Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

aa ciddimisin bunu hiç bilmiyordum doğru olabilir mi acaba ama bunun ne zararı olabilir ki bildiğin üzüm çekirdeği bu

böle bişey yok ben sordum doktora sonuçta doğal bi besin ama sen fazla miktarda tüketirsen belki dengeyi bozma açısından böle bi durum olabilir ama bu tek bunun için geçerli değil herşeyin fazlası zarar...

yok yeni değil 1 yıl önce başladım ben.ilk bi düzenli kullandım şimdi aklıma geldikçe içiyorum.valla şans belki de bana yaptığı dolgunluk gitmedi dolu dolu yapmıştı halen daha öyle.alerji de yapmadı bana.diyorum ya bünyeden bünyeye değişiyo sonuçlar..

evet bünyeden bünyeye fark ediyo benimde biraz dolgunluk var gibi ama emin değilim bende ilk 3 ay düzenli kullandım yani arada almadığım zamanda oldu ama düzenli kullandım genelde şimdi 5 6 ay falan oluyo başlıyo her gün olmasada bende aklıma geldikçe kullanıyorum ilk 2 3 hafta falan dolgunlaştı bide vücudumda kızarıklık kaşıntı olmuştu şimdi yediğimde olmuyo seninde ilk zamanlar böle kızarıklık kaşıntı varmıydı

evet bünyeden bünyeye fark ediyo benimde biraz dolgunluk var gibi ama emin değilim bende ilk 3 ay düzenli kullandım yani arada almadığım zamanda oldu ama düzenli kullandım genelde şimdi 5 6 ay falan oluyo başlıyo her gün olmasada bende aklıma geldikçe kullanıyorum ilk 2 3 hafta falan dolgunlaştı bide vücudumda kızarıklık kaşıntı olmuştu şimdi yediğimde olmuyo seninde ilk zamanlar böle kızarıklık kaşıntı varmıydı

yok yok ben şükür hiç bir yan etkisini görmedim

X