Photoshop icin Düğün fonları için harika çerçeveler

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
b0983cf217ce.jpg

96e8fc294b94.jpg

INDIR şutarafagitti

gercekten cok güzel´mis bunlar....
photoshopla ugrasiyor musun?

çok harika bunlar
süpersin keşke büyük olsaymış masaüstüme koyardım
ama beceremiyorum uffffffff yaaaaaa

teşekkürler çok güzeller hangi programla resimlerimizi bu çerçevenin içine yerleştirebilriz

teşekkürler çok güzeller hangi programla resimlerimizi bu çerçevenin içine yerleştirebilriz

rica ederim :asigim:
tabi ki photoshop programiyla kaydirigubbakcemile5
veya onun benzeri bir programla

tatlım ya sen elinden gelen çabayı gösterdin daha başka nasıl anlatılırkı ben yapamıyorum bu dosya çok değişik bide yabancı dilim olması lazım ama olmuyor ama yinede saolasın her şey için allah senden razı olsun sen elinden geleni yaptın benim için ama bende kafa yokkı bacım önceden verdiğin linkler kolaydı hani indirdiğimde çalıştır çalıştırma gibi bir link olsa yaparım ama bu çok değişik anlamıyorum anlıyamıyorum offffffff ben herhalde bu işi hiç beceremicem diğer indirmeler kolay ama bu zor nedense sen elinden geleni bana gösterdin ne yapabilirsinki neyse tatlım ya diğer dosya olsaydı belki bir çözüm olabilirdi bunu beceremiyom bacım ya

çok güzelmiş ben de denyeceğim bakalım, düğün fotosu için değil tabiki kaydirigubbakcemile3

çok süper bunlar ..... daha evlenmedim ama evlenince hemen bunları yapıcak resimlerimize :KK1:

X