Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kızlarr lutfen yardım gunluk kullanıma uygun ve çok iyi kapatıcı bı fondoten istiyorm

cnm yaa kapatıcılıgı nasıl pekı bende sıvılce lekelrı var acaba kapatır mı dersin ?
ayrıca cok tesekkurlerr

canım benimde sivilce izlerim var ve kapattı cok memnunum sende sevilde falan deneyip karar verebilirsin canım ben memnunum..bu yaşta cildimizi çok yoracak şeyler kullanmamalıyız bence en azından günlük makyajda..haber bekliyorum canım sevgiler a.s.

canım benimde sivilce izlerim var ve kapattı cok memnunum sende sevilde falan deneyip karar verebilirsin canım ben memnunum..bu yaşta cildimizi çok yoracak şeyler kullanmamalıyız bence en azından günlük makyajda..haber bekliyorum canım sevgiler a.s.

tatlım ben kucuk bı yerde öğretmenlık yapıyorum her zman dısarı cıkıp alısverıs yapma fırsatım olmuoo o yuzden netten sıperıs verıcem ılk kez bıraz rısklı bısı ama ::::?CADIARZUCADIARZU

tatlım ben kucuk bı yerde öğretmenlık yapıyorum her zman dısarı cıkıp alısverıs yapma fırsatım olmuoo o yuzden netten sıperıs verıcem ılk kez bıraz rısklı bısı ama ::::?CADIARZUCADIARZU

bana kalırsa denemeden o kadar para verme hemde cilt bu başka bişi değil ama yine de sen bilirsin canım..ayrıca netten renk tutturmak çoook zor..sevgilerr a.s.

Sana Estee Lauder Double Wear Stay in Place Makeup 04 Pebble 30 ml tafsiye edebilirim.Cok kaliteli ve ödül almış bir fondötön...

X