Kızla KPSS kitabı olaak yargı mı ihtiyaç moduler set mi?

AnneyimBen

evli mutlu çocuklu :)
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
5.176
1.221
39
kızlar krdesime kıtap setı alıcam kpss ye hazırlanıyo ıkısı arasında kaldım sızce hangısını almalıyım

Canım nasılsın?
Bahsettiğin kitap eğitim bilimleri seti mi genel kültür-genel yetenek seti mi canım?

Eğer genel kültür-genel yetenekse ihtiyaç kesinlikle.Çünkü yargı yayınları eğitim bilimlerinde iyi bir yayın.Diğer alanda çok çok iyi değil,idare eder...Ben ihtiyaç diyorum....Özellikle geçen sene epey bir yenilik vardı ihtiyaç setinde....

canım benım tsk ederım bılgın ıcın ıkısı ıcınde alcam hem gk - gy hemde egıtım bılımlerı ıcın

Canım o zaman eğitim bilimleri için ihtiyaç+yargı+yediiklim ve bol bol her yayının testi(Çünkü soruların nerden çıkacağı belli olmuyor,kapsamını çok genişlettiler)
Genel kültür-yetenek için de ihtiyaç yayınları iyi ...

berscum canım kardeım sozelcı sayısalı ıyı degıl napıcaz bılemıyorum

sen neler yapıosun

berscum canım kardeım sozelcı sayısalı ıyı degıl napıcaz bılemıyorum

sen neler yapıosun

Canım ne yapayım atanamadım hala.Kpss belasını gel bana sor:KK43:((((
Ben de şimdi ücretli öğretmenlik yapıyorum.Şükür o çıktı.O bile hayal oldu artık..

Eğer kardeşinin sayısalı kötüyse bildiğim bir kitap var.İhtiyaç yayınlarının akıllı matematik diye bir kitabı var....Onu öneririm.Çevremden çok duydum.İnternetten de araştırabilirsin bu dediğimi canım....

Canım ne yapayım atanamadım hala.Kpss belasını gel bana sor:KK43:((((
Ben de şimdi ücretli öğretmenlik yapıyorum.Şükür o çıktı.O bile hayal oldu artık..

Eğer kardeşinin sayısalı kötüyse bildiğim bir kitap var.İhtiyaç yayınlarının akıllı matematik diye bir kitabı var....Onu öneririm.Çevremden çok duydum.İnternetten de araştırabilirsin bu dediğimi canım....

bersucum senın bolum ne benım felsefe ben de ücretlı öğretmenlik yapıyorm da

Bence de ihitiyaç alın. Ben geçen sene yargıdan hazırlandım ve bilmerdiğim bir çok konu vardı( Kitapta yel alan her şeyi ezberlemiştim.) ıhtiyaç setini aldım bu sene ve beğendim. Bu arada ücretli öğretmenlik yapan biz öğretmenlerin hali ne olcak. Devlet bizim yüzümüzden bizi atammıyor.

ihtiyaç yargı diye bilindik yayınların üzerinde yoğunlaşmayın . bir isim yapmışlar onun izinden gidiyorlar.. kalite falan kalmadı artık

sadece o setler bir yere getirmiyor çünkü

eğitimde yargı da ihtiyaç da aynı

modüler set alırsanız çalışması onun için kolay olur

tarih için data yayınının kitabını alın

bersucum senın bolum ne benım felsefe ben de ücretlı öğretmenlik yapıyorm da

Canım ben sınıf öğretmeniyim...İnşallah atanırız...Bıktım ücretliden.Devletin politikası böyleyse ücretli öğretmenliğide mi yapmayalım.Biz yapmasak başka bölüm mezunları(öğretmenlik dışı) yapacak...:çok üzgünüm:

Bence de ihitiyaç alın. Ben geçen sene yargıdan hazırlandım ve bilmerdiğim bir çok konu vardı( Kitapta yel alan her şeyi ezberlemiştim.) İhtiyaç setini aldım bu sene ve beğendim. Bu arada ücretli öğretmenlik yapan biz öğretmenlerin hali ne olcak. Devlet bizim yüzümüzden bizi atammıyor.

Diğer öğretmenlerle aynı işi yapıyorsun yarısından daha az para eline geçiyor adalet mi???Devlet biz yapmasak da kaldırmayacak bu ücretli öğretmenliği,biz yapmasak başka bölümleri alacaklar....senağlamasenağlama

X