Aşılama İncir kürü ve keçi boynuzu kürü yapan var mı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

nevbaharmina

acimak yok rocky.....
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2009
4.173
74
42
ben şu an yapıyorum ama bu kürleri deneyen arkadaşlar varmı diye çok merak ettim..varsa bunları paylaşalım birde soğan kürüne başlıcam....

fatma bu kürlerin nasıl yapıldığı hakkında biraz yazarmısın. ben keçi boynuzu pekmezi almıştım eşime içiriyodum ama düzenli değil tabi incir kürü nasıl oluyo bu ay tutmasa başlarım bende

fatma bu kürlerin nasıl yapıldığı hakkında biraz yazarmısın. ben keçi boynuzu pekmezi almıştım eşime içiriyodum ama düzenli değil tabi incir kürü nasıl oluyo bu ay tutmasa başlarım bende

keçi boynuzunu 6- 7 adet keçi boynuzunu alıyosun 500 ml damacana suya kaynamış olcak ama kırıp kırıp atıyosun..3 dakika kaynıyo sonra 20 dk dinlendirip yarısını akşam yarısını sabah eşine ac karnına içiriyosun.....incir kürünüde 500 ml kaynayan suya 2 ye kestiğin 15- 16 adet incir atıyosun 20 dk kaynatıyosun ılıyınca sabah akşam yemeklerden 15 dk önce içiyosun ama incir kürü 21 gün devam edip 7 gün ara verip 21 devam ediyosun bi daha yapmıyosun.....
bende pco var bu sebepten soğan kürüde yapıyorum bunların hepsi ibrahim saraçoğlunda var....kolay gelsin...opuyorumnanaktan

kafama bişey takıldı onuda sorayım bari. aşılamadan önce eşimizle birlikte oluyormuyuz. veya aşılamadan sonra olmak için bekleme süresi varmı acaba ???:kedi:

ben sogan kürünü denemistim asilama oldugum zaman kist yapmasin diye 2 ay pespese yaptim...incir kürüüde yaptim 2 ay o sirada esime de keciboynuzu suyu icirdim 5 gün falan sonrada hamile kaldigimi ögrendim zaten....

kafama bişey takıldı onuda sorayım bari. aşılamadan önce eşimizle birlikte oluyormuyuz. veya aşılamadan sonra olmak için bekleme süresi varmı acaba ???:kedi:

asilamadan önce en az 3 gün cinsel perhiz yapilmasi gerekiyo hatta 5 gün olsa daha iyi...
asilamadan sonrada bazi doktorlar gün asiri iliski veriyo bazilari hic vermiyo

bende incir kürü yapıyorum eşimede keçi boynuzu..2 ay önce klomen kullanmıştım yumurta oluşmadı aşılama olmadı geçen ay incir kürü yaptım yumurta oluştu hemde 11.günde 19.5 olmuştu aşılama tutmadı o ayrı birşey tabi..ama bu ay bir daha olucak o yüzden başladım eşimin yıkanmış 4 milyondu onada bu ay vitaminle beraber keçiboynuzu başladım...ama anlamadığım adetlerim çok düzenliydi incir küründen mi bilmiyorum 3 gün geç geldi hatta bir daha test yaptırdım acaba hamilemiyim diye..inşallah bu ay yine yumoşlar oluşur da aşılama olur..

tatlım valla bende yapıyorum bakalım faydası olsun diye ama başka arkadaşlar varsa burda yazarlarsa cok sevinirim....aşılamdan sonra muhakkak birliktelik olsun diyo doktorlar ......

ben sogan kürünü denemistim asilama oldugum zaman kist yapmasin diye 2 ay pespese yaptim...incir kürüüde yaptim 2 ay o sirada esime de keciboynuzu suyu icirdim 5 gün falan sonrada hamile kaldigimi ögrendim zaten....

canım ya soğan kürü yapmışın ya cok merak ettim ne gibi değişiklikler oldu....incir kürünüde yaparken bi farklılık oldumu......

önce incir kürünü denedim asilama oldugum aydan 1 ay önce basladim o zaman normalde benim yumurtalarim 13.gün catlardi incir küründe 9.gün catlama belirtilerini hissediyordum,,,erken catlama oldu yani..ama asilama tutmadi, sonra ikinci asilamayi oldum oda tutmadi
asilama tutmayinca kist yapmasin diye sagon kürünü yaptim onu yaparken bi degisiklik anlamadim hersey normaldi..
ikinci asilamanin hemen ardindan normal yolla hamile kaldim zaten bi faydasi oldumu olmadimi bilmiyorum

önce incir kürünü denedim asilama oldugum aydan 1 ay önce basladim o zaman normalde benim yumurtalarim 13.gün catlardi incir küründe 9.gün catlama belirtilerini hissediyordum,,,erken catlama oldu yani..ama asilama tutmadi, sonra ikinci asilamayi oldum oda tutmadi
asilama tutmayinca kist yapmasin diye sagon kürünü yaptim onu yaparken bi degisiklik anlamadim hersey normaldi..
ikinci asilamanin hemen ardindan normal yolla hamile kaldim zaten bi faydasi oldumu olmadimi bilmiyorum

hımmmm bende incir kürü ile kaldın sanıyodum...ama soğan kürü yaparken akıntıdan falan bahsettiler bende öyle şeyler olmadı birde incir kürü ile soğan kürünü aynı anda yapıyorum ben....peki senin hamile kalmamana ne sebep gösterdilerki.....cok merak ettim özelse yazmayabilrsin....

yok canim incir kürüyle bi sonuc alamadik malesefki....
sogan küründe kisti olanlarda söktügü icin akinti yapiyo diyolar bendede hic akinti olmadi hersey normaldi akintim vardi ama olmasi gereken kadardi.ben tedbir amacli klomen ve ovitrelle kist biraktigi icin baslamistim sogan kürüne ama demekki kist yapmamis ki akinti da yapmadi.
benim hamile kalamama sebebim endometrioz du... ufak capli endometrioz odaklari vardi rahmimde laparoskopi oldum onlar yakildi 5 ay sonra hamile kaldim..
incir kürüyle sogan kürünü birarada önermiyo ibrahim saracoglu..önce iki ay sogan kürü yapilmaliymis rahim temizlenince incir kürüne gecilmeliymis..bende inciri birak sogana devam et o bitince digerini yaparsin

canım benim ablam yaptı. kendisi incir,eşi keçiboynuzu kürü ..ibrahim saraçoğluna teşekkür yazısı bile yazdık.. hatta bir konum var benim ablam hamile diye. ona bakabilirsin. gerçekten işe yaradı şu anda yiğenim ada 32 günlük olduopuyorumnanaktan

canım benim ablam yaptı. kendisi incir,eşi keçiboynuzu kürü ..ibrahim saraçoğluna teşekkür yazısı bile yazdık.. hatta bir konum var benim ablam hamile diye. ona bakabilirsin. gerçekten işe yaradı şu anda yiğenim ada 32 günlük olduopuyorumnanaktan

ay cok sevinmdim ya ablana bi sorarmısın nasıl yapmış aynı benim tarifim gibimi bi söylermisin nasıl tarif ettğini yazarmısın....

sogan küründe kisti olanlarda söktügü icin akinti yapiyo diyolar bendede hic akinti olmadi hersey normaldi akintim vardi ama olmasi gereken kadardi.ben tedbir amacli klomen ve ovitrelle kist biraktigi icin baslamistim sogan kürüne ama demekki kist yapmamis ki akinti da yapmadi.
benim hamile kalamama sebebim endometrioz du... ufak capli endometrioz odaklari vardi rahmimde laparoskopi oldum onlar yakildi 5 ay sonra hamile kaldim..
incir kürüyle sogan kürünü birarada önermiyo ibrahim saracoglu..önce iki ay sogan kürü yapilmaliymis rahim temizlenince incir kürüne gecilmeliymis..bende inciri birak sogana devam et o bitince digerini yaparsin

tama ozaman ben incir kürünü bırakıyorum bilmityodum ben öyle ikiisibni birdwen yapılmıcanı.....hsg cekildi ama orda yapışıklık yokru endometriozis odakları sadece lap.mı görülüyor....

canım ben 2004 te bekarken endometriozisten zaten ameliyat oldum bakalım artık hayırlısı.......hsg de yapışıklık ta cıkmadı bilmiyorum herşey allahtan....

keçi boynuzu kürünü biz de 3 ay boyunca uyguladık sayıda pek bi değişiklik olmadı fakat hareket oranı nerdeyse 2 kat arttı..

X