Maske Tarifleri Cilt sıkılaştıran maske tarifleri

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
Biz kadınlar, sıkı ve gergin bir cilt isteriz ve bunun için kozmetik markaları arasın da en pahalı olanları tercih ederiz. Çünkü cildimiz bizim için çok önemlidir. Oysa ki şimdi bizim seize önereceğimiz cilt sıkılaştırıcı maske ve krem tarifleri sayesinde hiç para harcamadan hayalinizde ki cilde sahip olacaksınz.

Cilt Sıkılaştırmak İçin Yumurta Maskesi Bir adet yumurtanın beyazını bembeyaz köpük olana kadar iyice çırpın. Göz ve dudak çevreniz dahil tüm cildinize elle veya bir parça pamuk yardımı ile sürün. Kuruyana kadar yaklaşık 10-15 dakika bekleyin ve cildinizi yumuşak bir şekilde durulayın. Oldukça zahmetsiz olan bu maskeyi düzenli olarak haftada iki defa uyguladığınızda pahalı sıkılaştırıcı kremlere boşa para harcadığınızı anlayacaksınız.

Cilde Ani Gerginlik Veren Maske
Eveeet 1 saat sonra önemli bir randevunuz var ve siz cildinizin ışıl ışıl, gergin görünmesini istiyorsunuz.

İşte çaresi: 1 çay kaşığı yaş maya ve 1 çay kaşğı süt hepsi bu. İyice karıştırıp göz ve dudak çevreniz hariç yüzünüze sürün. Yarım saat sonra cildinizi bol ılık su ile durulayın. Bu sıkılaştırıcı maskeyi 20 li yaşlarınızdayken ayda bir defa, 30 lu yaşlarınızdayken ayda iki defa ve 40 lı yaşlarınızdayken haftada bir defa uygularsanız mayanın içeriğindeki yüksek protein sayesinde dokularınızın yenilenmesini ve ilerleyen yaşınıza rağmen cildinizin daha pürüzsüz bir görünüm almasını sağlamış olursunuz.

Balık Yağı ile Cildinizi Gençleştirin
Cildinizin sağlıklı ve genç bir görünüm kazanmasını istiyorsanız balık yağından vazgeçmeyi. Eczanelerden kolayca bulabileceğiniz balık yağı kapsüllerini kırarak içindeki yağı tüm cildinize yedirin. Bunu haftada bir defa uygulayın ve farkı fark edin.

Göz Altı Morlukları ve Kırışıklıklar İçin Hemoroid Kremi
Hemoroid kremi içeriğinde bira mayası bulunduğundan, Kozmetik tezgahlarındaki pahalı sıkılaştırıcı kremlerle aynı işi görüyor. Hem göz altındaki morlukları ve şişliklari alıyor hem de dokuların büzüşmesini sağlayarak cildin gerginleşmesine yardımcı oluyor.

Cildinizin nemli omlasına dikkat edin. Unutmayın ki nemsiz topraklar çatlamaya mahkumdur. Kaldı ki cildimiz de bizim güzelliğimizin en büyük unsurlarından biridir. Kuru ciltlerin daha çabuk kırıştığını da hatırlatıyoruz size.

Son düzenleme:
Ben bunu yapıyorum çokta basit

Bir adet yumurtanın beyazını bembeyaz köpük olana kadar iyice çırpın. Göz ve dudak çevreniz dahil tüm cildinize elle veya bir parça pamuk yardımı ile sürün. Kuruyana kadar yaklaşık 10-15 dakika bekleyin ve cildinizi yumuşak bir şekilde durulayın. Oldukça zahmetsiz olan bu maskeyi düzenli olarak haftada iki defa uyguladığınızda pahalı sıkılaştırıcı kremlere boşa para harcadığınızı anlayacaksınız.

Ben bunu yapıyorum çokta basit

Bir adet yumurtanın beyazını bembeyaz köpük olana kadar iyice çırpın. Göz ve dudak çevreniz dahil tüm cildinize elle veya bir parça pamuk yardımı ile sürün. Kuruyana kadar yaklaşık 10-15 dakika bekleyin ve cildinizi yumuşak bir şekilde durulayın. Oldukça zahmetsiz olan bu maskeyi düzenli olarak haftada iki defa uyguladığınızda pahalı sıkılaştırıcı kremlere boşa para harcadığınızı anlayacaksınız.

Kızlar yalnız şöyle bir durum var yumurta beyazındaki bir maddeden ötürü bu maskeyi yaptığınızda makyajın kalıcı olmama sorunu var o yüzden mümkünse dışarı çıkmayacağınız bir gün yapın, boyun-çene bölgenize de uygularsanız faydasını göreceksiniz.
:KK3:

Kızlar yalnız şöyle bir durum var yumurta beyazındaki bir maddeden ötürü bu maskeyi yaptığınızda makyajın kalıcı olmama sorunu var o yüzden mümkünse dışarı çıkmayacağınız bir gün yapın, boyun-çene bölgenize de uygularsanız faydasını göreceksiniz.
:KK3:

gerçekten maya işe yarıyor bende geçenlerde yine yaptım bir tatlı kaşığı maya ve bir yumurtanın beyazıda çok iyi sonuç veriyor.bu dediğimi en sık 15 günde bir yapmak gerekiyor yalnız
hemoroid kremi dikkatimi çekti kullanıp sonuç alan varmı?balık yağınıda ilk defa duydum kılları beslemesin buda???

yüzüm kaç haftadır sivilce doluydu maya bana süper geldi 1 hafta her gün yaptımm geçti yok şu andaa

X