Sayfa: 14/21 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Toplam 202 adet sonuctan sayfa basi 131 ile 140 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: adetten hemen sonra hamile kalinirsa dogacak cocuk erkek olur

1. Konu Sahibi : 11Agust #131
    adetten hemen sonraki gün ama kızım var :)

2. Konu Sahibi : 11Agust #132
    Alıntı &ebru& kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

Hadis-i şerifte,

"Hanımı hâmile iken, elini onun karnına koyup, "Bismillahi ahadis samed ellezi lem yelid ve lem yûled, yâ Rabbi bu çocuğun ismini Muhammed aleyhisselâmın hürmetine, Muhammed koydum" derse, bu çocuk erkek olur." buyuruldu.

Bu size doğru geliyor mu? Hamileyken zaten cinsiyeti belli oluyor. Yani bu duayı okuyunca değişiyormuymuş? Sümme haşa

3. Konu Sahibi : 11Agust #133
    ben ovulasyon testi kullandim, adetim bittikten yaklasik bir hafta sonra yumurtlama oldu cift cizgiyi gorunce iliski oldu bebegim erkek.

4. Konu Sahibi : 11Agust #134
    Giriş tarihi
    Oct 2009
    bende adetten sonraki gün ve oğlum var ve kırkım bittikten 1.5 ay sonra yine hamile kalmışım bu seferki kız oldu allahım ne büyüksün

5. Konu Sahibi : 11Agust #135
    Alıntı giovinetta kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Bu size doğru geliyor mu? Hamileyken zaten cinsiyeti belli oluyor. Yani bu duayı okuyunca değişiyormuymuş? Sümme haşa

tip dilinde hemen belirleniyo diyolzr
    ama cenin rahm dustugude 40. gun iki melek ALLAH in huzuruna gidp
    rabbim bu bebegi kiz mi gondereceksin erkek mi diye sorarlarmis
    sonuc yuce yaradana klmis
    tam yazamadim orada daha guzel manali yaziyodu

6. Konu Sahibi : 11Agust #136
    Giriş tarihi
    Dec 2010
    bende adet bitiminden hemen sonra hamile kaldim bebisim erkek

7. Konu Sahibi : 11Agust #137
    bir alakası olduğunu sanmıyorum kızlar. oluruna bırakmak lazım :)

8. Konu Sahibi : 11Agust #138
    Giriş tarihi
    Apr 2011
    bence de oluruna bırakılmalı Allah sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin, en güzel dua bu bence...

9. Konu Sahibi : 11Agust #139
    Giriş tarihi
    Mar 2007
    Alıntı giovinetta kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    peygambermiz (sav)hamile bir kadin gormus gulmus bu hanimin oglu olacak demis....bebek dogmus fakat kiz dogmus efendimize sav gelmisler ya resulllah sen erkek dedin kiz dogdu demisler bunun hikmeti nedir....efendimiz sav bebegin babasi surekli dua ediyordu yarabbi hayirli evlat nasip et diye erkek bebk onun hakkinda hayirli olmadigi icin Allah cc ona kiz cocugu nasip etti anne karninda cinsiyeti degisti.... Rabbim dilerse her sey olur onun kudretinden sual olunmaz......

10. Konu Sahibi : 11Agust #140
    Giriş tarihi
    Mar 2011
    adetım bıttıkten 5 gun sonra hamıle kaldım ve kızım olucak nasıpse..ılk defa duydum dedıgınızı..erkek olur dusuncesıyle adınıda CANAHMED <KOYACAKTIM...esımde bende hep oyle seslendık..ama kızımız olaagını ogrenndık..yanı 2. tezde curudu...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-01-2015

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 180 gün kaldı.

Bebeğiniz artık rahim dışında yaşama hazırlık için nefes alma, yutma, emme gibi hazırlık hareketleri yapıyor. Amniyotik sıvı bebeğin sindirim sistemi tarafından yutulur ve işlenir. Bu işlem bebeğin doğumdan sonra aldığı gıdaları işlemesi için yapılan bir hazırlık işlemidir. Diğer kültürlerde doğum : Maya geleneğine göre doğum yapan kadın, doğumdan sonra 20 gün boyunca bebeği kucağunda olduğu halde uyur ve 20 gün sonra normal aktivitelerine başlayana kadar kesinlikle bebeğinden ayrılmaz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sayfa: 14/21 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon