Aşılama İncir kürü ve keçi boynuzu kürü yapan var mı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
tama ozaman ben incir kürünü bırakıyorum bilmityodum ben öyle ikiisibni birdwen yapılmıcanı.....hsg cekildi ama orda yapışıklık yokru endometriozis odakları sadece lap.mı görülüyor....

canım ben 2004 te bekarken endometriozisten zaten ameliyat oldum bakalım artık hayırlısı.......hsg de yapışıklık ta cıkmadı bilmiyorum herşey allahtan....

inciri birak sogana devam et rahim kendini temizlesin sonrasinda insallah biseye gerek kalmadan gelir melegin

benim endo hastasi oldugumu laparoskopi sirasinda ögrendik..tani amacli yatmistim ameliyat masasina endo oldugumu ögrenip kalktim.yapisiklik olsa sende de görünürdü bendede yoktu tüpler acik rahim temiz ve düzenliydi... ameliyat bana cok iyi geldi adetlerde karnim cok agrirdi ameliyati oldum tamamen kesildi...senin baya bir zaman olmus ama bu zaman icinde hic rahim durumuna baktirdin mi?

inciri birak sogana devam et rahim kendini temizlesin sonrasinda insallah biseye gerek kalmadan gelir melegin

benim endo hastasi oldugumu laparoskopi sirasinda ögrendik..tani amacli yatmistim ameliyat masasina endo oldugumu ögrenip kalktim.yapisiklik olsa sende de görünürdü bendede yoktu tüpler acik rahim temiz ve düzenliydi... ameliyat bana cok iyi geldi adetlerde karnim cok agrirdi ameliyati oldum tamamen kesildi...senin baya bir zaman olmus ama bu zaman icinde hic rahim durumuna baktirdin mi?

hsg yi şubat ayında cektrdim ameliyatı 2004 te oldum yani bekarken sonra klomen başlandı gebelik oldu ama 600 e kadar cıktı sonra beta hcg düştü ve kanamam oldu gebelik sonlandı 2 aşılamda başarısızoldu maalesef......bu ay kendim eczaneden klomen aldım ve bahsettiğim kürlere başladım canım bakalım artık pek ümitlenmek heycanlanmak istemiyorum sadece şu an tüp bebk için para biriktiriyoruz o kadar ve cok zorlanıyoruz anlatama maddi yanı en çok incitiyo insanı çünkü şua suresi aklıma geliyo rahatlıyorum o zaman ben dilediğime çocu veririm dilediğimide kısır yaparım o zaman manevi anlamda kendimi frenliyorum ama varya allah bize dayanma gücü veriyo değilmi......

maddi manevi yipratici bir sürec malesefki..insallah hicbirseye gerek kalmadan gelir melegin..
klomeni kendin nasil aldin recetesiz falan ya kist yaparsa allah korusun doktor kontoründe kullansaydin keske

ay fatmacım ya kendi kendine tedavi yapma ya allah korusun bir sorun çıkarsa dr kontrolünde yap lütfen... soğan küründen sonra da incir kürü yapıyorlar biliyorsun değil mi? doğal yolları kendin dene ama ilaçları dr kontrolünde al canım ya sen bizim için gerekli ve o kadar da değerlisin........

ay fatmacım ya kendi kendine tedavi yapma ya allah korusun bir sorun çıkarsa dr kontrolünde yap lütfen... soğan küründen sonra da incir kürü yapıyorlar biliyorsun değil mi? doğal yolları kendin dene ama ilaçları dr kontrolünde al canım ya sen bizim için gerekli ve o kadar da değerlisin........

sağlıkçıyım ama doktor dedikleri zaman içim kalkıyor artık her şey bizim için hakkımızda hayırlısı olsun...

arkadaşlar bende incir kürüne başlamak istiyorum eşimede keciboynuzu
yalnız adetin kaçıncı günü yapmaya başlasam daha iyi olr acaba??

Slm Arkadaslar,
Gecen ay sogan kuru uyguladim. Hamile kalabilmem icin basarili olamadim. Fakat sogan kuru denememin icin cok faydali oldu..
Suan 2 gun denk incir kure basladim. Sormak istedegim bi seyi var! Hangi kuru incirden satin aldiniz:? Koyu olan mi acik olan mi ( Sari olan mi & Mor olan mi) ????Organic mi olmasi gerekli:? Amerika da yasadigim icin burada cok cesit cesit satildiklari icin hangileri almaliyim diye kafam karisti!!!
Yardima paylasirsaniz sevinirim!
Tesekkurler

arkadaşlar bende incir kürüne başlamak istiyorum eşimede keciboynuzu
yalnız adetin kaçıncı günü yapmaya başlasam daha iyi olr acaba??

Sayin SARACAOGLU dan GELEN CEVAP
Soru »

değerli hocam yazmış olduğunuz kolay hamile kalma küründe 21 gün kullanıp 7 gün ara verilmesini söylemişsiniz fakat ne zaman başlanması gerektiği yazmıyor yani adet döneminden sonramı başlanması gerekiyor cevaplarsanız çok sevinirim

Cevabı » Gizle

Herhangi bir döneme bağlı değildir. Dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Ben adetin 2 `nde basladim. Ve ayrica esime de keciboyunuzu uyugulamaya basladim.... Insallah fayda eder!

valla ben başladım öyle soğan kürünüde yapıyodum baktım iliside birden yapılmıcakmış o yüzden inciri bıraktım ...sadece soğan kürünü yapıyorum......

soğan kürü yapılırken hamile kalınamıyomuş öyle bişey varmı.......

onu bilmiyorum ama ben eşime keçiboynuzu yaptım hem de 1 ay aynı zamanda evicap vitamin aldım keçiboynuzunu 1 ay günde 2 kere içirdim geçen ay aşılamada yıkanmış 4 milyondu bu ay yıkanmış 10 milyon çıktı morfolojide %80 çıktı inşallah bu ikinci aşılamam tutar darısı isteyen herkesin başına...

onu bilmiyorum ama ben eşime keçiboynuzu yaptım hem de 1 ay aynı zamanda evicap vitamin aldım keçiboynuzunu 1 ay günde 2 kere içirdim geçen ay aşılamada yıkanmış 4 milyondu bu ay yıkanmış 10 milyon çıktı morfolojide %80 çıktı inşallah bu ikinci aşılamam tutar darısı isteyen herkesin başına...

inşallah valla okadar ilacı kullandık bide bunu deneyelim belki sebep olur....

sende çukulata kisti mi var ca125 bunun için yapılıyorda ondan sordum düşmesi iyiye işaret herhalde değil mi..soğan kürü ben yapmadım ama bir çok yerde okudum yapanların adeti hep gecikmiş..

sende çukulata kisti mi var ca125 bunun için yapılıyorda ondan sordum düşmesi iyiye işaret herhalde değil mi..soğan kürü ben yapmadım ama bir çok yerde okudum yapanların adeti hep gecikmiş..

olsun valla geciksin tamamen 26 nın altına düşsünde ben onada razıyım.......en azından kistler ve endometriozis odakları küçülmüştür....belki....

X