Adapazarnda zel kadn doum doktoru tavsiye edermisiniz?

• Konu Sahibi adasayfa54
  • Başlangıç Tarihi
A

adasayfa54

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi adasayfa54
sakarya da iyi bir hastahane ve kadın doğum doktoru tavsiyeleriniz ?

• Konu Sahibi adasayfa54
nedir biz bu kadınların çektiği ya... bende istanbul da doktor arıyorum allah yardımcımız olsun arkadaşım...

• Konu Sahibi adasayfa54
merhaba arkadaşım ben ada tıp hastanesine sadık akbıyıklıya giderim yıllardır memnunum bir araştır istersen...çünkü bu sitede bir arkadaşta memnuniyetsizliğini yazmıştı ...bir sor soruştur istersen gidenlere bana göre çok iyi bir doktor ilgili
geçmiş olsun

• Konu Sahibi adasayfa54
arkadaşlar bir de ben doktorun özellikle kadın olmasını istiyorum cevap yazanlara teşekkürler

• Konu Sahibi adasayfa54
nedir biz bu kadınların çektiği ya... bende istanbul da doktor arıyorum allah yardımcımız olsun arkadaşım...

arkadaşım yine istanbulda doktor çok araştırıp bulabileceğin sakarya da çok olduğunu sanmıyorum bir de bayan bir kadın dogum uzmanı arayınca daha zor

• Konu Sahibi adasayfa54
Ne yap yap sakın Ada Tıp'ta Handan Akbıyık'lıya gitme! Eğer acı çekmek istiyorsanız, sizinle ilgilenmeyen, yüzünüze bile bakmayan, içeri girdiğinizde hatta muayene olurken gözü tv'de olan (hemşiresi özellikle) bir doktor arıyorsanız işte karşınızda! Doktorluğu iyi diyorlar ama, insanlardan intikam alır gibi muayene eden doktor ne kadar iyi olsa benim için sıfırdır. Bunu da burda söylemeden edemedim.

Ben de erkek doktora gitmem dedim ama, Adp'nda Ada Tıp'ta Sadık Akbıyıklı harika muayene ediyorlar, doktorluğu da iyi derler, haberin olsun. (handan akbıyıklının eşi değil, kaynı imiş bu arada) :)

bunun dışında ille bayan doktor isterim dersen, altınova hastanesindeki ve ada tıptaki diğer bayan doktorları git gör tanış, ona göre seç bence doktorunu :)

• Konu Sahibi adasayfa54
altınova hastahanesinde Şenol Bey kesinlikle tavsiye ederim

eğer bulduysan bi dr yazarmısın.çünkü benimde ihtiyacım var:KK43:

kızlar benimde acil doktor tavsiyesine ihtiyacım var.bugün beyhekim hastanesinde dr orhan hayri meteye gittim çok moral bozucu bir insan.haftaya kadar bebeğimin kalp atışları duyulmazsa kürtaj olmama gerektiğini söyledi. söyledi ama sanki çok umutsuz gibi konuşması beni mahvetti.saattlerce ağladım:KK14:

Ne yap yap sakın Ada Tıp'ta Handan Akbıyık'lıya gitme! Eğer acı çekmek istiyorsanız, sizinle ilgilenmeyen, yüzünüze bile bakmayan, içeri girdiğinizde hatta muayene olurken gözü tv'de olan (hemşiresi özellikle) bir doktor arıyorsanız işte karşınızda! Doktorluğu iyi diyorlar ama, insanlardan intikam alır gibi muayene eden doktor ne kadar iyi olsa benim için sıfırdır. Bunu da burda söylemeden edemedim.

Ben de erkek doktora gitmem dedim ama, Adp'nda Ada Tıp'ta Sadık Akbıyıklı harika muayene ediyorlar, doktorluğu da iyi derler, haberin olsun. (handan akbıyıklının eşi değil, kaynı imiş bu arada) :)

bunun dışında ille bayan doktor isterim dersen, altınova hastanesindeki ve ada tıptaki diğer bayan doktorları git gör tanış, ona göre seç bence doktorunu :)
ewt bzde adatıpta handan akbıyıklı gittik maalesef onu nasıl koymuşlar oraya.hastayı catalda bıraktı gitti meyve yıyor cımbızla laf alıyoruz agzından annemde kanama vardı alttan muayene etti bişi yok menepoza giriyon dedi sora cok sancı oluyonca tekrar gittik. sizi 3 gun once muayene etiştim bişey yok demiştim sancı olabilir dedi ama isterseniz tekrar ultrasyondan bakalım dedi bizde baktırmak isteyınce sinirlendi.tın tın geldi baktı ultraasyonda annemde mıyom ur varmış.bide utanmadan aaa ben bunları nası gormedim gecen dıyo.hemde ole goronmıcek bişide degil.:KK47:yani oraya gitmeyin bosuna youlmayın

tek isim söyleyebilirim beyhekim hastanesinde neşe çakmakçı mükemmel ötesi süper bi dr ve süper bi insan.9 ay boyunca kendisine gittim bende netten araştrıp bulup gittim.çok memnunun şimdi kızım 3,5 aylık zyarete gidip fotoğraf çekticem kzım doktorunu tanısın bilsin.şiddetle tavsiye ediyorum:KK1:

esra yüzer...yaklaşık 3 yıl önce muayenehanesine gitmiştim.aynı gün,başka bir dr.un "bebeğinin kalbi atmıyor" demesinden sadece 1-2 saat sonra,bebeğimin atan kalbini göstermişti ultrasonda..ama sorun vardı..2 hafta sonra da zaten gitti bebeğim:KK43: ilgilenmesi çok iyiydi..ve yaklaşık 1 yıl sonra,ben tekrar hamileydim ve başka bir şehirde olmama rağmen,aklıma takılan her soruda onu aradım,cevapladı uzun uzun..

adatıpta nurhan özdemire gidiyorum ben bişey sormadıkça o pek bişey anlatmıyo güler yüzlü bi bayan 8 ayık hamileyim değiştirmeyi düşünmüştüm sonradan vazgeçtim eğer başka giden varsa doğumunu ona yaptıran cevap yazsınn

adatıpta nurhan özdemire gidiyorum ben bişey sormadıkça o pek bişey anlatmıyo güler yüzlü bi bayan 8 ayık hamileyim değiştirmeyi düşünmüştüm sonradan vazgeçtim eğer başka giden varsa doğumunu ona yaptıran cevap yazsınn

Benim bebeğim şu anda 10 aylık. Hamileleiğim boyunca altınovada filiz dursun'a gittim çok da memnun kaldım, gene hamile kalsam ona giderim çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

merhaba arkadaşlar 6 haftalık hamileyim ilk kontrolümü adatıp ta sadık akbıyıklı yaptı, iyi bir doktora benziyor adını çok duymuştum ama gittiğimde odası biraz kalabalık olduğu için fazla soru soramadım. sonraki randevumu bey hekim den neşe çakmakçı ya aldım ama bir ay sonraya yer bulabildim, onun adını da çok duymuştum ama çok yoğun bir doktor her istediğimde gidemeyeceğim anlaşılan. sizin tavsiye edebileceğiniz ilgili bir doktor var mı ?

altınova hastanesi sami kemik kesinlikle tavsiye ederim
şener şafak ta çok methedilen doktorlar arasında
sonra turgay şenen ve neşe çakmakçı zor randevu alsanda doğumuna onların gireceğini bilmek beklemeye değer

ada tıp taki sadık bey hiç bi randevusunu zamanında almaz saatlerce bekletir evet doludur ama yaklaşık bi ay önce sezeryanda masada kalan bi gencecik kadından sonra uzmanlığı da tartışılır çamur atmak değil amacım ben güvenmiyorum

X