım..hergun tast yapmaya basladım sılık cıkıyodu 22 eylulde bırden bıre deger bınlerı asmıstı doktor sok gecırdı o kadar emındıkı olmadıgına 27 eyluldede bebegımızı gordum sımdı 17 aylık bı kızımız var senın belırtılerın varmı suphelenıyomusun

canım ya neredeyse 20 günlük bir gecikme yaşıyorum. belirtilerim çok fazla yok aslında, ara ara midemde bulantı oluyo, birde kendimi her ana adet olucakmışım gibi hissediyorum. bunlar adet belirtileriyle aynı olduğu için çok üstünde durmamaya çalışıyorum. hakkımda hayırlısı neyse o olur inşallah, Allah hepimiz için hayırlısını nasip etsin.

canım 20 gün geçmiş artık belli olur bence...bir test yap yada kan tahlili yaptır tekrardan...

canımkısa bir süre değil nerdeyse 1 ay dır olmamışsın..tahlil yaptır ki sonrasında bebek varsa da yoksa da dr git...nie olmadın öğren derim ben...bebek yoksa (inşallah vardır)yeniden çalışmalara başlaman için adet olman gerek dr bunu sağlar en azından...
ben adete 4 gün kala test yaptım kocaman negatif...ama adetten 2 gün sonra pozitifi gördüm....

canımkısa bir süre değil nerdeyse 1 ay dır olmamışsın..tahlil yaptır ki sonrasında bebek varsa da yoksa da dr git...nie olmadın öğren derim ben...bebek yoksa (inşallah vardır)yeniden çalışmalara başlaman için adet olman gerek dr bunu sağlar en azından...
ben adete 4 gün kala test yaptım kocaman negatif...ama adetten 2 gün sonra pozitifi gördüm....

bilemıyorum dedimya cesaretim yok, 10 gün öncede kan testinde negatifi görünce pek içimden gelmiyo. sat 16ağustostu düşün, neden adet olamadım hala anlayamadım. gecikmelerim oluyodu ama en fazla 8 gün falan. şaşkınım açıkçası, hayırlısı artık.

canım bende bu gün doktora gittim, hatta az önce geldim..! en son 27 ağustosta regl olmuştum ve bu gün ayın 5 i gitmem gerektiğini düşündüm ve gittim..bazı belirtilerim bile vardı.. doktor hemen ultarsyn ile baktı bişi göremedi sonra alttan baktı, alttanda bişi göremedi sadece rahim duvarında kalınlaşma var gebeliğe hazırlanıyor olabilir vede geç döllenme olabilir dedi.ve kan testi yaptır birde öyle bakalım. dedi. bende şimdi büüyk bir umutla kan testi sonucumu bekliyorum canım.. Allah hepimize annelik duygusunu en yakın zaman da tattırsın inşallah..:Saruboceq:

canım bende bu gün doktora gittim, hatta az önce geldim..! en son 27 ağustosta regl olmuştum ve bu gün ayın 5 i gitmem gerektiğini düşündüm ve gittim..bazı belirtilerim bile vardı.. doktor hemen ultarsyn ile baktı bişi göremedi sonra alttan baktı, alttanda bişi göremedi sadece rahim duvarında kalınlaşma var gebeliğe hazırlanıyor olabilir vede geç döllenme olabilir dedi.ve kan testi yaptır birde öyle bakalım. dedi. bende şimdi büüyk bir umutla kan testi sonucumu bekliyorum canım.. Allah hepimize annelik duygusunu en yakın zaman da tattırsın inşallah..:Saruboceq:

ayy hadi inş. Allah gönlüne göre versin canım sonucu banada söler misinhihoyyyt

canımm hakkında hayırlı ise inşallah hamilesindir. saat kaç olursa olsun yaz sonucu. heyecanla bekliyoruz güzel haberlerini. ama bişey yoksada üzülme hayırlısı olsun hakkında.:Saruboceq:

mink kuş nerdesin ya, kan testi sonucunu alamadınmı hala. hadi sonucu bekliyoruz umutla.

mink kuş nerdesin ya, kan testi sonucunu alamadınmı hala. hadi sonucu bekliyoruz umutla.

bitanem bende merakla bekliyorum :Saruboceq:saat ikide demişlerdi bende biraz bekliyimde 3 te arayayım dedim.. aradım doktorumu henüz sonuç çıkmamış yarım saat sonra ara dedi. saat 4 te arıycam.. Ayyyyy dua et emi cnm.. çok heycanlıyım.. ALLLLAHIMMMMMMMMM LÜTFEEEEEEEEEN....:Saruboceq:

canımm hakkında hayırlı ise inşallah hamilesindir. saat kaç olursa olsun yaz sonucu. heyecanla bekliyoruz güzel haberlerini. ama bişey yoksada üzülme hayırlısı olsun hakkında.:Saruboceq:

sağ ol canım benim eksik olma..! İNŞALLAH en yakıın zaman da senin de güzel haberlerini alırız.. :Saruboceq:

sağ ol canım benim eksik olma..! İNŞALLAH en yakıın zaman da senin de güzel haberlerini alırız.. :Saruboceq:

inşallah canım, ama diyorum ya hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Rabbim anne olmak isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah. hadi bekliyoruz, Allah yardımcın olsun, bugüzel haberi inşallah bugün alırsın hayırlısı ile.

bende gec dollenme yasayanlardanım... ılk ogrendıgımde kan degerım cok dusuktu doktor dusuk yapıcak olabılırsın yada dıs gebelık olabılır demıstı... sonradan baska bı doktora gıttım tekrar kan verdım degerım yukselmıstı akabınde de keseyı gorduk zaten...

QUOTE=zeynepb;9462332]bende gec dollenme yasayanlardanım... ılk ogrendıgımde kan degerım cok dusuktu doktor dusuk yapıcak olabılırsın yada dıs gebelık olabılır demıstı... sonradan baska bı doktora gıttım tekrar kan verdım degerım yukselmıstı akabınde de keseyı gorduk zaten...[/QUOTE]

zeynep adet olman gereken tarihten ne kadar sonra öğrendin hamile olduğunu. Allah evladına sağlık sıhhat versin, darısı biz isteyenlerin başına inşallah hayırlısı ile:ecrin_bebek:

X