göğsü küçük gösteren sutyen :)

L

lady8585

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi lady8585
selam arklar benım göğsüm çok büyük olmamasına ramen oldukça iri duruyorlar dıyebılırım ..ama allaha şükür sarkık deıller..yalnız size ten markalı minimiser sütyenelrı tavsıye edebılırım yanı görünümde 2 beden küçük gösterıyor dıyebılırım.her gıydığımde bızımkıler göğsünmü küçüldü senın dıyıp duruyorlarşakkıdı.

• Konu Sahibi lady8585
selam arklar benım göğsüm çok büyük olmamasına ramen oldukça iri duruyorlar dıyebılırım ..ama allaha şükür sarkık deıller..yalnız size ten markalı minimiser sütyenelrı tavsıye edebılırım yanı görünümde 2 beden küçük gösterıyor dıyebılırım.her gıydığımde bızımkıler göğsünmü küçüldü senın dıyıp duruyorlarşakkıdı.

Tavsiyene teşekkür ederim, en kısa zamanda deneyeceğim... Umarım telli modellerden değillerdir . hihoyyyt

• Konu Sahibi lady8585
hayır telli dıl zaten tellı modeller göğüslerı taşırdığı ıçın daha yayvan ve buyuk göstermesıne neden oluyor..bak cnm benm dedgm sutyenn kodu: ten 501111117Y kendı sıtesınden gırıp bakabılırsn bulursan kesın al ınan 2 beden küçük gösterecek .çok memnun kalacagna emınım ustelık inanılmaz rahat

• Konu Sahibi lady8585
Modeli çok güzelmiş, sağol muhakkak alacağım...

• Konu Sahibi lady8585
marks & spencer minimiserlardan çok memnunum ben kesinlikle tavsiye ediyorum

• Konu Sahibi lady8585
büyük gögüslerimizi saklamanın baska bir yolu yok zaten malesef...bende hep küçük göstericek toparlayacak sütyen ve benzeri seyler kullanıyorumyerimseniben

tüm modelleri çok güsel bakabilirsiniz bende hemen alıcam ama bunlar yanlardan küçük olabiliyor dimi. Benim sırt kısmım ince olduğu iiçin bu tarz ürünlerde zorlanabiliyorum.

kızlar antalyada nerden bulabilirm bunu ten 501111117Y bilen var mı?

kızlarr ben nerden bulabılırımmm antalyada ten ?

bend kullanıyorum gerçekten çok işe yarıyoozemuszemus bide kom markasını kullanıyorum oda gerçekten çok ii

bende kom kullanıyorum toparlaması ve sallanmaması çok güzel. birde ten deneyeyim. komla aynıymış fiyatalrı. etrafımdakilere diyorum 40 tl diye herkes şaşıp kalıyor.değerli memişlerimiz

gerçekten güzel bir sütyene benziyor bende görürsem alıcam.
arkadaşlar ben birde komdan sütyen aldım sporcu sütyeni diye geçiyor ama küçükde gösteriyor ve çok rahat ediyorum hemde 7.5 liraya aldım.Üzerimden hiç çıkarmak bile istemiyorum. :)

bende denemek istiyorum en kisa zaman deneyecegim Benm goguslermde iri operasyonla kucultturmeyi istiyorum suan icin sorun yok sarkik degil :nazar: ama ilerde sarkacak diye korkuyorum bana bir akil verin :KK43:(

cnm pekı bu sutyen camasır makınesınde cok rahatlıkla yıkanabılır mı ? yoksa elde mı yıkanır ?
bazı sutyenler camasır makınesıne atılınca bozuluyo da ondan sordum.:26: