Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

aaa bende en başından beri kullanıyorum. ama daha önce kullandığımda da metal kaşıkla yemiştim etkisini görmüştüm yine de. nur ummmm sana aktar mı söyledii

ben bi sitede gördüm arkadaşlar nblmiyorum link vermek yasakmı ama şu sitede klullanıp faydasını görenler faan var xprodiks burada

Kızlar plastik kaşık kullanın tv de de söylediler böyle şeylere demir metal wurunca bişeyini kaybediyomuş neydi o unuttum yaaaakannehir şurup kaşığı weya bi plastik kaşık alın rahatca yiyin canlarımopuyorumnanaktan

O halde kaşık değişikliği yapayım bende ,teşekkür ederiz bilgi için... Aslında en sağlıklı cam ama cam kaşıkta bulunmaz yani yine plastikle yiyelim..

..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
bizim evde varmış bu kara üzüm çekirdeği tozundan hiç haberim yok :) babam yiyormuş kan dolaşımını düzenliyor, kolestrole iyi geliyor falan gibi nedenlerle...bu sabah buldum evde ve bir kaşık yedim, suyla yedim ama zor yine de kum yemiş gibi oluyor insan :))

kıslar bendeki gelişmeler yavaş yavaş ama emindir inşşşopuyorumnanaktanfarkk var inşş dahada artarzemuszemubir başka topikte bir arkadaşımız 5 ayda baya büyük kademe kaydetmiş bende uzun zaman devam diyorummm doğal yol nasıl olsa:içelim:

4- 5 gündür günde ikiz kez yoğurda karıştırarak yiyorum ve gerçekten etki ediyor. normalde hiç kaşınmazken kaşındığını farkettim ve baktığımda resmen dolgunlaşmışlar biraz daha. şaka gibi.

bende 12 gündür kullanıyorum. ama nette 30 yaşından sonra etkili olmadığnı yazmış. acaba doğrumudur.?bakalım ben devam edeceğim.

[arkadaşlarım merhaba uzun süre k.ü.ç bende kullandım ve sadece beni mutlu eden ama geçici bir dolgunlukla karşılaştım. her bünyede farklı etki etme ihtimali wr fakat kalıcı bir dolgunluk sağlamıor. k.ü.ç ü farlı masaj we bitkilerle tamamlayan arkadaşlar küç ten deil dierlerinden fayda gördü sanırım. ve bir biolog arkadaşımla bu konuştuğumda bnm için bunları bilgili deneyimli insanlara sorduunda hakketen haklı olduumu anladm. küç sadece antoksidandır./B]

[arkadaşlarım merhaba uzun süre k.ü.ç bende kullandım ve sadece beni mutlu eden ama geçici bir dolgunlukla karşılaştım. her bünyede farklı etki etme ihtimali wr fakat kalıcı bir dolgunluk sağlamıor. k.ü.ç ü farlı masaj we bitkilerle tamamlayan arkadaşlar küç ten deil dierlerinden fayda gördü sanırım. ve bir biolog arkadaşımla bu konuştuğumda bnm için bunları bilgili deneyimli insanlara sorduunda hakketen haklı olduumu anladm. küç sadece antoksidandır./B]

küç antioksidan evet ama kan damarlarını açıyor. bu da göğüste olan kan akışını hızlandırıyor ve değişim görülüyor diye düşünmekteyim. doktorlara gelince hepsi başka şey söylüyor.

en azından küç meme kanserinden koruyan bir madde o yüzden kullanmakta zarar olmadığını düşünüorm en azından cildimiz güzelleşir :)

kızlar ben 1 haftadır kullanıorum ve bu ay ki adetim çok fazlalaştı..acaba bunun bi etkisi var mıdır?şimdiden teşekkürler

Olabilir canım adetin düzensizse düzene sokuyor kanda yapıyor merak etme sen dewam et kullanmaya sewgileropuyorumnanaktan

Rica ederim canım masaj yağı aklıma gelenler şunlar mersin yağı çilek lawanta yılang yılan yağı
(bitkisel yağlarla memişleri büyütmek topiğine bakabilirsiniz ayrıntılı olarak)

masajı şöyle yap canım yağ sür memeişlerine aşşagıdan yukarı doğru we dıştan içe doğru iki elinle dönüşümlü olarak masajını yap kesinlikle yukardan aşşağı yapma sarkma olur tmm canımopuyorumnanaktan

canım yeni okuyabildim içten cevabın cok tesekkür ederim ve hemen baslıorum masajayerimseniben...kaydirigubbakcemile2

şimdi yedim sözünü dinleyip üstüne suyumu içiyorum..yanında destekleyici bişey ullanıyo musun?

X