İğneli Epilasyon genital bölgeye iğneli epilasyon ??

kabakulak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
404
0
merhaba herkese
merak ediyorum tüm genitale iğneli epilasyon yaptıran var mı ??
varsa memnun mu?? çok acıdı mı ?? acıyı hafifletmek için neler yapılabilir?
bir de acaba yaptırıp memnun olan varsa tavsiye eder mi?
ben kolaltı için bi yere gidiyorum ama ordaki bayan genitale yapmadığını sadece bikini bölgesi yaptığını söyledi bikaç yerden daha aynı şekilde duydum acaba çok zahmetli olacağı yapmıyorlar mı genital bölgeye iğneli epilasyon?

bence asla ölürsün acıdan lazer yaptır iğnelı senelrce sürebilio

ben yaptırıyorum genitale hiçde acımıyor lazer yaptırdım memnun kalmadım iğnelide uyuşturup yapıyorlar çok memnunum

ben yaptırıyorum genitale hiçde acımıyor lazer yaptırdım memnun kalmadım iğnelide uyuşturup yapıyorlar çok memnunum

ne kadardır yaptırıyorsun peki bahar?
ve de nasıl uyuşturuyorlar, emla kremle mi?
bir de sadece üst kısma mı yoksa lazer kadar detaylı yapılıyor mu ? biraz daha bilgi verirsen sevinirim :asigim:
lazerin kesin olacağını bilsem kolaltıma da lazeri isterdim ama lazer bence sadece alma aralıklarını uzatan bişey

calicice koltukaltına epilasyon yapıldıktan sonra neler önerildi? yani krem filan sürüyor musun ya da duş hemen alabildin mi? merak ettim..
bir de genital bölgeye bence bazı uzmanların yapmaması anlaşılabilir aslında. hem o kadar sık tüy olan bir bölge hem tüyler zayıf değil hem de kişinin en özel bölgesi sonuçta, tercih etmiyor olabilirler. umarım bulursun orayı da yaptırabilcek birini.

angelnr*, koltukaltıma yaptırdıktan sonra 24saat su değmesin dedi
uzun bi süre roll on parfüm vs yok
bi de terlememeye çalış, terleyeceksen de sık sık pudra sür dedi, bi pudra markası söyledi ondan aldım o kadar
evet evet bence de yani genitale iğneli yapmamak çok anlaşılır bişey
ama hani iyi yapan bi yer bulursam utanmayı şunu bunu bi kenara bırakıp yaptırmak ve ömür boyu rahat etmek isterim açıkçası o yüzden yaptırıp memnun olanlar anlatırsa çok sevinirim

su değmemesi diye bir problem olmadı yaptıktan 3 saat sonra kızarıklık tamamen geçti kabukta bağlamadı istediğin kadar yapıyorlar genitale senin isteğine bağlı yani bence utanıcak bişey yok ağda yaptırmıyormuyuz oraya aynı şey uyuşturmayı istersen spreyleri var istersen emla kullanılıyor ben emlayla yaptırıyorum çokda memnunum

emlayı çok sık kullanmanızı tavsiye etmem, anestezikler zamanla vücutta duyarsızlık oluşturabiliyor... öte yandan 1-2 saatlik bir seansta emla kullanmadan dayanmakta zor,bazen insan neyden feragat edeceğini şaşırıyor:sm_confused:

arkadaşlar kabukların iyileşmesi duş almak falan zor olmuyor mu yaa
bir de emla her zaman işe yaramıyor galiba
başka nasıl uyuşturulabilir
yok mu yaptıran kimse

duş sorunu olmaması lazım bende öyle bir şey yok aynı gün duş alabiliyorum canım senin dış derini yakmış epilasyoncu yoksa kabuk olmaması lazım yanlış yapış şekli fazla akım veriyor zannedersem kabuk olan yerde sonradan izde kalabilir o yüzden iyi düşün yaptırdığın yeri derim yinede sen bilirsin

duş sorunu olmaması lazım bende öyle bir şey yok aynı gün duş alabiliyorum canım senin dış derini yakmış epilasyoncu yoksa kabuk olmaması lazım yanlış yapış şekli fazla akım veriyor zannedersem kabuk olan yerde sonradan izde kalabilir o yüzden iyi düşün yaptırdığın yeri derim yinede sen bilirsin

fazla akım verdigini düşünmüyorum açıkçası hatta ben akımın az geldiğini düşünüyorum :smiley-cool:
kabuklanma dediğim de iğne ucu kadar siyah noktalar daha çok tüyler yeni çıkarkenki hali gibi hatta batık gibi duruyor şu an
geçeceğini umuyorum bakalım
tavsiyeyle gittim iz kalacağını sanmıyorum ama kalacak olursa da ben yapacağımı bilirim yerimseniben

ben yaptırıyorum. yapmadan önce deri altına iğne ile uyuşturucu enjekte ediyorlar. biraz acıyor ama dayanılmayacak kadar değil. çok olmadı başlayalı ama ben faydasını gördüm. azaldı ve inceldi. umarım tamamen bitecek :) tamamen yapılması sana bağlı ama vajinaya yakın bölgelerin yapılmaması tavsiye ediliyor

ben yaptırıyorum. yapmadan önce deri altına iğne ile uyuşturucu enjekte ediyorlar. biraz acıyor ama dayanılmayacak kadar değil. çok olmadı başlayalı ama ben faydasını gördüm. azaldı ve inceldi. umarım tamamen bitecek :) tamamen yapılması sana bağlı ama vajinaya yakın bölgelerin yapılmaması tavsiye ediliyor

çok olmadı demişin ama kaç seans oldu acaba :uhm:
bir de kaç seansta biter acaba ortalama bişey söylediler mi sana
bir de hangi semtte yaptırıyorsun acaba öğrenebilir miyim :eek:

toplam 3 kere tamamını aldırdım.ama her defasında tamamnının alınması için 4 seans gitmem gerekti. ortalama 8-9 seansa biter dediler ama tabi ki kişiye göre değişirmiş ben kadıköyde yaptırıyorum

Ben de genitale yaptırıyorum, hem üst hem de alt kısımlara. Cilt altına anestezi yapılıyor. ılk seanslarda 1.5-2 saat sürdü, şu anda yarım saat sürüyor. Üst kısım %90 bitti, altlar %70 bitti. 5 seans olmuştur ama bu kadar uzaması benim hatam çünkü seans aralarını elimde olmadan uzun tutmak zorunda kaldım, daha düzenli gitseydim belki şu an tamamen bitmiş olurdu, olsun ben yine de çok memnunum, bitene kadar devam etmeyi planlıyorum.

kızlar hiç düşünmeyin yaptırın. benim genital bölgedeki tüyler oldukça güçlü ve sıktı. üstler 4. kez alınmıştı 3 hafta oldu. tabi yenileri çıktı ama o kadar az çıktı ki şoktayım. hayatımda aldığım en güzel kararlardan biri genital bölgeye iğneli epilasyon yaptırmak oldu:) şu maddi durumu düzelteyim bacaklarla kol altını yaptırıcam

X