Medicana Bahçelievler'de doğum yapan var mı acaba?

sen81

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2009
47
0
43
arkadaşlar,Medicana Bahçelievler'de doğum yapanların ve Düzgün Korkmaz'ın hastalarının yorumlarını bekliyorum.teşekkürler...

herkese merhaba, ben 19 haftalık hamileyim normalde hizmet hastanesine gidiyorum sait halil beye, ancak ben de düzgün korkmaz beye geçmeyi düşünüyorum, doktor ve hastane hakkında bilgisi olan var mı acaba? yorumlarınız bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

herkese merhaba, ben 19 haftalık hamileyim normalde hizmet hastanesine gidiyorum sait halil beye, ancak ben de düzgün korkmaz beye geçmeyi düşünüyorum, doktor ve hastane hakkında bilgisi olan var mı acaba? yorumlarınız bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

ben de sait beyin hastasıydım.harıka bır doktor.aılemın yanında dogum yapacagımdan ankarada bulent alp aydına basladım.ama eger senın yerınde olsaydım,yanı ıstanbulda kalsaydım sait beyden asssslaaa vazgecmezdım.ınsana guven verıyor.

gözü kapalı düzgün bey e emanet edeblirsiniz kendinizi her an ulaşablirsiniz sizi çok rahatladır rahat ve sakin bi doktordur çok ilaç kullanmayı sevmez bi düşük bi kanamalı hamileliğimi harika sonlandırdı..

X