Erkek bebiş anneleri...bebişimizin erkek olması için tecrübelerinizi bekliyoruzz...

zarifecikk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
217
0
Öncelikle Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin. Ama insanız gönlümüzden kız bebek annesi yada erkek bebek annesi olmak geçebilir. Erkek bebek annelerimizden erkek evlat sahip olmak için varsa tavsiyler bekliyoruz. Fikirleriniz için şimdiden çook teşekkürler.......opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bir kız, bir de erkek annesiyim...........bütün samimiyetimle yazabilirim ki, kızımdan yaklaşık 9 yıl sonra dünyaya gelen ikinci çocuğumun cinsiyetinin erkek olması değil, sağlıklı olması önemliydi.... ben hep bunu istedim......erkek olması için ne tavsiye edersiniz demişsiniz de, bu konuda tavsiye mümkünmüdür ki......

allahtan sağlıklı ve ömürlü olmasını ve de hayırlısını dilemekten başka hiç birşey yapmadım...rabbim ne uygun görürse onu vereceğine inandığım için hep dua ettim.....

nacizane size sadece şu tavsiyem olabilir, hayırlısını isteyin....................yüzünü görünce kız veya erkek hiç farketmeyecek, Onu çok sevecek, uğrunda herşeyi göze alacaksınız.............

Son düzenleme:
evt haklısınız tabi dediklerinizin hepsine katılıyorum. zaten belirttiğim gibi önce hayırlı evlat istiyorum, sağlıklı, eli ayağı düzgün Allah'ın izniyle. ama dile getirsek de getirmesek de gönlümüzden biri geçebilir bunu da normal karşılamalıyız. ben tavsiyeleri olan annelerimizden mesajlar bekliyorum. yine de size de teşekkür ederim

yukarıda belirtilen tarihte cinsel temastan sonra kadın 2 – 3 gün hep sağ tarafına yatarsa doğacak çocuk erkek olur”. Yani sağ yumurta kanalına giren spermalar oğlan çocuk yapacak yapıda olanlardır. Genellikle eşler karyolanın belirli tarafına yatarlar ve yaşamları hep öyle sürer gider buna dikkat etmeli 1 inci çocukta ne tarafa yattığına iyi dikkat etmeli ve 2. 3. gebelikte aynını veya tersi yöne yatmak suretiyle istedikleri cinsiyette çocuk sahibi olabilirler. ılk çocukta cinsel temastan sonra 2 – 3 gün sürekli sağa yatıp oğlu olmuşsa 2. hamileliği için cinsel temastan sonra 2 – 3 gün sürekli sol tarafa yatmalıdır.
Örnek:
“Tanıdığım bir kadının sol yumurtalığı ameliyatla iptal edilmişti bu kadın sağ yumurtalığı ile 7 çocuk doğurdu hepsi erkek idi.”
“Diğer bir kadının sağ yumurtalığı çalışmıyordu sol taraf sağlamdı 4 kız çocuğu oldu.”
“ 6 kızı olan bir aile 1 erkekleri olmasını istiyordu bana gelmişlerdi birlikte evlerine gittik ve yatma durumlarını inceledik kadın bir vücut arızası nedeniyle hep soluna yatmakta idi yatağıda ona göre yaptırmıştı. Sağa yatacak bir yatak hazırlattık ve 7. çocuk erkek oldu.”
Buna ait örnekler çoktur, yeter ki sağ ve sol yumurtalıklar ve yumurta kanalları sağlıklı olsun.

2 – Dr. Regnault’un Önerisi:
Bu öneri kimyasal esaslara dayanmaktadır en fazla tutulan öneridir. ılmende izahı kabul edilmektedir.
Kadın vajinası normal olarak asit yapılıdır zira vajinanın sağlıklı kalması vajinadaki faydalı mikropların süt asidi yapıp orayı asit hale getirmesiyle kabil olmaktadır. Ama bu asitliğin kuvvet derecesi kadından kadına değişir bazılarında çok bazılarında ise az kuvvetlidir.
Kadının vajinasının asitlik derecesi eczanelerden alınacak Turnusol kağıtları ile kolayca anlaşılabilir. Bunu her kadın kendide yapabilir.
Şimdi vajina asit derecesine göre erkek ve kız çocuğu meydana getirecek spermaların hareket sürati değişiktir. Bundan yararlanarak vajinanın asitlik derecesini ayarlamak değiştirmek suretiyle erkek veya kız çocuğu sahibi olunabilir. Yapılan pek çok tatbikatta % 90 - % 100 müsbet sonuç alınmıştır.
Vajinası fazla asit olup da gebe kalamayan ineklerin vajinası sodalı su ile yıkandığında ineklerin kısırlığı giderilmiş ve doğan buzağıların hemen tamamı erkek olmuştur. Aynı şey kadınlara tatbik edilmiş içersine biraz yemek sodası katılmış ılık su ile vajina yıkandıktan sonra yapılan cinsel temas kadınlar genellikle oğlan doğurmuştur.
Regnault’a göre kız çocuğu meydana getirecek spermalar asit, oğlan çocuk meydana getirecek spermalar ise bazik yapıdadır.
Diğer bir kısım çiftlerde ise: erkeğin sperması çok bazik kadının vajinası da hafif asit ise bunlardan doğacak çocuklar hep oğlan olur. aksi durumda ise kız olur

Sizin oğullarınıza Allah ömür versin sağlık sıhhat versin torunlarınızı görün sağlıklı mutlu mesut kazançlı yaşayın inşallah

Siz de bizlere dua edin Bir sağlıklı erkek evlat annesi olmayı eşimizi erkek çocuk babası yapmayı biz de yaşayalım yaşatalım. Duanızı esirgemeyin Rabbim içinizden geçen en ufak fısıltıyı bile duyar yeter ki isteyin. Bizler için de dua edin ne olur

hep saglikli ve hayirli bir evlattir ilk temennimiz
ama diger duyguyuda tatmak tattirmak isteriz bilemezssiniz erkek cocugu olanlar
ama olmayanlar buyuk aile reislerinin yaninda hep bi tarafi eksik gorulur
iki mi kizi var uc mu kizi var hep birdaha yapicak gozuyle bakilir
hersey allahtan yeterki o ol desin

evt çok doğru söylemişsiniz. kızın da erkeğin de tadı farklı. gönül isterki ikisinden de olsun hayırlısıyla. dualarımızı birbirimizden hiç eksik etmeyelim. bebişlerimiz dualarımızla gelsin inşşş..

arkadaşlar rabbim bilir hayırlısını ebru arkadaşımız doğru bilgiler vermiş.
daha öncede sitede çoğu kişiyle paylaştım.bende aynı yöntemle doğurdum benim oğlanı.tam kız çocuğu delisi olmama rağmen hep bir abim olmasını istemiştim o yüzden lkinin oğlan ikincinin kız olmasını diledim hep.1 .cisi tamam ikinciye bakalım kısmet.
bu yöntemle çoğu kişi erkek doğurdu ben öğrendiğimde daha bekardım aklımda tuttum işe yaradı
şimdi şöyle
adetiniz bittiğinde ilk 5 gün her gece ilişkiye giriyorsunuz sonrasında bırakıyorsunuz.
1 haftayı geçmicek.sonrasında hamile kalırsanız kız çünkü.ve ilişkiden sonra sağ tarafa yatılacak.bunuda çok yaşlı oğlan delisi bir teyzeden öğendim. her evlenene aynı şeyi söyler sağına yat diye. hiç kız torunu yok .
kız içinde tam tersi adet olmaya yakın ilişkiye giriyorsun sola yatıyorsun.buda denenmiş.
YÜCE mevlam hayırlısını sağlıklı uzun ömürlüsünü versin.

daha öncede sitede çoğu kişiyle paylaştım.bende aynı yöntemle doğurdum benim oğlanı.tam kız çocuğu delisi olmama rağmen hep bir abim olmasını istemiştim o yüzden lkinin oğlan ikincinin kız olmasını diledim hep.1 .cisi tamam ikinciye bakalım kısmet.
bu yöntemle çoğu kişi erkek doğurdu ben öğrendiğimde daha bekardım aklımda tuttum işe yaradı
şimdi şöyle
adetiniz bittiğinde ilk 5 gün her gece ilişkiye giriyorsunuz sonrasında bırakıyorsunuz.
1 haftayı geçmicek.sonrasında hamile kalırsanız kız çünkü.ve ilişkiden sonra sağ tarafa yatılacak.bunuda çok yaşlı oğlan delisi bir teyzeden öğendim. her evlenene aynı şeyi söyler sağına yat diye. hiç kız torunu yok .
kız içinde tam tersi adet olmaya yakın ilişkiye giriyorsun sola yatıyorsun.buda denenmiş.

erkek olmasını ityorsak adet bitiminden sonra 5gün ilişki ve sağ tarafa yatıyoruz sonra 7gün aramı geçmicek derken ne anlamadım :)

Kizlar benim anlamadigim, adetimiz bittikten hemen sonra yumurtlama oluyormu?
Birde ben yumurtlama günü iliskiye girildiginde erkek daha öncesinde ise kiz olma ihtimali cok diye duymustum simdi hangisi dogru acaba:sm_confused:

canım benim bildiğim ve bilimsel olarak açıklanmış bişey kuzenim hemşire ve hocaları anlatmış erkeği taşıyan sipermler hızlı gidip hızlı ölürlermiş kızlar ise geç gidip geç ölürlermiş bunun için erkek çocuk için sık ilişki gerekmiş vede yumurtalık tam oluşmadan ilişkiye girilmemesi gerek yani adet bittikten sonra 5 gün ilişki yasak çünkü yumurtalık tam oluşmadan spermler girince yumurtalık oluşmadığı için kız spermleri bekler erkekler ise ölürlermiş oyüzden 5 gün sonra ve 5günden sonra ise sık ilişki erkekler erken öldüğü için 1 günde 2kez ilişki önerilir ve 3- 4 gün devam edilmeli ve ilişki sonrası ayaklar yukarı dikilmeli ve daha sonra sağ tarafa yatılmalıymış ben bunu denedim 5 yaşında bir kızım vardı şimdi 5 aylık hamileyim ve oğlum olacak tabi öncelikle allahım hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin ama insan ikisinide istiyo işte neyse canım çok uzattım allahım inşallah sanada sağlıklı bir erkek evlat nasip eder inşallah allahım gönlüne göre versin

benim bildiğim kadarıylada adetinizin başladığı günden sonra 7 en az 12 en fazla sayıyoruz ve bu günlerde hiç ilişkiye girmiyoruz eşinizde aynı şekilde o zaman spermler birikmiş yumurtalıklar dinlenmiş ve kalitelieri yksek oluyormuş etrafımda duyduğum bir çok insanda bu şekilde erkek bebek sahibi oldu ben denedim fakat benim o ay tutmadı sonr aman dedim salla inanmıyorum ve şuan hamileyim:KK70:::KK70:ve bi kızım daha olucak tabiki allahım hayırlısını versin sağlıklı olsun ama sebepsizde hiç birşey olmaz varsa yöntemleri denemekde yarar var

benim ilk bebekde adet biter bitmez ilişki oldu sık-sık kızım oldu.Şimdi ise ilişkimiz adetin 15-ci günü oldu 1 kere bakalım cinsiyet nedir?Ogrenince yazarım inşallah.

şimdi şöyle
kafam karıştı burada adet bitiminde ilk 5 gün ilişki denilmiş diğer bi arkadaş ta ilk 5 gün ilişki yok sonrasında ilişki diye yazmış hangisi doğrukine CADIARZU

benim ilk bebekde adet biter bitmez ilişki oldu sık-sık kızım oldu.Şimdi ise ilişkimiz adetin 15-ci günü oldu 1 kere bakalım cinsiyet nedir?Ogrenince yazarım inşallah.

canım ben de merak ediyorum senin bebişi ben de adetin 15. günü tek ilişki ile hamile kaldım 22 haftalık hamileyim ve dün ayrıntılı ultrasonda doktor kesin kız dedi.Allah inşallah gönlüne göre verir :emir_bebek:

canım benim bildiğim ve bilimsel olarak açıklanmış bişey kuzenim hemşire ve hocaları anlatmış erkeği taşıyan sipermler hızlı gidip hızlı ölürlermiş kızlar ise geç gidip geç ölürlermiş bunun için erkek çocuk için sık ilişki gerekmiş vede yumurtalık tam oluşmadan ilişkiye girilmemesi gerek yani adet bittikten sonra 5 gün ilişki yasak çünkü yumurtalık tam oluşmadan spermler girince yumurtalık oluşmadığı için kız spermleri bekler erkekler ise ölürlermiş oyüzden 5 gün sonra ve 5günden sonra ise sık ilişki erkekler erken öldüğü için 1 günde 2kez ilişki önerilir ve 3- 4 gün devam edilmeli ve ilişki sonrası ayaklar yukarı dikilmeli ve daha sonra sağ tarafa yatılmalıymış ben bunu denedim 5 yaşında bir kızım vardı şimdi 5 aylık hamileyim ve oğlum olacak tabi öncelikle allahım hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin ama insan ikisinide istiyo işte neyse canım çok uzattım allahım inşallah sanada sağlıklı bir erkek evlat nasip eder inşallah allahım gönlüne göre versin

canim yaa anlamadimm(((oyüzden 5 gün sonra ve 5günden sonra ise sık ilişki))))) burayi)
soyle neler yaptigini anlatirmisinn
nasil yani sik iliski neyi degistiriyor birde yum gununu nasil tespit ettin teskler

sevil seni surekli takipteyim bana ozelden yazarmisin bebegin cinsiyeti belli olunca :))

canım 14.haftalık olmuşsun doktor cinsiyetiyle ilgili bişey demedimi sana şuna benziyo gibi...

canım örneğin adetin bugün bitti ve yarından itibaren sayıyorsun 5 gün ilişkiye girmiyosunuz hem spermler birikmiş oluyor hemde senin yumurtalıkların oluşmuş oluyor eğer yumurtalıkların tam oluşmadan ilişki olursa kızlar yumurtalığının oluşmasını bekliyor 72 saat kalabiliyorlar erkekler ise hemen ölüyorlar oyüzden 5. günden sonra sık ilişkiye girersen kız girmeden erkeğin biri girmese bile biri mutlaka girmiş oluyor. birde canım ben çintakviminede inanıyorum çin takvimine bak hangi ay erkekse o ay dene ama yaşını ve ayı iyi hesaplaman gerekiyor çevremde kime baktıysam doğru çıktı

X