adetten hemen sonra hamile kalinirsa dogacak cocuk erkek olur

Amin canim benim.evet erkekde ayaklar cok usuyor.rahat geciyor hamilelik.ne bulanti ne bir sey.simdikindede cok rahatim ya.dua et benimcin kizim olsun.bende senincin dua edicem saglikli bir erkek evladin olsun
Insallah canim senin de saglikli hayirli cok guzel bir kizin olsun...

Kizlar bende adeten hemen sonra hamile kalanlardanim 7+3 gunluk hamileyim son adet tarihimde 22 nisan yani adet tarihimden hemen sonra gebe kalmisim bunu dr da soyledi ama bende erkek hisediyorum mide bulantim yok kendimi hamile bile hisetmiyorum dur bakalim cinsiyeti ne olcak cok merak ediyorum

Kizlar bende adeten hemen sonra hamile kalanlardanim 7+3 gunluk hamileyim son adet tarihimde 22 nisan yani adet tarihimden hemen sonra gebe kalmisim bunu dr da soyledi ama bende erkek hisediyorum mide bulantim yok kendimi hamile bile hisetmiyorum dur bakalim cinsiyeti ne olcak cok merak ediyorum
Ben de adetten hemen sonra hamile kaldim benim ki erkek mis..

Belki büyük çoğunluk öyledir benim kardeşim de öyle kAldı erkek. Ama hemen sonra hamile kaldım kız . Kendinizi çok kaptirmayin deyin

merhaba kızlar ben de adet bitiminden 3 veya 4 gün sonra hamile kaldım korunmasız tek ilişki. 10. haftadayım. bir kızım var çok şükür bir de oğlum olsun istiyorum.
bakalım öğrenince yazarım ama okuduğum kadarıyla kız da olabiliyor bu dönemde erkek de :)
Rabbim her isteyene hayırlı sağlıklı evlat versin...

Nenguzel Rabbim Her iki evladın duygusunu nasip etmiş inşallah bizlere de nasip eder

Bence bu doğru değil
Ben adetimin 18-20.günleri arasında hamile kalmıştım ve oğlum oldu
Bu tamamen yumurtlama zamanıyla alakalı bişey

X