izmirli anneler-egepol hastanesi

izmirli anneler, aranızda egepol hastanesinde kontrollere giden varmı?

ben o hastaneyi inceledim internetten aslında hoşuma gitti. Ama çocuk doktoru bir arkadaşım var. Hiç önermedi hastane ii reklam yaptı ama ii şeyler duymuyorum orası hakkında dedi.

Ben Egepol Hastanesini gezmek için geçen Cumartesi gittim. Fakat kapıdan ilk girişte hasta gelen kişiyi, müşteri gözüyle karşılayan bir bayanla muhattap oldum. SGK ya da Özel olanaklarımızdan hangisini kullanacağımızı henüz karar vermedik dememize rağmen SGK'lı iseniz gezdirmeye gerek yok zaten hastalarımızda izin vermiyorlar dedi. Ben 19 haftalık hamileyim. Ama aynı bayan bana yalancı muamelesi yaparak "Hiç de 19 haftalık hamile gibi değilsiniz." diyerek, insanlara ne gözle baktıklarını ortaya çıkardı. Bir hastanede aranan en büyük özellik bence Güleryüz olmalı.. Sürekli paradan bahsederek hastaneden soğutmak değil. Ben kesinlikle doğum yapacak hastane bulamasan yendien Egepol'e gitmem. Örümde o bayan gibi bir yetkili görmedim. Umarım sizlere aynı bayan denk gelmez ve hastaneden soğumazsınız. Hastanenin dışardan güzel olması ya da lüks görünmesi hiç bir anlam ihtiva etmiyor.
Aynı gün Özel Karataş Hastanesine gittim. Orada Halkla ılişkilerden sorumlu bayan ile görüştüm. Bu deneyimden sonra Ela Hanım gerçekten huzur oldu ben ve eşim için. Şimdi orada doğum yapmaya karar verdim. Sizlerede tavsiye ederim en azından bir gidip hastanenin içini gezin. Doktorlarla tanışın. ınsanın huzur bulduğu ve içine sinen bir yerde doğum yapması gerçekten önemli..

mecrib merhaba,
bende karataşta yapıcam kısmetse gidip görmedim. ama dr um orda görevli olmadığı halde (konak doğum evinin doktoru) özel istersen orda yapıyor ve doktoruma çok güveniyorum. fiyat aldın mı? bende 19 haftamın içindeyim.

mecrib merhaba,
bende karataşta yapıcam kısmetse gidip görmedim. ama dr um orda görevli olmadığı halde (konak doğum evinin doktoru) özel istersen orda yapıyor ve doktoruma çok güveniyorum. fiyat aldın mı? bende 19 haftamın içindeyim.

Merhaba Nazlı Özger;
İsmimi ufak bir avatar sorunu nedeni ile değiştirmek zorunda kaldım.
Evet fiyat aldım. Hastane 350 lire alıyor. Odaların tamamı özel. 2 kişilik odaları yok. Doktorum 1000 lira alacak. Bende 21 haftanın içindeyim. Doktor kontrolüne 24. haftamda gideceğim.. Kontrole gidip sabah şeker yüklemesi yapılacakmış. Öğleden sonra doktorun kendi muyenehanesine gidip ayrıntılı ultrason ile bebeği inceleteceğim. Dilaver Bey Karataşta baktığı hastalarından muyenehaneye ultrason için gelenlerden ücret talep etmiyor. Aklında bulunsun. Ben normal istiyorum. Doktorum ile konuştuğumda inşallah normal olursa, eşimin de doğuma girebileceğini söyledi..
Şimdiden bir avazda diyelim... :)

Merhaba Nazlı Özger;
İsmimi ufak bir avatar sorunu nedeni ile değiştirmek zorunda kaldım.
Evet fiyat aldım. Hastane 350 lire alıyor. Odaların tamamı özel. 2 kişilik odaları yok. Doktorum 1000 lira alacak. Bende 21 haftanın içindeyim. Doktor kontrolüne 24. haftamda gideceğim.. Kontrole gidip sabah şeker yüklemesi yapılacakmış. Öğleden sonra doktorun kendi muyenehanesine gidip ayrıntılı ultrason ile bebeği inceleteceğim. Dilaver Bey Karataşta baktığı hastalarından muyenehaneye ultrason için gelenlerden ücret talep etmiyor. Aklında bulunsun. Ben normal istiyorum. Doktorum ile konuştuğumda inşallah normal olursa, eşimin de doğuma girebileceğini söyledi..
Şimdiden bir avazda diyelim... :)

bende 21 haftama girdim. benim drumda bi arkadaşıma 1200 fiyat vermiş. herşey dahil epidural sezeryan için. birtek odana göre 20-30 lira fark çıkabilir demiş. ben bilmiyorum henüz doğuma karar veremedim. tabi bebeğe de bağlı normal mi sezeryanmı olacağı.
artık hakkımızda hayırlısı diyelim. sağlıkla gelsinlerde dünyamıza nasıl gelirlerse inşallah. benim eşim mümkün değil giremez konuşuyoruz sürekli ama dayanamam diyor. Ağlamaktan korkuyor:)) bir çocuk doktoru arkadaşım var ama o gitmek istiyor doğumuma bebeğin ilk muyenesi için. bakalım hastane izin verirse o girer inşallah içeri.

bende 21 haftama girdim. benim drumda bi arkadaşıma 1200 fiyat vermiş. herşey dahil epidural sezeryan için. birtek odana göre 20-30 lira fark çıkabilir demiş. ben bilmiyorum henüz doğuma karar veremedim. tabi bebeğe de bağlı normal mi sezeryanmı olacağı.
artık hakkımızda hayırlısı diyelim. sağlıkla gelsinlerde dünyamıza nasıl gelirlerse inşallah. benim eşim mümkün değil giremez konuşuyoruz sürekli ama dayanamam diyor. Ağlamaktan korkuyor:)) bir çocuk doktoru arkadaşım var ama o gitmek istiyor doğumuma bebeğin ilk muyenesi için. bakalım hastane izin verirse o girer inşallah içeri.

Sanırım aynı zamanlarda doğum yapacağız. Hayırlısı bakalım dediğin gibi.. Bağlantımızı koparmayalım birbirimize bilgi aktarımı yaparız.

20 haftalık hamileyim,egepol hastanesine gidiyorum.Doktorum Dilek Alihanoğlu hiç birşey sormama gerek bırakmıyacak şekilde beni bilgilendiriyor güler yüzü ile insana güven veriyor.Ben çok memnunum tavsiye ederim.

Arkadaşlar egepolde 2li testin fiyatı ne kadar emekli sandığı yada ssk lıyaVe ilk aylarda yapılması gereken testler ne kadar tutuyor?.bilen var mı?başka bir özel hastanede 2li test için 100 tl,diğer testler için 150 tl para istediler.

X