Erkek bebiş anneleri...bebişimizin erkek olması için tecrübelerinizi bekliyoruzz...

Konu cok eski ama ilk sayfada okudugum yorumlar hakkinda bir iki cift laf soylemek istiyorum. Denmis ki kiz cocugu olanlarla aile buyukleri tarafindan hep eksik gorulur. 2 tane 3 tane kizi olana hep oglani ne zaman yapacaklar gozuyle bakilir. Yapmayin Allah askina bunlar cahiliye doneminde kaldi Efendimizin ogullari kucuk yasta olduler 6 tane kizi vardi ve cahiliye donemi araplari efendimizle dalga geciyorlardi oglu yok diye. Simdi Rabbimden hayirli evlat dilemek zamani. Siz kafanizdan benim oglum yok o yuzden eksigim dusuncesini atmazsaniz cevrenizdeki cahil insanlarda o gozle bakar ben o kadar cok insan taniyorum ki 2 tane kizi olup hicte kendinde eksiklik gormeyen ki o insanlar zaten eksik felanda degiller. Rabbim herkese saglikli sihatli evlatlar nasip etsin.

Anlamadım adetten sonra bir hafta ilişkiye girip bir hafta girmediniz mi ? Ama ben şuna adetim ve haftaya yumurtlama dönemim eğer o hafta girmezsem boş kalacak yumurtlama dönemim

Alıntı:
silagul kullanıcısından alıntı
arkadaşlar rabbim bilir hayırlısını ebru arkadaşımız doğru bilgiler vermiş.
daha öncede sitede çoğu kişiyle paylaştım.bende aynı yöntemle doğurdum benim oğlanı.tam kız çocuğu delisi olmama rağmen hep bir abim olmasını istemiştim o yüzden lkinin oğlan ikincinin kız olmasını diledim hep.1 .cisi tamam ikinciye bakalım kısmet.
bu yöntemle çoğu kişi erkek doğurdu ben öğrendiğimde daha bekardım aklımda tuttum işe yaradı
şimdi şöyle
adetiniz bittiğinde ilk 5 gün her gece ilişkiye giriyorsunuz sonrasında bırakıyorsunuz.
1 haftayı geçmicek.sonrasında hamile kalırsanız kız çünkü.ve ilişkiden sonra sağ tarafa yatılacak.bunuda çok yaşlı oğlan delisi bir teyzeden öğendim. her evlenene aynı şeyi söyler sağına yat diye. hiç kız torunu yok .
kız içinde tam tersi adet olmaya yakın ilişkiye giriyorsun sola yatıyorsun.buda denenmiş.
YÜCE mevlam hayırlısını sağlıklı uzun ömürlüsünü versin.

kafam karıştı burada adet bitiminde ilk 5 gün ilişki denilmiş diğer bi arkadaş ta ilk 5 gün ilişki yok sonrasında ilişki diye yazmış hangisi doğrukine CADIARZU

arkadaşlar ben uyguladığımı ve sonucunu aldığımı yazıyorum.bana anlatan kişinin gelinide bu şekilde 2 kızdan sonra erkek doğurdu.tabi ALLAh bilir hayırlısı olsun .adet oluyorsunuz bitiyor ya bittiği günden itibaren 1 hafta hergün ilişki. ama sonrasında bırakıyorsunuz yani 7 günü geçmiyecek.sonrasında korunun.evet kız spermleri hızlı ama çok oluyormuş erkekler az.1 hafta hergün ilişki olunca kız spermleri azalıyor geriye tam yumurtlama zamanına erkek spermleri kalıyormuş.bende adetten sonraki 5. gün hamile kaldım sonrasında korundum.o gün hamile kaldığımı nerden bildin diye sorarsanız benim hamile kaldığım andan 9 aya kadar ağrım oluyor. acile gittim ağrıdan hatta doktora hamilemiyim dedim 10 günde rahme gelir dedi. erkekmi olur kızmı dedim eğer hamileysem kız olur dedi.yani yukarıda anlattığım şeyin tersi ama sonuç ortada.ve şimdi 5.5 yaşında bir oğlum var.
Ben anlamadım adet gittiğinde bir hafta ilişkiye getirilecek sonra bırakılacak o 7fün içinde ama bıraktığım zaman benim yumurtlama günüm anlamadım

ablamlar hep şöyle yaptılar ve tuttu.
adetin 1. gününden itibaren sayıyorsunuz ve 12. günü ilişkiye giriyorsunuz o gün erkek günü.
adet biter bitmez yaaprsanız kız oluyor.
tecrübeyle sabit ve kaç kişinin üstünde denendi:)

rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsn
zaten sağlıklı bebek istiyoruz.........:eek:lmaz:

adet bitiminden itibaren 5 gün içinde hamile kalınırsa erkek olur diye hadis var diye okumuuştum sonrasında hamile kalınırsa kız yazıyodu

Canım hayırlısı bakalım bende 2 aylık evliyim yaş geldiyse geçiyor inşallah tez zamanda anne olurum buradaki yazılanları okudum sağ taraf sol taraf diyorda anlamadığım için sormuştum o konuda bilgin var mı ?teşekkür ederim

X