Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

nur ummm

Bayılıyorum o gözlere:)
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
2.427
1
Kara üzüm çekirdeğiyle göğüs büyütmek

Bu konuyu bilenler biliyor kapanmıştı yeniden acayım dedim küç gerçekten işe yarıyor ben we başka arkadaşlarda işe yaradı
küç we masajla 4 cm büyüme oldu bende

Sabah akşam bir tatlı kaşığı küçü suyla weya ne sewiyosanız onunla alabilirsiniz
kan yapıyor cildi güzelleştiriyor we en önemlisi memişlerimizi büyütüyor deneyin görün sewgilerimleopuyorumnanaktan

küç kara uzum cekırdegı canım toz halınde aktarlarda satılıyor.BEn tozunu degılde yağını kullanıyorum kızlar içine cilek ve kayısı yağıda eklıyorum cm olarak degısme yok ama gozle gorulur dolgunlasma var.kaydirigubbakcemile2

Kara üzüm çekirdeğiyle göğüs büyütmek

Bu konuyu bilenler biliyor kapanmıştı yeniden acayım dedim küç gerçekten işe yarıyor ben we başka arkadaşlarda işe yaradı
küç we masajla 4 cm büyüme oldu bende

Sabah akşam bir tatlı kaşığı küçü suyla weya ne sewiyosanız onunla alabilirsiniz
kan yapıyor cildi güzelleştiriyor we en önemlisi memişlerimizi büyütüyor deneyin görün sewgilerimleopuyorumnanaktan

tatlım ne kadar zamanda 4 cm büyüme oldu merak ettim :kedi:
ben de hemen yarın küç alcam :lepi: opuyorumnanaktan

benım küç hala yarıda duruo o nası bi tad ya :KK70: tekrar bıtırene kadar yıyım bari

yerken görsenız var ya gözlerimi kapatıorum sanki ilaçmiş gibi düşünuorum yoğurtla yıyorum peltek peltek ..üzerine su :KK70:
keşke tadı daha gusel olsaydı :KK43:

Canlarım gerçekten işe yarıyor bence başlayın we hiç aksatmayın düzenli kullanın
tadı biraz kötü ben alışana kadar puding le yedim sewdiğiniz bişeye karıştırın öyle yiyin sonra alışıyosunuz sonra suyla yutuyodum tadına alışırsınız kesinlikle düzenli
ben bütün yaz tazesini yedim çekirdeklerini çiğniyerek halada yiyorum tazesi war yiyin sizde kızlar opuyorumnanaktan

arkadaşlar nden karaüzümün kendini alıp yemiyosunuz.bende küçü yoğurda katıp yiyodum baktım olcak gibi değil kuru kara üzüm aldım salkımlı kurutulmuş benimki bi üzüm tanesinde 4 adet çekirdek var.bi avuç yediğinizi düşünün günde...en azından zevkle yiyin...

Kızlar sizde haklısınız da şimdi sadece çekirdeğin öğütülmüşümü daha çabuk sonuç werir yoksa üzümle birlikte yenincemi
bence üçümün çekirdeğiniyterseniz daha iyi olur hem daha çok yemiş olursunuz hemde daha çabuk işe yarar zamanla alışılıyo inanın bana bence öeğütülmüş olarak çekirdeğini yiyin normal üzümde yiyin tabiki okişmi kızlar opuyorumnanaktan

bende 5 gündür kullanıyorm arkadaslar küçü inanın göğüslerim büyüdü ben aktardan almadım organık satan bir yerden aldım markası cemre ama gercekten hemen etkisini gösterdi. acaba baska yararlarıda var mı kara üzüm cekirdeşinin. birde benim iştahım açıldı acaba küçten mi ki

ya acaba markette satılır mı küç? ben aktardan alınca bi tuhaf oluorum sanki tozlu fln gibi gelio dolduruo orda duran şeyden yiyesim gelmio:eek:lmaz:

Güwenilir bir aktardan alırsanız hiç bişey olmaz

Kara üzüm çekirdiği cildi güzelleştiriyo Kan yapıyor
Adet düzensizliğine iyi geliyo bende çok işe yaradı şuan çok düzenli

slm kızlar bende adaçayı ve küçü deniyorum 2 hafta oldu 2side adet düzensizliğine iyi geliyor yazıyor her yerde ama ben kullanmaya başladıktan sonra adet düzensizliği başladı:sinifsinif: sizce neden olabilir fikriniz var mı

ya canişkolarım .. hemen yarın alıcam bu küç denen şeyi 9 aya kadar büyüdü büyüdü büyümedi aldıgım küçleri size yedircem yoksa:KK43::KK43: şaka bir yanada yarın ciddi anlamda başlıcam nasipse her farklı formülde mutlaka küç denen olay geçiyo hade bakalım hayırlısıkafamçokkarıştı

Canlarım gerçekten işe yarıyor bence başlayın we hiç aksatmayın düzenli kullanın
tadı biraz kötü ben alışana kadar puding le yedim sewdiğiniz bişeye karıştırın öyle yiyin sonra alışıyosunuz sonra suyla yutuyodum tadına alışırsınız kesinlikle düzenli
ben bütün yaz tazesini yedim çekirdeklerini çiğniyerek halada yiyorum tazesi war yiyin sizde kızlar opuyorumnanaktan

sende ne kadar surede ne kadar işe yaradı cnm ?

X