Lazer Epilasyon ilk seanstan sonra tüyler ne zaman dökülüyor?

bende sizin gibi korkmuştum dökülmeyecek mi diye dökülüyo ama aşağı yukarı 20 günü buluyo hepsi dökülüyo hemde. merak etmeyin. pişman da olmayın

ben lazer epilasyon yaptıralı 1 hafta oldu. Genital ve koltuk altına yaptırdım hiç dökülmüycek gibi çıktılar sadece dün çekince elime kıl geldi o kadar ve cumartesi kontrolüm var o güne kadar dökülür mü acaba ?

ben lazer epilasyon yaptıralı 1 hafta oldu. Genital ve koltuk altına yaptırdım hiç dökülmüycek gibi çıktılar sadece dün çekince elime kıl geldi o kadar ve cumartesi kontrolüm var o güne kadar dökülür mü acaba ?

dökülür canım dökülür:) benim yazdığım mesajlara bir bak bende çok endişeliydim :KK70: bende toplasan 10 tane falan kök kaldı hepsi döküldü 1 hafta içinde. elime geldi hep kıllar çekice yarın kontrol var kalanlarda yarın yolcu inş :)

dökülür canım dökülür:) benim yazdığım mesajlara bir bak bende çok endişeliydim :KK70: bende toplasan 10 tane falan kök kaldı hepsi döküldü 1 hafta içinde. elime geldi hep kıllar çekice yarın kontrol var kalanlarda yarın yolcu inş :)

Sağol canım ya rahatladım gerçekten inş tamamen kurtuluruz :)

inşallah bacılar :) bende 2 gün önce koltuk altımı ve bacaklarımı aldırttım tık yok bendede haftaya nişanım var inşallah dökülür dökülmezse napıcam bilemiyorum :KK43:

inşallah bacılar :) bende 2 gün önce koltuk altımı ve bacaklarımı aldırttım tık yok bendede haftaya nişanım var inşallah dökülür dökülmezse napıcam bilemiyorum :KK43:

merak etme canım dökülecektir.kese yap her banyoda.birkaç gün sonrada elinle çekmeye çalış hafif hafif ama çok yüklenme:) hafifçe çektiğinde eline geliyorsa kökten çıkıyorsa bu ii bişey zaten.ama kese önemli.benim 1 haftada dökülmüştü çene altım 10 kök falan anca kalmıştı.malesef bunları lazer kontroldede görmedi kıl kökü sarı olduğu için dediler.neyse sorun değil erkek sakalı gibi sakaldan kurtulayımda 10 kök kıl kalsın ona bile razıyım.

bende iki gün önce ilk seansıma gittim çene altı için ama %80inden fazlası halen duruyor bunların ya :KK43: ne zaman dökülür bunlar yanlış birşey mi yapıldı yoksa böyle mi kalacak dökülmeyecek mi:KK43: lütfen bana bilen biri bu durumu açıklayabilir miiiii :KK43:

Lazer yaptıralı 1 yılı geçmiş,memnunmusunuz? Tamamen bitti mi peki yüz bölgesi için? Bende hala karar veremedim, kimse doğru düzgün bir şey yazmıyor :KK43:

X