Erkekler Neden Böyle Değişiyorlar

sevdemm

ALLAHIMDAN HAYIRLISI
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
2.333
31
Arkadaşlar bugün nişanlımlara gittik ve ben mutfakta yemek hazırlıyordum. Bir ara nişanlımın yanına gittiğimde baktım facebook açmış oturmuş başına bende yanıma gelmesini istedim. O an gelmedi ne yapıcam ben mutfakta ne işim var falan dedi bende geri gittim bi süre sonra baktım hala bilgisayarın başında oturmuş kalmış bende dedim ya gel iki laf ederiz gelsene yanıma dedim ne var şimdi facebook ta falan dedim. Hemen sert bi şekilde davrandı yok birarada olmak zorundamıymışız sürekli dibinde dolanmak zorundamıymışım eve gittik diye illa öylemi olmalıymışım sen git içerde ne yapıyosan yap beni niye çağırıyosun diye tersledi beni oysaki hiç bi kötü niyetim yoktu neden böyle değişkenlik gösteriyorlar anlamıyorum yada benim ne kötülüğüm olduda bu tepkiyi gördüm arkadaşlar yanlışmı davranmışım ben yani ben bilgisayarda oturmasına karşı değilim elbetteki oturabilir ama ben oraya gelmişim ne vardı sanki yanıma gelse 5 dk otursa geçip içerde oturması doğrumu sizce, neden böyle duygusuzlaşıyorlar anlamıyorum. Ve sonra o anda uzatmadım ama sonradan konuyu açıp neden beni o şekilde terslediğini sordum ben sana ne yaptım neden böyle davranıyosun bana diye yine tersledi ve hatasını kesinlikle kabul etmedi. Çok canım sıkıldı ne yapacağımı bilemiyorum..

Arkadaşlar bugün nişanlımlara gittik ve ben mutfakta yemek hazırlıyordum. Bir ara nişanlımın yanına gittiğimde baktım facebook açmış oturmuş başına bende yanıma gelmesini istedim. O an gelmedi ne yapıcam ben mutfakta ne işim var falan dedi bende geri gittim bi süre sonra baktım hala bilgisayarın başında oturmuş kalmış bende dedim ya gel iki laf ederiz gelsene yanıma dedim ne var şimdi facebook ta falan dedim. Hemen sert bi şekilde davrandı yok birarada olmak zorundamıymışız sürekli dibinde dolanmak zorundamıymışım eve gittik diye illa öylemi olmalıymışım sen git içerde ne yapıyosan yap beni niye çağırıyosun diye tersledi beni oysaki hiç bi kötü niyetim yoktu neden böyle değişkenlik gösteriyorlar anlamıyorum yada benim ne kötülüğüm olduda bu tepkiyi gördüm arkadaşlar yanlışmı davranmışım ben yani ben bilgisayarda oturmasına karşı değilim elbetteki oturabilir ama ben oraya gelmişim ne vardı sanki yanıma gelse 5 dk otursa geçip içerde oturması doğrumu sizce, neden böyle duygusuzlaşıyorlar anlamıyorum. Ve sonra o anda uzatmadım ama sonradan konuyu açıp neden beni o şekilde terslediğini sordum ben sana ne yaptım neden böyle davranıyosun bana diye yine tersledi ve hatasını kesinlikle kabul etmedi. Çok canım sıkıldı ne yapacağımı bilemiyorum..
kadınlara anlaşılmaz diyolar ama bence erkekler karmakarışık insacıklar kafamçokkarıştı

gayet normal bi istek seninki bence, ben anlamıyorum niye bu kadar umursamaz oluyolar

inanılmaz üzgünüm bilmiyorum sanki gitgide huyları değişiyor anlamıyorum ben ne yaptımki ben mutfakta yanımda olsun istedim o an ben demiyorumki sürekli dibimde olsun sonuçta o benim nişanlım yani neden böyle terslendim kötü bişey mi istedim ben ondan birde verdiği tepkiyi görseniz çok ciddi bişey oldu sanırsınız ne biliyim anlam veremiyorum.

erkekler böyle canım..fazla sıkıya gelemiyolar.. halbuki senin davranışın sıkacak boyutla alakası yok ama işte , bi şeye odaklanmışsa o an,o işinden etmeye kalkanı terslerler. evli olduğunuzda böyle bi durum olsa hadi neyse dicem ama nişanlısınız daha birbirinize kavuşamamışsınız.. hep birlikte olmayı istemesi gerek.. ama sıfatı "erkek" işte canım..çok takma,neden böyle ,niçin şöyle diye çok irdelememek lazım bu mahlukları. değişiyo demişsin ya, daha evlenince ne huyları çıkacak meydana gör :S

Niye yanina gelmesi icin bu kadar üstüne gittinki?:hulya:

Hadi bir defa teklif ettin...istemedi ve gelmedi....ikinciye neden gidip cagiriyorsun?:nazar:

Isteyen zaten gelirdi be güzelim......tabikide seni terslemesi hic hos degil......daha düzgün bir sekilde söyleyebilirdi....ama bazen insanin üstüne fazla gelindigi zaman böyle sinirli asabi tepkiler verebiliyor....:hulya:

Bende öyleyim cünkü fazla isrardan hoslanam....:kahve:

Bunu nisanlinda bir degisme olarak görme....huyu suyu böyle demek ki de ve ona göre davran.:hulya:

siz yemek hazrlarken boş boş durmak istememş belli ki cnm...mutfak işlernden anlamıyosa...
bırak gelmesn,güzel bi sofra hazrlayıp bak aşkım senn için hazrladm diye cilve yapsaydnz :hulya: o arada da sorununuzu dile getrseydnz...
böyle niye yapmadn etmednler erkeklerde patlama yaratıyor...
tuhaf davranıyolar çözemedm valla...suyuna gitmek gerek bunların :nazar:

Önceleri bana da anlaşılmaz geliyordu bu tip hareketler.
Erkekler çok benciller,kadınlarda çok verici..
Eğer tersi durum olsaydı siz tek bir an bile düşünmeden onun yanına giderdiniz eminim.
bu değişme meselesi değil,ilişkilerin gerçeği..
kırılmamayı öğrenin yoksa hayat çok zor geçer..

arkadaşlar evet ama hep bizlermi onların suyuna gideceğiz

Niye yanina gelmesi icin bu kadar üstüne gittinki?:hulya:

Hadi bir defa teklif ettin...istemedi ve gelmedi....ikinciye neden gidip cagiriyorsun?:nazar:

Isteyen zaten gelirdi be güzelim......tabikide seni terslemesi hic hos degil......daha düzgün bir sekilde söyleyebilirdi....ama bazen insanin üstüne fazla gelindigi zaman böyle sinirli asabi tepkiler verebiliyor....:hulya:

Bende öyleyim cünkü fazla isrardan hoslanam....:kahve:

Bunu nisanlinda bir degisme olarak görme....huyu suyu böyle demek ki de ve ona göre

davran.:hulya:

evet canım doğru söylüyorsun keşke ikinciye yanına gitmeseydim ama ne biliyim o an yanımda olmasını istedim belkide biz bayanlar herşeye daha duygusal bakıyoruz ama oda o an beni kırmayıp gelebilirdi yada bunu daha uygun bir dille söyleyebilirdi beni o şekil kırmasına ne lüzum vardı ben bugün evime mutsuz bir şekilde döndüm onun yüzünden böyle olmamalıydı

arkadaşlar evet ama hep bizlermi onların suyuna gideceğiz

biz suyuna gitcez canm...baktık o bizim suyumuza gitmiyo hep biz alttan alıyoruz,yıpranıyoruz o zman da kapı dışarı etcez yerimseniben
gelemem valla kız gibi nazlanmalarına....

anım elde edene kaar hepsi canım cicim,elde ettikten sonrada böyle tersliyorlar.alış bunlara.evlenincede bu şekilde genellikle

Bu gibi şeyler inanın insanı evlilikten de soğutuyor diyorum şimdi böyleyse bu ilerde kimbilir daha neler olacak ve ben onu çağırdığım sırada hatta kayınvalidem bile dedi oğlum kalksana gitsene kızın yanına kız orda yanlız böyle kaba olma oğlum gitsene diyede söyledi ama buna rağmen kılını kıpırdatmadı o an zaten gerçekten bir işi olsa zaten birşey demem ama böyle duygusuz davranmasına çok üzüldüm.

evet canım doğru söylüyorsun keşke ikinciye yanına gitmeseydim ama ne biliyim o an yanımda olmasını istedim belkide biz bayanlar herşeye daha duygusal bakıyoruz ama oda o an beni kırmayıp gelebilirdi yada bunu daha uygun bir dille söyleyebilirdi beni o şekil kırmasına ne lüzum vardı ben bugün evime mutsuz bir şekilde döndüm onun yüzünden böyle olmamalıydı

Kirildigni ona izah ettin...buna ragmen hatasini anlamayip özür dilemediyse onun ayibidir güzelim......takma kafani!!:nazar:

Birdahada böyle olaylarla karsilasmamak icin temkinli davran.....onun huyuna suyuna gitmek icin degil..kendini üzmemek icin bunu yap...:hulya:

Ayrica kücük bir abla tavsiyesi vermek istiyorum sana....

Sakin simartma....:eek:lmaz:.sevgini ilgini asiri gösterme....iste böyle kendini bir halt sanmaya basliyorlar o zaman...:kahve:

Kirildigni ona izah ettin...buna ragmen hatasini anlamayip özür dilemediyse onun ayibidir güzelim......takma kafani!!:nazar:

Birdahada böyle olaylarla karsilasmamak icin temkinli davran.....onun huyuna suyuna gitmek icin degil..kendini üzmemek icin bunu yap...:hulya:

Ayrica kücük bir abla tavsiyesi vermek istiyorum sana....

Sakin simartma....:eek:lmaz:.sevgini ilgini asiri gösterme....iste böyle kendini bir halt sanmaya basliyorlar o zaman...:kahve:

evet ne diye çağırdıysam bende ilgi göstermeyeceğim ne yaparsa yapsın bundan sonra zaten ilgi gösterdikçe biz bayanlar kaybediyoruz sonrada tepemize çıkıyorlar.

nişandan sonrada iyice rahatlaştı boşuna demiyorlar evlenince değişiyorlar diye daha şimdiden değişmeye başladı evlenincede kimbilir nasıl olur

canim arkadasim cok muhim isleri oldugu icin gelmemistir belki beyfendi :mymeka::kızgın:bu erkeklere yuz verince astarini isterler zaten..sen en iyisi birazda kendin naz yap ozaman akillanir ama pek akillanacagini sanmam... ben erkeklere gicik derim boyle olduklari umursamadiklari icin sende boyle diyebilirsin.....yerimseniben

ben nişanlıyken karşı tarafın evine gidipte mutfağa girip yemek yapılmasına karşıyım.
bir kere bu yanlış.:hulya:
ama evlenseniz ne olcağını görmüş oldun,senin lehine.
ailesinin yanında da sana fazla zaaflı davranmak istememiş olabilir belki utanmıştır.kaydirigubbakcemile2

ben herzaman şuna inanırım, bi insan (erkek yada bayan farketmez) asla değişmez, sadece we sadece gerçek karakteri çıkar ortayaşakkıdı

bende sana gerçek dünyaya hoşgeldin diorumopuyorumnanaktan

malesef bayanlar kadar duygusal we ince düşünemio erkekler, ewet düşünmüo değil düşünemio, çünkü her erkeğin ruhu balta girmemiş orman gibi malesef:nazar:

ufak ayrıntılara takılma derim cnm we bişeyi 2kere söleme ısrarcı olma, üzülen biz oluoruz gördüğün gibiyerimseniben

bunuda değişme olarak görme kendi kendini yer üzülürsün, gerçekler de gitsina.s.

X