Kalıcı oda parfümü, acil!

esesliorcun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2009
77
0
:çok üzgünüm:kızlar ben kalıcı oda parfümü ve yüzey temizliyici isimleri istiyorum sizden,apartmanımızın havalandırma sorunu var yani üstteki yemek yapsın senin evinde kokuyo çok sıkıldım bundan bende etkili oda parfümü ve yüzey temizliği istiyorum sizlerden lütfen yardım kızlar,

Air wick al canım bunu denemedin mi
9 veya 18 dk ayarlarsan gayet etkili bence
birde yüzey temizleyici olarak cif oksijeli tavsiye ederim pembe olan süper :lepi:
mis gibi kokuyor heryer
bingosil de çok güzel kokuyo buarada a.s

yumoş oda parfümü alabilirsin oda çok etkili
sigara içiliyo bizde gece sıkıyorum sabah mis gibi kokuyor

air wick al canım bunu denemedin mi
9 veya 18 dk ayarlarsan gayet etkili bence
birde yüzey temizleyici olarak cif oksijeli tavsiye ederim pembe olan süper :lepi:
Mis gibi kokuyor heryer
bingosil de çok güzel kokuyo buarada a.s

airwick hangisi acaba bide bingosilin beyaz yüzey temizliyicisi süper ve çok kalıcı.

yumoş oda parfümü alabilirsin oda çok etkili
sigara içiliyo bizde gece sıkıyorum sabah mis gibi kokuyor

yumoşun pembe olanını eşim hiç sevmedi oyüzden kullandırmıyor.bizde de sigara içiliyo eşim içiyo yani çok sigara kokuyo birde sorun var dedim ya apartmanda.bunları bastıracak bişey bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.

canım yumoşun pembesi değide mor çiçeklisi olan lavantalısı çok güzel kokuyo sanki parfüm kokusu gibi yumoş çokda kalıcı hemde tavsiye ederim

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
canım yumoşun pembesi değide mor çiçeklisi olan lavantalısı çok güzel kokuyo sanki parfüm kokusu gibi yumoş çokda kalıcı hemde tavsiye ederim

SAOL CANIM DENERİM DENEMEKTEN NE ÇIKARKİ İNŞALLAH BU SEFER ARADIĞIMI BULURUMDA RAHATLARIM.İYİKİ VARSINIZ

ben glade in bu urununlerini kullaniyorum cok memnunum esim hep temizlik mi yaptin diye soruyor eve gelince ozellikle yesil olani harika kokuyor. fise takilanlar hem zararli hem de tehlikeli, spreyin de etkisi cabuk geciyor bu tabletler uzun sure gidiyor
scjohnsonurunlerigladeg.jpg

bunun kokusuna bayılıyoum pudramsı bi kokusu var bebek odası gibi kokuo ev opuyorumnanaktan

082716.jpg

airwick hangisi acaba bide bingosilin beyaz yüzey temizliyicisi süper ve çok kalıcı.

airwick üstünde odor stop yazıyo canım valla salonda pıslıyo her odaya yayılıyo çok seviyorum ben
bingosilinde pembe olanı seviyorum çiçek kokulu oda çok kalıcı tavsiye ederim :lepi:

ben glade in bu urununlerini kullaniyorum cok memnunum esim hep temizlik mi yaptin diye soruyor eve gelince ozellikle yesil olani harika kokuyor. fise takilanlar hem zararli hem de tehlikeli, spreyin de etkisi cabuk geciyor bu tabletler uzun sure gidiyor
scjohnsonurunlerigladeg.jpg

bende bunu dıyecektım.evımın heryerınde var banyoda tuvalette oturdugum oda mutfakta ve cok guzel kokuyor 1 ay dayanıyor veee fıyatıda cok cok uygun kızlar tavsıye ederım..
yuzey temızleyıcıde bıngonun bebek kokulusu cok guzel..

canım hani apartmanlarda bacalara takııyorya ismini bilmiyorum ama pervane gibi dönüyor ondan alın mutfak bacasına çok faydası oluyor bizim tüm bacalara takılı.

:sm_confused:
canım hani apartmanlarda bacalara takııyorya ismini bilmiyorum ama pervane gibi dönüyor ondan alın mutfak bacasına çok faydası oluyor bizim tüm bacalara takılı.

evet haklısınız da kimse üstüne düşmüyo apartman yeni ve şimdiki yönetici çok cins açıkcası apartmanda iki üç kişi bundan şikayetçi diğerlerinin burnu tıkalı galiba yada ne bileyim.

ben boyle guzel kokan oda parfumu gormedım desem yerı hemde ucuz 1tlya alıyorum bunu))

Eklentiler

• $Resim 001.jpg
    $Resim 001.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 432
canım bende koku hastalığı var ben airwick kullanıyorum ama benimki masanın üstüne konuyor benimki kavunlu 120 gün sürüyormuş kokusu vallahi işten gelince kapıyı bir açıyorum ohhhh mis mis bide ben banyoma prize takılandan kullanıyorum çiçek kokusu banyoda genelde koku oluyor arada çünkü bide holumde fıslamalı koku var oda çiçek yani benim her yanım koku dolu ama sana airwick i tavsiye ederim canım
hem hoş kokusu var hem kalıcı bide sigara kokusu yemek kokusu hepsini alıyor vakum gibi

X