beta hcg değerim!!!!acilllllll

babyface26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
383
0
merhaba arkadaşlar dün idrar testim hafif silikpembe çıktı daha sonra eşimle akşam hastaneye gidip kan testi yaptırdık emin olmak için... değerim 13.54 çıktı.Pozitif dendi sizce normal midir bu değer çok şakınım korkuyorum hevesim neşem boğazımda kaldı az önce de kahverengi lekelenmem oldu neyin lekelenmesi bu öleceğim korkudan ne olur birşey deyin bir fikir verin neden değeri pozitif çıktı öyleyse eşime nasıl anlatacağım birazdan eve gelecek kahrolur yoksa

canım benim ya çok sağol içimi rahatlattın da leke de neyin nesi tuvalete gittim idrarımı yapınca geldi

:teytey:
ağlamaktan öldüm arkadaşlar bir cevap yazarsanız lütfen

canım bnm bildiğim kadarıyla değerin normal zaten değerin yavaş yavaş artacak,lekelenmen ise bebişin yerleşmesinden kaynaklanıyor tebrik ederim hayatım umarım sağlıcakla kucağına almayı nasip eder Allah...

canım benim ya çok sağol içimi rahatlattın da leke de neyin nesi tuvalete gittim idrarımı yapınca geldi

canım lekelenme olması korkutmasın seni bebek yerleşirkende geliyormuş şimdi canını sıkma kendinide fazla yorma en yakın zamandada doktora git
opuyorumnanaktan

ah canım benim ya allah senden razı olsun eşime söylesem mi söylemesem mi napsam diye düşünüyorum o da çok evhamlıdır adet olacak olsam değerim dün neden öyle çıksın değil mi?

bugün randevu aldık canım salı günü bekliyor doktorda değere gör çağırdı salı günü kese görünsün 3 gün daha bekle dedi çok yeni dedi

bnm adetten 4 gün önce değerim 5.36 ydı...
2 gün geçtiğinde yine yaptırmıştım 36 olmuştu..şuan yaklaşık 26 haftalık hamileyim...
böyle böyle hızlanarak arttı...korkmana gerek yok...

evet canım arkadaşında dediği gibi yerleşmeden dolayı oluyodur sen içini ferah tut eğer kanama falan olursa onunda ilaçları var merak etme zaten seninki lekelenme gibi olmuş dr.unada sorarsın daha iyi olur zaten bidahaki gittiğinde bebişin kesesinide görürsünüz

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum nasıl mutlu oldum bilemezsiniz ağlamaktan hun oldum evde tek başıma sanki adet olmuşum gibi korkuyorum işte

bugün randevu aldık canım salı günü bekliyor doktorda değere gör çağırdı salı günü kese görünsün 3 gün daha bekle dedi çok yeni dedi

canım kendine çok dikkat et bu dönemde inş. hayır ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın

evet canım adet olsa değerin öyle çıkmazdı zaten hergün katlanarak artıyo o değer seninkide artmıştır zaten

inşallah ezgicim inan idrarımı yapmak istemiyorum afedersin ağlayarak çıkıyorum fazla değil işte çok hafif geliyor

opuyorumnanaktancanım kendini böyle üzme,pozitif işte sonuç...
bebişte gelmiş göbüşüne yerleşmiş sana hbr veriyor

X