Lazer Epilasyon ilk seanstan sonra tüyler ne zaman dökülüyor?

Selenina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2008
37
0
kızlar dün ilk lazer seansıma gittim alt bacak için acaba tüyler ne zaman dökülüyor ? bana 25 günde dökülür dedi sizin ne zaman oldu? bnm bacaklara bakıorum sapasağlam duruolar gerçi 1 gün geçti ama dökülcek gibi durmuolar.. akannehir

makina ne canım?

ben alexandrite die bi makinada yaptırıorm 1 hafta sonra dökülüo
25 gün çok uzun geldi bana

Gittiğim yerin websitesinde

Biz merkezimizde her cilt tipi ve tüy yapısına uygun olarak 3 ayrı tip te lazer epilasyon sistemi kullanmaktayız. Alexandrite Diote ve NDyag .

yazıyor.

birde bnm çok cnm yandı. Gerçekten kıvrandım yani.. fito diye bir ilaçtan söz ettiler o ilacı sağlık ocağından yazdıranlar varmış. Kullanan varmı ?

acaba seninkini neyle aldılar

eğer alexandrite ise tüyler normalden bile daha sert gibi gözüküo yapıldıktan sonra
hatta bunlar asla dökülmez dedirtio adama ama 1 hafta sonra sabah bi kalkıosunki gitmişler

aa evet aynen öyle oldu. amma kıllıymışım ddm kökler kara kara durmaya başladı. Alet aynı olduğuna göre bnmde 1 haftada dökülür inşallah. Birşey daha soracağım acaba toplam kaç seansta bitio 5-6 seans dediler bana. sende nasıl oldu ? kaçıncı seansındasın ?

5. seansı yaptırdım en son, koltukaltını yaptırıorm ama sanırım bitmick çnkü çok inceldi kıllarım ve sarardılar, makina görmüo şuan, gördüklerini döküo ama kalanlarım var yani
şunu da belirtiyim eskiden ağdayla alıodum daha sonra jilete geçtm kalınlaştırdım genede tam bitmicekler gibi gözüküo

hmm şimdi baktm da diğer konularda da alexandrite için öyle yazmışlar. tüyleri inceltiyormuş. iyimi yaptım kötü mü bilmiyorum. pek araştırmadan gittim bu güzellik merkezine. bakalım memnun kalacak mıyız.

kılları tamamen bitiren bi yöntem duymadım zaten herkes dertli ben seanslarım bittikten sonra kalanları ağdayla alıp karınca yumurtası yağı kullanarak bitirmeye çalışcam ama bu haline de şükür en azından daha geç ağda zamanı gelicek az çıksada görünmicekler

bende tüy dönmesi olduğu için başladım lazere kesinlikle ağda yapamıyorum bu nedenle. deri altından çıkamıyor tüyler. incelince hiç çıkamıcak sanırım kalan 1-2 tüyü de jiletle temizlerim. lazeri yapan kız seni rahatsız etmicek kalanlar dedi ama bakalım. bu arada karınca yumurtası yağını kullandım koltuk altımda işe yaradı azaldı baya fakat diğer bölgelerde işe yaramadı.

Ya arkadaşlar bende 4-5 gün önce yüz,kol, koltukaltı ve enseye lazer yaptırdım ama kıllar sapasağlam duruyorlar. Hiç dökülecek gibi durmuyorlar, dökülmeyecek diye panik olmaya başladım. Gerçi yapan yer 20 güne kadar dökülür dedi ama yaptıranlar varsa beni bilgilendirsin sizinki kaç günde döküldü?

bende iki gün önce ilk seansıma gittim çene altı için ama %80inden fazlası halen duruyor bunların ya :KK43: ne zaman dökülür bunlar yanlış birşey mi yapıldı yoksa böyle mi kalacak dökülmeyecek mi:KK43: lütfen bana bilen biri bu durumu açıklayabilir miiiii :KK43:

Benimki 1,5 hafta sonra neredeyse tamamı döküldü,fakat dökülmeyenler de var tabi.

of çok korkuyorum bunlardan kurtulamam diye.ilk seansım 2 gün önceydi.on gün sonrasına da kıntrol aldım normal dimi bu süre yani on gün içerisinde dökülür dimi :KK43: beyaz tenliyim ve çene altımdaki tüyler pardon kıllar diyecektim :) bildiğin sakal gibi oldu cımbızla almaktan..beyaz tenli siyah kıl olanlarda baya etkili diye duymuştum..ondan başladım.ve bayram tatilinden önce dökülsün diye dua ediyorum şuan :KK43:

of çok korkuyorum bunlardan kurtulamam diye.ilk seansım 2 gün önceydi.on gün sonrasına da kıntrol aldım normal dimi bu süre yani on gün içerisinde dökülür dimi :KK43: beyaz tenliyim ve çene altımdaki tüyler pardon kıllar diyecektim :) bildiğin sakal gibi oldu cımbızla almaktan..beyaz tenli siyah kıl olanlarda baya etkili diye duymuştum..ondan başladım.ve bayram tatilinden önce dökülsün diye dua ediyorum şuan :KK43:

Çene altını mı lazer yaptırdın?İnşallah seninki daha çabuk dökülür.Benimki görünmeyen yerler ve kışa giriyoruz nasıl olsa.Ama seninki umarım çabuk olur.Ben hemen ilk günlerde dökülecek diye düşünmüştüm ama öyle değilmiş.

evet çene altı fondoten sürüyorum görünmesin diye ama yinede belli oluyor ve çok utanıyorum.bir an önce dökülür inşallah..ya dökülmeme ihtimalide var mı bunun biliyor musun?? off pişman olmam umarım bu işe giriştiğime

kızlar ilk seansımı gecen hafta salı yaptırdım 10 gün kadar oldu bana bana 1haftada dökülür demişlerdi hala duruyorlar:2:
cihaz alexandrate epıcare

hangi bölgeye yaptırdın k, ?:KK43: of çok tırsıyorum bayram tatili geldi ben böyle nasıl gidicem çene yani sonuçta belli oluyor :KK43:

şimdiden pişman oldum ya böyle geç döküleceğini bilmiyordum ben 5 gün oldu hala tık yok öyle duruyorlar sadece 5-6 tanesi çekince elime geldi

X