kaz tüyü yorgan??

.berceste.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2009
45
0
arkadaşlar kaz tüyü yorgan kullanan var mı? çift kişilik 99.90 2 tane de yastık hediyeli fiyatı nasıl sizce? kullananlar memnun mu? teşekkürler şimdidena.s.

çok teşekkürler canıma.s. aslında fiyatı çok gibi ama normalde 250 300 civarındaymış koçtaşta kampanya varmış. tekrar teşekkürler :))

Canım ben kullanıyorum, ikeadan almıştım. Orada yaz, kış ve mevsimlik olarak satılıyordu, sanırım içindeki tüy oranı buna göre değişiyor. Ben çok sıcak sevmediğim için mevsimlik aldım, ama en soğuk kış gecelerinde bile sıcacık tutuyor. Ben 3 sene önce 70 civarı bir paraya almıştım, koçtaşın kampanyası hem de yastık hediyeliymiş, gayet uygun bence.

canım koçtaştaki kampanyadan ben de almıştım ama çeyizlik ve hala evlenmedim. 6 ay flan oldu. gıdık tüy oranı düşük-%15 falandı galiba- o ürünün yani çok çok ısıtmayacak ama fiyatı gerçekten uygun bende bu sebepten almıştım zaten. yastıklarla beraber 185e gelen ürünü 100e veriyorlardı.20lira paro puan veriyorlardı--gerçi ben kartımın paro özelliği var demeyi unuttuğumdan bundan faydalanamamıştım---bence alınabilir :)

teşekkürler arkadaşlaropuyorumnanaktan ben de çeyiz için almak istiyorum. gıdık tüyü oranı %15 miş zaten onun için fiyatı uygun galiba diğerlerine göre. kullanan birinden tavsiye almak iyi oluyor yarın gidip alayım inşallah:eek:

Kaz tüyü dehşet sıcak tutar.Fiyatı bence oldukça normal kesinlikle kaçırma derim.

teşekkürler canım sonunda aldım yorganımııııı:lepi: aşkımla sıcacık sıcacık uyuyacaz inşallah:kedi:

bimde kampanya olacakmış çift kişilk kaztüyü yorgan 50 liraymış ama kalitesine tam güvenemedim belki bir de onu alırım sonra. bir de carrefourdan tek kişilk silikon yorgan aldım 34 liraya. koçtaştan da tek kişilk nevresim 26 liraydı sanırım. 2 tane çift kişilk 2 tane de tek kişilik yorgan yeter herhalde

teşekkürler canım sonunda aldım yorganımııııı:lepi: aşkımla sıcacık sıcacık uyuyacaz inşallah:kedi:

bimde kampanya olacakmış çift kişilk kaztüyü yorgan 50 liraymış ama kalitesine tam güvenemedim belki bir de onu alırım sonra. bir de carrefourdan tek kişilk silikon yorgan aldım 34 liraya. koçtaştan da tek kişilk nevresim 26 liraydı sanırım. 2 tane çift kişilk 2 tane de tek kişilik yorgan yeter herhalde

Bu kampanya dediğin hangi markada olacak acaba orayı kaçırmışım da

Bu arada iyi günlerde kullan :CüvCüv:

bimde olacakmış markayı bilmiyorum canım. dün çeyizden bahsedince bimdeki kız söyledi gıdık tüyü oranı %25miş çok güzel dedi bekliyorum bakalım

koçtaşa gittim bugün ben de.bir nevresim alana bir bedava kampanyası için gitmiştim. kumaşları çok ince geldi bana almadımbu yüzden.desenleri çok güzeldi aklım kaldı valla

Ben herşeyi mi Yataş dan aldım. Yastık ,uyku seti, yorgan...
Kaz tüyü alsam daha konforlu olur falan dediğim de koku yapabilir, çok iyi bakım ister
deyince vazgeçtim:kedi:

Arkadaşlar haftaya BİM e kaz tüyü yorgan ve yastık geliyor haberiniz olsun.gıdık tüyü oranı %25 pepereno marka.almayı düşünüyorum tavsiyesi olan var mı iyi ya da kötü diye?Bu arada fiyatı yastıklar dahil 65TL ye falan geliyor

tacın sitesinde emprime yorgan çift kişilik 45 tl tek kişilik 35 tl yazıyor.sizce nasıldır?tacın ürünleri kaliteli ama bu yorganları görmemiştim fiyatıda uygun geldi.

bende dün aldım özdilekden , iki tane kaz tüyü yastık 30 tlden tanesi
birde kaz tüyü çift kişilik yorgan aldım oda yanılmıyosam 140 tlydi.

ben de şu bimdekini almayı düşünüorum 2-3 tane çift kişilik yorganım var ucusmuşda bi tane de bundan alırım tabi kaliteyede bakmak gerek

Çankaya Yıldız'da sormuştum.200 den başlıyor 1000'e kadar değişiyordu fiyatlar.Isıldenge,Yaz tarafı ,ters çevir kış tarafı... teferruat artınca fiyat bilmemkaç kat artıyor.

Arkadaşlar Kaz tüyü yorganlarda kaliteyi gıdık tüyü %'sinin fazlalığı belirler.Gıdık tüyü %90,Sırt tüyü%10 olan oran bildiğim kadarıyla en iyisi.Aslında %100 gıdık tüyü en iyisi ama Bill Gates için falan üretiliyordur herhalde :)

Bim'deki fiyata gelince bence çok uygun.Ama yastık olarak yüzedesi %5 oranında gıdık tüyü oranı.Rahatlığa engel teşkil edeceğini düşünmüyorum.

Son düzenleme:
X