Popomun stndeki kk sivilceler

• Konu Sahibi mavis_3434
  • Başlangıç Tarihi
M

mavis_3434

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi mavis_3434
arkadaşlar popomun üstünde küçük sivilceler çıktı ve acaip kaşınıyor kırmızı ve kaşıdıktan sonra acaip bi acı oluyor bu nedır? sadece oramda var başka biyerımde yok nolur acıl cvp yazın beklıyorum:KK43:((((

• Konu Sahibi mavis_3434
hiç bilen yoku ya hayret içindeyim vallaakannehir:sinifsinif:

• Konu Sahibi mavis_3434
Ya bu sorun bendede var.Kaşıyorum patlıyo,:eek:onda sonrada acıyor.Kese yap dediler ,yaptım ama hiçbişey değişmedi.Oturarak çalışanlardamı oluyor acaba.Biri cevaplar inşallahta bende öğrenirim.:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi mavis_3434
aynen benımde kaşıyorum patlıyo şimdi kabuk tuttu acaba diuorum bebişimi yerde sallıyorum ondamı oluyor

• Konu Sahibi mavis_3434
kilo ile ilgili olabilir bende kilo aldıktan sonra oldu

• Konu Sahibi mavis_3434
bence genetik böyle bişi ya,CADIARZUhemde ciltle alakalı,yerimsenibenbenim cildim yağlı ve evet malesef bende de var..fisfisfis.:umursamaz:

• Konu Sahibi mavis_3434
Pudra ,kese ve :)krem sürmeyi deneyin

• Konu Sahibi mavis_3434
hafif derecede kıl kökü iltihaplanması olabilir..internette incelediğimde kalça üzerinde çıkan sivilceler kıl kötü iltihaplanmasının işareti olabilir die yazıyordu..

Slm arkadaslar ,
bende tek tuk oluyo cok sıkıntı nyapmadım nedeni sanırım g-strıng giymek ben oyle dusunuyorum cunku g-strıng giyince popo direk kumasla temas halınde oluyoo buda sivilce yapıyo bence pamuklu iç çamasır giymek lazım bı sure g-strıng gıymeyın belkı duzelme olur, olmassa ve cok can sıkıcı ıse bence bı doktora gorunun.
Saglıklı gunler dılıyorum
hihoyyyt

Bence nedeni hem gstring giymek hemde polyster içeren kıyafetler ayrıca sık oturmak da nedenlerden olabilir.Ama popo üzerinde kıl dönmesi olmaz orası kaygan zemin orada ter ve kir kalmaz.bayanssulusmile

bence kıl dönmesi ile alakası yok, bendede var. bir dönem tanga çamaşır kullanıyordum ayrıca kışın işyerim soğuk olduğundan pantolon içine kilotlu çorap yada örgü tayt giyiyordum. sürekli oturarak çalışınca kalçalarımı örgünün ipleri tahriş etti ve sivilce oluştu. artık giydiğime dikkat etsem bile yinede geçmiyor ve özelliklede adet döneminde pedden dolayı cilt hava almıyormu nedir dahada çoğalıyorlar. adet bitince azalıyor. sizlerinde dediği gibi kaşınıyor ucu beyaz iltihaplı oluyor ve patlatıncada acıyor. sonrada kabuk dönemi başlıyor. 2002 yılından beridir var bende, kıl dönmesi olsa şimdiye kadar ciddi bir rahatsızlık verirdi bence....

arkadaşlar popomun üstünde küçük sivilceler çıktı ve acaip kaşınıyor kırmızı ve kaşıdıktan sonra acaip bi acı oluyor bu nedır? sadece oramda var başka biyerımde yok nolur acıl cvp yazın beklıyorum:KK43:((((

bende aynı dertten muzdaribim konu açacaktım fakat nereye açacağımı bilemedim.başlık popomdaki sivilceler:kedi::kedi:bilemedim yani.sana bunun için teşekkürederim.evt bu sivilceler kışın daha çoğalıolar bende birsürüler hiç bir yerimde yokken popomdalar üfff.iğrenç hele yazları bikini giydiğimde dahada berbat görünüolar gözüme apaçık ortadalar.yüze sürülen sivilce solüsyonlarındanmı kullansak acaba.maskemi yapsak popomuza:roflol:ay ne yapsakta bu sivilcelerden kurtulsak bilen varmı yaaaa.s

bende de aynı sorun var hem de çocukluumdan beri :KK43:( ama benim orta bölgelerde küçük oturduum yere denk gelen kısımlarda ise çıban halinde ve hatta kist gibi 6 aydır roac.... kullanıyodum.oturamıyorum çünkü ağrısından.ama ilacı bırakalı 3 hafta oldu ne yazık ki bugün bir çıbanım daha oldu.ilacı kullandığım sürece yaşadığım sıkıntı ve daha ilerde karşılaşacağım yan etkiler de bana kaldı :KK43:(((

bende de aynı sorun var hem de çocukluumdan beri :KK43:( ama benim orta bölgelerde küçük oturduum yere denk gelen kısımlarda ise çıban halinde ve hatta kist gibi 6 aydır roac.... kullanıyodum.oturamıyorum çünkü ağrısından.ama ilacı bırakalı 3 hafta oldu ne yazık ki bugün bir çıbanım daha oldu.ilacı kullandığım sürece yaşadığım sıkıntı ve daha ilerde karşılaşacağım yan etkiler de bana kaldı :KK43:(((

Ya şuan bu cevabı görünce ağlamak istedim :KK59: Bu ilacı kullanıyorum 2 aydır. Ve şuan sanki ölüyorum. 1 haftadır dengem alt üst oldu. Ondan önce daha iyiydim. Baş dönmesi, gece mide bulantılarım, aşırı halsizim, hani gribin en ağır saftasında her yerin ağrır ya, aynen öyleyim. Adetimde aşırı gecikti. İnsan panik oluyor. Doktor ksin geçecek diyor. Bütün genital bölgem, belim, popom çiban içinde. Koltuk altlarımda oluşmaya başlayınca gitmiştim. İlacı bırakınca yine mi çıkacak şimdi? Allahımmm... Boşuna mı çekiyorum bu sıkıntıları :KK5:

kızlar bendede var aynı sorun bir güzellik salonunda bayanla konuşmuştum çok oturmaktan ve dar şeyler giymekten olur dedi bende sürekli oturarak çalışıyorum :KK43:

aynı sorun bi tanıdıkta vr ve yıllardır geçmiyor kızlar.çaresi yok mu ki

X