Saç Rengi ve Saç Boyama Ashlee Simpson saç rengi resimli yardım lütfen

kızlarrr benim saçım kumral çok açık sayılmaz palettenin bakır kahvesini kullansam bu rengi elde edebilirmiyim acaba

Saçımdaki renk.
2kutu karamel, yarım kutuya yakın açık kumral bakır karışımı..

canım ben palette altın karamele (2kutu) 3 tane 9luk oksidan ve yarım tüp tarcın bakır sıktım hatta yarımdan daha az aynısı oldu:)) tawsiye ederim benim sac rengim koyu kestane siyah gibi bu arada:))

mrb benim saçımda boyalı koleston terracota ile . bu dediklerini yapınca açma işlemine kalmadan ashlee simpson saç rengi tutuyormu. birde hangi markayı kullandın?

ben internette koleston perfect 7/4 tizian ve 30luk oksidan kremiyle o renk tuttuğunu okumustum ve alt zemin çok koyu veya çok açık renk değilse tutuyormusta.

Tek seferde bu renge ulaşabilirsin.
Saçın koyuysa Igora 7-77 kullanabilirsin.
4ad5ae4abd0a3.jpg

Kolay kolay da akmaz.
Saçın çok açıksa
İgora 6-77 kullan bence, zemin açık olduğundan dolayı kullandıkça renk biraz açılır.
4ad5ae7f8a054.jpg

mrb .benim saçım koleston terracotayla boyalı. koyu renk boyalı saçtada tek seferde tutarmı bu önerin acaba? oksidan ne kullanmalıyım birde?

Kızlar daha önce hiç denk geldiniz mi bilmiyorum, Kuaför Murat Kolukırık kendi sitesinde saç renkleri ile ilgili soruları yanıtlıyor. Ashlee Simpson saç rengi hakkında da özel bir makale yayınlamış. Link veremiyoruz sanımırım. Ama Google'a aynen,

kuafor me ashlee simpson saç rengi

diye yazarsanız çıkan kuafor.me sitesinde aradığınızı bulursunuz, ilk sırada çıkması lazım. Ashlee'nin kullandığı birkaç farklı ton için de nasıl elde edilebileceğini maka ve numaralarıyla vermiş. Ancak bilginiz olsun market boyaları yerine, internette de kolaylıkla bulabileceğimiz kuaför boya markalarını öneriyor.

Ayrıca saçınızın durumunu, geçtiği işlemleri açık biçimde belirttiğinizde birkaç gün gecikmeli de olsa, istedğiniz rengi nasıl elde edebileceğinizi söylüyor, tenininizin rengi, yaşınız, ten renginiz, göz renginiz gibi ayrıntılı bilgiler verdiğinizde bir rengin size yakışıp yakışmayacağı konusunda da yardımcı oluyor :KK9: Sitesinde yüzlerce yanıtlanmış soru var, onlara da göz atmanızı tavsiye ederim. Umarım herkes istediği rengi tutturur :KK34: kolay gelsin...

daha yeni boyattım saçımı aynı böyle oldu, ben biraz garipsedim ama demek ki beğeniliyor ki sen de bunu istiyorsun :)

benim saçlarımın rengini açtılar, sonra üstüne boyadılar ama ama açık rengin üstüne olduğu için böyle olabildi

sen tarçın bakır tonlarına boyai bu renk tarçın bakır falan diye geçiyor

ünlülerin kuaförü murat kolu kırık sitesinde çok talep gören bu saçın rengini açıklamıştı.

Ashlee Simpson Saç Rengi aşşağıdaki iki saç renginde
Wella Koleston Perfect 7/4 Tizian 30 luk oksidan krem Başka saç boyası ile karıştırmanıza gerek yok alt zemin koyu değilse ya da açı değilse yani saçınızın alt zemini uygunsa istediğiniz renk olur. L’Oréal Majirouge 7.40 Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası ve L’Oréal Oksidan Krem 30 Volüm %9 ‘luk oksidan krem Kullanabilirsiniz.

ben koleston perfect aradım sadece kuaför ve kuaför malz. satan toptancılarda bulunabileceğini söylediler. bende igora royal aldım.bakırlarda en iyisi igora olduğunu duymuştum zaten fazla akmıyomuş diğer markalara göre. saçlarım akmış bakır yoğunluklu kumral boyalıydı ve diplerim gelmişti. igorada 8.77 açık kumral yoğun bakır - 7.7 kumral bakır - 6.77 koyu kumral bakır seçeneği var. 7.77 ve 6.77 arasnda kalmıştım saçım açık renk olduğundan koyu olanı koyu kumral yoğun bakırı tercih ettim. istediğim gibi oldu aynı bu kızın saç rengi gibi. alt zemin çok önemli bu renkte yani

X