Deneyimi olan yardım edebilir mi?

dermanabla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
137
10
29
Bacaklarımı veet hazır ağda bantlarıyla alıyorum.Ama bikini bölgesi ve iç genetikal bölgeye jilet kullanıyorum ama bu durumdan çok sıkıldım.Annem makine ile alıyormuş ben denedim acıya dayanamadım.Sizce ne kullanmalıyım?Özellikle iç genetikal bölgede.Daha yaşım 16 ve 2-3 yıldır bu derdim var.Fazla bir bilgim yok.Bilgisi olan paylaşabilir mi?En sağlıklı en iyisi hangisidir?

Cnm doktorlar agdayı onermio.. jilet kullanmak daha iyi aslında am bu da kıllardan kurtulmak için bir cozum degil.

bende avon un agda bantlarından alıyorum. hem cok hem veet ii cekio ve ucuz. onu kesip bolge bolge alıyorum.. ama aynı senin giibi iç tarafları alamıyorum jilet..

evet canim eldiven cok ii tutio mesala taak bi eldiven tek tek cek hatta bi kactane eline alipta cekebilirsin oda olur hem acisi daha az adadan bence deneee

Bence canım agdayı dene ben eldivenle yapamıyorum tek tek koparmak eziyet gibi geliyor agdayla en azından belli kısmını birden çekiyorsun ugraştırmıyor. Karar senin

Canım,

Eldiveni alt kısımdaki uzun tüyler için kullanabilirsin. Evet, acıtıyor ama bir seferde bir sürü tüy koparmış oluyorsun. Hem de kökünden alıyor.

Üst kısımları için ben ılık ağda kullanıyorum. Küçük küçük sürüp bezi yapıştırıyorum çekiyorum. Bir süre sonra uyuşuyor zaten acı hissetmiyorsun. Sonraki bir ay boyunca rahat ediyorsun.

Emla kremi önerenler var ama ben genital bölgede kullanmayı tavsiye etmiyorum. Oradaki sinirleri uyuşturuyor ve ileride kadınlık hissini yok edebilir bana göre.

ılk sefer için kuaföre de gidebilirsiniz. Sir ağda ile 5 dakikada alıyorlar. Utanmana gerek yok, kadınlar görmeye alışmışlar zaten :)

X