Düğün İstanbul Avrupa Yakası Kuaför

TheSevenSense

Guru
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
46
0
Kızlar eyüp'te oturuyorum.Nişanım olucak ama iyi bir kuaför bulamıyorum.Büyük bir sorun:sinifsinif: bildiğiniz gerçekten işinin ehli zevk sahibi makyajı güzel yapan bir yer var mı?Fatih gaziosmanpaşa fındıkzade ws bu civarlarda.Ya da şimdiye kadar herkes gidip çok memnun kaldığı ve o kuaförün en iyi yaptığı şeyi yazabilir mi?
Biliyorum biz bayanların en büyük problemi kuafördür.Ya makyajı iğrenç olur 10 yaş yaşlandırırlar, ya saçı mahvederler düğünlerde kıvırcık kuş yuvasına benzersiniz, sarı olmak isyersiniz asla istediğiniz renk olmaz ws..Ve biliyosunuz ki saçınız ve makyajınız iğrençse istediğiniz hazırlığı yapın hiç birşey içinize sinmez...

Fatih'te Serap Kuaför yada Nizam Kuaför Fatih Mc Donalds yanında 2 kat serap, mc donaldsın sokağından girince 4. apt. 2 kat nizam...
Fındıkzade- Marbella Haliç üniv.nin bulunduğu sokak tan bir önceki yada bir sonraki sokağın köşesinde...
3ünü de gözü kapalı tavsiye ederim

Fatih'te Serap Kuaför yada Nizam Kuaför Fatih Mc Donalds yanında 2 kat serap, mc donaldsın sokağından girince 4. apt. 2 kat nizam...
Fındıkzade- Marbella Haliç üniv.nin bulunduğu sokak tan bir önceki yada bir sonraki sokağın köşesinde...
3ünü de gözü kapalı tavsiye ederim
Çok Teşekkürler en kısa zamanda bakıcam oralara, üçü içinde hem saçı hem makyajı iyi olan hangisi sence?

Son düzenleme:
Arkadaşımın düğün saçı Florya Mehmet Tatlıda yapıldı sacı az ama cok hacımlı sade bir topuzu oldu buarada ben de gop civarında oturuyorum nişanın nerde olcak acaba

Arkadaşımın düğün saçı Florya Mehmet Tatlıda yapıldı sacı az ama cok hacımlı sade bir topuzu oldu buarada ben de gop civarında oturuyorum nişanın nerde olcak acaba
Şimdilik belli değil Kendi aramızda birşey olucak ama 150 kişilik bir yer tutmayı düşünüyoruz.Rami Sosyal tesislerinde bir nefes diye bir mekan var 300 kişilik.Konuştuk bu sene 2000 tl.2010 fiyatları belli değilmiş.Sendemi yer arıyosun canım?

Teşekkürler eğer çok iddialı iyiyse farketmez canım.Uzağada giderim yeterki işinde çok iyi profesyonel olsun...

Taşkın kuaför canım ne zaman düğünün bilmiyorum ama
Saç ve Makyajda garanti verebilirim (makyajı yengeme yaptırırsan tabi)
ÇAlışan elemanları fazla:1shok::1shok:

Kızlar birde saçım şuan karamel nişana yakın küllü kumral üzerine sarı balyaj yapıcam ama biliyosunuz bu rengi tutturmak çok zor.Boya konusunda işinin ehli bildiğiniz kuaför varmı peki??Bu arada yardımlarınız için teşekkürler

Benim nişan mart'ta düğün haziran da bir aksilik çıkmazsa.Gonzalesin yengesi dersem tanırmı:uhm: peki fiyatları nasıl?

Tamam canım ben şuınu düşündüm yengem şuanda hamile ocakta doğum yapacak
sen kesin kararını ver olmadı yengemden ben rica ederim bi şekilde kuaföre gelir yada sen ona gidersin yada bişeyler yaparız artık bilmiyorum saç için gittiğin kuaförede getirebiliriz.
25 yıllık bayan kuaförü yengem fiyatlarıda Taşkın kuaförün iyidir merak etme ben yinede indirim için söylerim:emir_bebek:

bakırköy kuaför hasan..
ben orda yaptırmıştım hem nişan hem düğün.. ama biraz pahalıydı benim yaptırdığım zaman şimdi ne olmuştur bilemiyorum ben 5 sene önce 380tl'ya yaptırdım ama süperdi çalışanlar... makyöz falan...

Tamam canım ben şuınu düşündüm yengem şuanda hamile ocakta doğum yapacak
sen kesin kararını ver olmadı yengemden ben rica ederim bi şekilde kuaföre gelir yada sen ona gidersin yada bişeyler yaparız artık bilmiyorum saç için gittiğin kuaförede getirebiliriz.
25 yıllık bayan kuaförü yengem fiyatlarıda Taşkın kuaförün iyidir merak etme ben yinede indirim için söylerim:emir_bebek:
Tamam canım çok saol makyajda iddialı yani porselen makyaj ws türlerinde nasıl?

bakırköy kuaför hasan..
ben orda yaptırmıştım hem nişan hem düğün.. ama biraz pahalıydı benim yaptırdığım zaman şimdi ne olmuştur bilemiyorum ben 5 sene önce 380tl'ya yaptırdım ama süperdi çalışanlar... makyöz falan...
Aslında benim istediğim hani deneyim den çok zewk sahibi insanlar vardır size bakar neyin yakıştığını anlar aklınıza gelmeyen şeyleri getirir ,ezberlediği değiilde yüzünüze giden makyajı çıkarır,Bu kadarcık canım çok şeymi istiyorum naniknanik Kadınlar ne ister buldum:İmkansızı Tabiki :eek:

bayrampasada bı tane kuafor var muhtesem otesı sac yapıyorlar yetısebılırsem ben oraya gıtmek ıstıyorum bakalım henuz ıkna edemedım nısanlımı dugunumde kagıthanede olcakta :KK70:

Kizlar,beylikduzunde sac kesimi iyi olan kuafor oneriniz var mi? biraz arastirdim 3s,3k ve yildirim kuaforun adi geciyo ama kesimde nasillar emin olamadim ?? bayadir kestirmiyorum sacimi ve guzel bi kesim olsun verdigim paraya degsin istiyorum yardimm lutfeenn:97:

X