artık hiçbirşeye inanmıyorum!bebeğim akıp gitti bıraktı bizi

babyface26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
383
0
iyi akşamlar arkadaşlar 3 gün öncesi mutluluktan ölüyorduk hamilelik haberimi sizlere vermiştim.Kanda ve idrarda pozitif çıktı.ERTESİ GÜN lekelenmem oldu ve bugün kanamam başladı acile gittik.Nöbetçi doktor ultrasonda baktı ve rahim kalınlaşmış içten adet oluyorsun sanırım dedi.Kandaki testimi gece haftasonu olduğu için devlet hastanesi bakmadı özele gittik.13.54 ÇIKTI BETA hch.....bugün devlet hastanesi acile gittiğimizde kanamam olduğu için doktor çok düşük hamilelik sayılmaz dedi.İdrar testim silik çıktığı için bir umutla emin olmak için koştuk ama herşey bitti....Doktor prgynex ve folik asit verdi neye yarar adet oldum halbuki salı günü muayenem vardı doktorumdan randevu almıştık yarın iptal olacak bütün sevincimiz boğazımızda kaldı....hep on gün gecikip olurdum adetimi bu defa 4 gün geçe oldum neyse özür diliyorum... meleğim gelmek istemedi yer edinemedi kendine bu onuncu ayım....doktor yarın gel betahcg ne bakarız ded ama gitmeyeceğim ben adet kanı olarak düşünüyorum artık çok yoruldum çabalamaktan ne kantestine inanırım ne de idrara hayallerim yıkıldı

anlamadım ben ,kanda ve idrar da hamıle cıktın ama adet mi oldun ..

hayırlısı canım üzülme :teselli:

offffffffff çok üzüldüm hayatım ya
heralde tam adet dönemindi ondanmı kırmızı çizgi çıktı acaba yanılttı seni

uff inan yüzüm çöktü bir an ya

ayyy canımm yaaa üzülme bozma moralini böle bi durumda ne sölenir bilemiyorummm canım
allah sağlıkla tekrar nasip etsin inşlllh sana ve hepimize

evet canım idrarda silik çıktı emin olmak için kanda baktıralım dedik özel hastane pozitif dedi 2 gün sonrar kanamam başladı bugün acile gittik doktor kese görünmüyor dedi ve rahim kalınlaşmış dedi.Eve geldi hala devam adet oldum neden kanda bizi yanılttı çok çaresizim

ayni seyi bende yasadim 3 ay önce.....hamilelik testi positif ciktiktan 3 gün sonra adet gördüm..sevincimiz kursagimizda kaldi..günlerdir agladim...bizde 1 senedir deniyoruz.....sogan suyu kürüne basladim ..ondan sonrada incir kürüne basliyacagim..bakalim ne sonuc verecek...:a015:

baklavacım bu daha kötü işte knda çıkmasaydı adetim hep on gün gecikmeli oluyorum neden bu defa dört gün gecikip oldum anlamadım off allahım çok kötü birşey artık çok yoruldum 3 ay adet olmayayım hiçbirr test yapmayacağım artık

cok gecmiş olsun
ama hayırlısı böyleymiş die düşünün nolur...
inş çocugunuz olur ilerde
tek duam bu şu an...

Başlığı görünce düşük yaptın sandım. Ama öyle eğilmiş. Büyük bir hayal kırıklığı senin için belli ki ama üzme kendini fazla.Yeniden kaldığınız yerden devam edersiniz.

bende artik hamilelik testi yapmaya cesaret edemiyorum günüm geciktiginde...en az bir hafta gecmeli diyorum artik...

canım ya çok üzüldüm bende seni merak ediyordum bir yandanda dua ediyordum neyse hayırlısı böyleymiş diyelim allah büyük inş.. birgün bizde bebişlerimizi kucağımıza alırız

sabirla beklicez canim...baska caremiz yok..sende istersen dene sogan kürü incir kürü belki bi faydasi olur.......

canım ya ben ençok afedersin sağlığımın bozulmasından kokuyorum bu bebek isteği psikolojim bozdu afedersin bağırsaklarıma vuruyor hiçbir sebep yokken ishal olup hastaneler de yatıyorum anlayacağın doktorlar psikolojik dedi yani artık ne kürdeniyorum ne birşey kanda da çıkmasaydı zaten heves etmiyordum.Bıktım artık mücadele etmiyorum anlayacağınız..Allahım tüm isteyenlere versin biranönce kimseyi terbiye etmesin bununla

ya arkadaşlar birşey sorabilir miyim betahcg neden 13.54 çıkıp adet oldum sizce bir bilgisi olan var mı?akıp gitti o zaman değil mi?

AMıNNNN canım AMıNNNNN siz ne kadarlık evlisiniz ve ne zamandır korunmuyorsunuz

canım ya ben ençok afedersin sağlığımın bozulmasından kokuyorum bu bebek isteği psikolojim bozdu afedersin bağırsaklarıma vuruyor hiçbir sebep yokken ishal olup hastaneler de yatıyorum anlayacağın doktorlar psikolojik dedi yani artık ne kürdeniyorum ne birşey kanda da çıkmasaydı zaten heves etmiyordum.Bıktım artık mücadele etmiyorum anlayacağınız..Allahım tüm isteyenlere versin biranönce kimseyi terbiye etmesin bununla

bende habire ishal ve bulantı halindeyim cnm sıkılıyo benimde demekki benimde psikolojik of ya

geçenlerde okuduğum bir yazıda alınan ilaçların bazıları o hormonu tetiklediği için için test pozitif çıkıyormuş hatta evde yapılan testlerin içeriğindede yazıyor

ilaç kullanmadıysan malesef akıp gitti ama üzülme sağlıksız bebekler tutunamazmış her şeyde var bir hayır

X