Evlilik siteleri ?

• Konu Sahibi pippi_langstrumpf
  • Başlangıç Tarihi
P

pippi_langstrumpf

Ziyaretçi
Mrb evlilik siteleri hakkında bilgisi olan var mı? Bu siteye üye olan yada tanıdığı bu site yoluyla evlenen?? Ben üye olmayı düşünüyorumda belirli miktarda para yatırıyorsun ve üye oluyorsun. Bu para yatırma işlemi olması aslında güzel. Çünkü sadece evlilik düşünenler üye olur diye düşünüyorum. Ama bilemiyorum....

canım ben meraktan üye olmuştum.. para fln gerek yok.. ama istediğin şekilde üyelere mesaj atman için gold üye olman gerek

internet sitesinden evlilikmi olur allah aşkına :eek:lmaz:

iki gun sonra kandırıldım diye yeni başlık açarsan hiç şaşırmam :sinifsinif:

Sanal ortamda hayatına yön verecek daha dogrusu tamamen degıstırecek bırseye ne kadar guvenebıleceksın canımm...
Üye olan bır tanıdıgım olmadı hıc ne yazık kı,keske olsaydı en azından sana daha net bılgı verebılseydım canım...

Bi çok evlilik sitesi var ama benm dediğim sitede o sitenin sahibi senin özelliğine göre sana uygun eşi seçiyo ve ondan sonra o seçtiği kişiyle mesajlaşıyosun. Yanii biraz daha ciddi bi siteye benzziyo ama bilemiycem tabii. Bunu yapmayı kendime yakıştıramıyorum ama başka çarem kalmadı. Yaş 27 olacak hala bi aday yok. Öylesine bende zamanında çok siteye üye oldum ama hep böyle dalga geçilyomuş gibi hissettm.

canım nasibin nerden çıkacağı belli olmaz..
yüzyüze tanıdığını ne kadar tanıyorsun bence görücü usulü gibi oluyor heyacanlı ve gizemli oluyor...
çekeceğini ister ailenin arkadaşının vasıtasıyla görücü usulü
ister severek tanı çekeceğinden çekiyorsun zaten
bu şekilde evlenipte birbirlerinin gözünün içine bakanları tanıyorum bu site hakkında yorum yapamıyacağım özür dilerim...
belkide en iyisi ile tanışırsın, belli mi olur...nasibin nerden çıkacağı..
inşallah arasam tarasam bu kadar mükemmelini bulamazdım dedirtsin Rabbim
ama sadece
paralı olduğu için evlenmek isteyenler giriyordur düşüncen önce -evet doğru öyle olmalı- diye düşündürebilir buradaki bayanları sadece ve sadece
bir uyarı yapmak istiyorum
"zenginnn , parasını nereye harcayacağını bilmeyen sapıklar olabileceğinide düşünüp hareket etmeni ve buraya üye olanların buna dikkat etmelerini" rica ediyorum....

Ah be guzelım henuz 27 sın daha dogrusu olacak dıosun... Bu ısler nasıp kısmet işidir...
Insan bırazda kısmetını kendı yaratır ama böyle akla mantıga sıgmayacak sekılde degıl...
Eğitimciymişsin bak ne guzel,senın daha geniş ve daha saglam adımlar atman gerekır dıye düşünüyorum

canım nasibin nerden çıkacağı belli olmaz..
yüzyüze tanıdığını ne kadar tanıyorsun bence görücü usulü gibi oluyor heyacanlı ve gizemli oluyor...
çekeceğini ister ailenin arkadaşının vasıtasıyla görücü usulü
ister severek tanı çekeceğinden çekiyorsun zaten
bu şekilde evlenipte birbirlerinin gözünün içine bakanları tanıyorum bu site hakkında yorum yapamıyacağım özür dilerim...
belkide en iyisi ile tanışırsın, belli mi olur...nasibin nerden çıkacağı..
inşallah arasam tarasam bu kadar mükemmelini bulamazdım dedirtsin Rabbim
ama sadece
paralı olduğu için evlenmek isteyenler giriyordur düşüncen önce -evet doğru öyle olmalı- diye düşündürebilir buradaki bayanları sadece ve sadece
bir uyarı yapmak istiyorum
"zenginnn , parasını nereye harcayacağını bilmeyen sapıklar olabileceğinide düşünüp hareket etmeni ve buraya üye olanların buna dikkat etmelerini" rica ediyorum....

Cnm yorumun çok hoş saolun... Ben hemen üye olmayı düşünmüyorum kendime mühlet verdim. Eğer yılbaşına kadar biri karşıma çıkmazsa yılbaşından hemen sonra üye olacağım. Hayırlısı olsun bu işler şans işi. Allah herkesn gönlüne göre versn

bence öyle bir şeye kalkışma,senelerce birbirlerin tanıyanlar bir sürü sorun yaşarken.o sitelere hiç güvenme.arkasından neler çıkabileceğini iyi düşün

kendin bilirsin ama burdaki yorumlarıda dikkate al..
ayrıca görücü usulu evlikle kıyas bile edilemez internette evlilik mantıklı düşün karar verin..

Cnm yorumun çok hoş saolun... Ben hemen üye olmayı düşünmüyorum kendime mühlet verdim. Eğer yılbaşına kadar biri karşıma çıkmazsa yılbaşından hemen sonra üye olacağım. Hayırlısı olsun bu işler şans işi. Allah herkesn gönlüne göre versn

amin canım...Allahada dua et en hayırlısını çıkartsın diye..
sadece zengin sapıklara dikkat et başka bişey demiyorum..birşey arayıp bulmaya çalış mesajlaştığın dönemde söylediklerini iyi dinle yalanı varmı diye sürekli dikte et..o farketmesin...
hemen gönül verme gördüğünde hüsran olmasın ...gönül verme derken mesajlaşma aşamasında adam "tamam bu iş oldu" diye düşünmesin
vallahi çoooook mutlu olanları tanıyorummmm çoookkkk
bu konudaki fikirlerim farklıdır benim..
alnına yazılanı yaşarsan derler ya evlenecek kızlara
"kızım ya görecek görgün, ya çekecek çilen var " diye
nasıl , ne şekilde evlenirsen evlen göreceğin mutluluktan da , üzüntüden de kurtulamıyorsun..
dene ne varki... ne kaybedeceksin...baktın meajlaşırken yalan yakaladın yada kaprisli biri hiç uğraşmaz, görüşmezsin bile...elinin açık olup olmadığına kadar , makyajdan tutta herşeye kadar konuşmadık bişey bırakma yüzyüze gelmeden...mümkünse evi vs..olsun..27 yaşındasın kaç yaş istiyorsun bilmiyorum ama 30undan sonraki adamında adamsa bişeyi olmuştur...40 a yakın olupda bişeye sahip olamayan ya içki masalarında yada kumarda yemiştir yada sürekli para harcıyordur..bide adamın borçlarını ödemek zorunda kalma...

birkere evlenmek isteyen düzgün bir erkek elini sallasa elli kıza çarpar
çünkü şu anda hatun sıkıntısı yok maşallah, adam sıkıntısı var
dünyadaki erkek nüfusu giderek azalıyor
o yüzden evlenmek isteyen düzgün bir erkek internette aramaz
kafasını kaldırsa bir çift göz görür kendisine bakan...

bence böle bişey yapma Allah karşına çıkarır inş. tez zamanda....

yapma derim:umursamaz:

adamın biri paranı alcak ve sana uygun birini bulcak..

nerden tanıoda seni sana uygun olana karar veriyo??

ne yazıosunuz oraya, saçım bu boyum şu, kitap okurum sinemaya giderim, sakinimdir yada macera sewerim, evllilik ciddi bi müessese değer veririm vs vs:nazar:

adamda diycek al bu sana uygun oda kitap okuo, oda macera seviyo, oda yeşili seviyo-tatlicadiarzu-

böle olmazkiiii:umursamaz:

komşularımız akrabalarımız "tam sana göre biri var bi tanış" dediklerinde kıyameti koparan biz bayanlar, nasıl böle düşünmeye başlıoruz bisüre sonra anlamıorum:kahve:

27 çokmu geç bi yaşki :sm_confused:

bi arkadaş çok güzel yazmış, paralı bi site olması önemli değil parası çok ama farklı düşüncelere sahip biçok insan war piyasada:1ninca:

ayrıca evlilik gibi ciddi bi olayı ticarete döken insanlardan nekadar güwenilir tavsiyeler alınıpta mutlu bi yuva kurulur şüphedeyimyasakkelime

ii düşün derimyerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:
bu kadar kolaymı bu işler ?

allah aşkına insan hayatında ki en önemli kararı sanal alemde alırmı ?

akıllı adamın orada işi ne ,bence kendinizi hiç riske atmayın,bu işlere bulaşmayın derim....

27 yaşında baker olmak hiç abes bir durum değil..
Sırf yaşı baz alıp böle işlere kalkışırsanız zararlı çıkan siz olursunuz
Bence evlilik böyle internette çöpçatanlığa ingirdenicek bir mesele değil..
Bu dönemde yüzüne baktığın insana zor güveniyorsun,internetteki adama nasıl güvenebileceksin ?

bu kadar kolaymı bu işler ?

allah aşkına insan hayatında ki en önemli kararı sanal alemde alırmı ?

akıllı adamın orada işi ne ,bence kendinizi hiç riske atmayın,bu işlere bulaşmayın derim....

Artik kolay ilaydam...bir tikla herseyi buluyon Internetten vesselam.....:nazar:

Tercih meselesi tabiki...ama ne bileyim bana cok ruhsuz geliyor!:hulya:

Canli, kanli, karsimda dipdiri gördügüm, ses tonunu duyabildigim, gözlerine bakabildigim bir insanla tanismak daha farklidir...bana göre....:kahve:

Yinede sen bilirsin ama bence hicte bulasma o islere....Eskiden internetmi varmis:nazar:

bencede hic bulasma hem senin parani alacaklar hemde sana kisiyi bulacaklar ohh kebap valla....baska isleri kalmamis mi? arkadasim sakin ama sakin evlilik sitelerine guvenme..yerimseniben en iyisini en hayirlisini Allahtan isteyeceksin....Allahim en iyi zamanda o kisiyi karsina cikartir.lutfen boyle seylerlede ugrasma Allah buyuktur bunu sakin unutma...senin kismetini de elbet zamaninda karsina cikartacaktir...yerimseniben

Bende isterim tabi kanlı canlı karşımda görüp sesini duyabileceğim biriyle evlenmek ama olmuyor.. Karşıma bi türlü çıkmıyor. Günden güne insan dahada yaşlanıyor. Gün gelecek şu an tek tük gelen görücülerim bile gelmeyecek. Önüm tıkanacak ve kimse gelmeyecek artık çünkü pırıl pırıl ünivi yeni bitirmiş taze gelin adayları çoağalacak. Ben ünivden mezun olalı 3seneyi geçti. Ve şimdi 26yaşındaym hala yok....

canım , bu kadr ümitsiz olma.. sana özelden de yazdım ya nasibin nerden ne zaman çıkacağı inan belli olmuyo..en umutsuz anında Allah bi yerden birisini çıkarıyo karşına şaşıp kalıyosun.. hayırlı birisi olsun yeter Allah gönlüne göre birini çıkarır inş. tez zamanda.

X