Makyaj Ürünleri Severek kullandığınız The Body Shop ürünlerini hangileri ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

BeyazPerim

Vay anası ya =)
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
11.895
18
The Body Shop hangi ürünlerini severek kullanıyorsunuz ? Hangi urunlerinden memnun kalmadınız ?

hiç denemedm ama düşünüyorum. izmirde nerden bulabilirm?

çilekli dudak balmı dayanamayıp yebilirsinizŞeniz
kenevirli el kremi kokusu çok hoş diil ama işlevi güzel benim ellerime ii geldi en azndan yumuşacık oluo
wihte musk body lotion şiddetle tavsiye ediyorum duştan sonra sürüyorum vücuduma kokusu uzun süre kalıo çok güzel temzlk hissi verio ve tenim yumuşacık oluo
olive shower gel kokusu mükemmelll

frambuazlı body losyonunu duj jelını kullanıyorum çileklı wucut spreyini kullanıyorum satsuma vücut losyonunu kullanıyorum whıte musk duj jelını we losyonunu kullanıyorum okyanus duj jelını kullanıyorum nemlendırıcı yüz spreyini kullanıyorum ocyanus deodorantını kullanıyorum toniğini kullanıyorm okyanus we whıt musk ın parfumlerını kullanıyorum içlerinden memnun kalmadıklarıma gelınce yüz spreyii ve parfümleri yuz spreyı nemlendırıcı fakat hıc nemlendırmıyo parfumlerı ıse 1 saat sonra kokudan eser kalmıyo toniği aslında ıyı fakat neden se ben beğenmedım

he ama artık duj jellerını kesınlıkle body shoptan almıyıcam 22 mılyon werıyoruz tanesıne ama dier duş jellerının yanında bı artısı yok tabı gene özel kokuları oradan alıcam fakat çileklı hındıstan cewızlı felan duş jellerınını yagnı meywalı olan tum duş jellerını dıer markaardan alıcam özel kokuları sadece body shoptan ama losyonu asla o markalardan almam body shop bnce losyon konusunda cok ıyı kokuları ççok kalıcı we ıyı nemlendırıyo ben butter kullanamıyorum yaglı hıssı werdıgı ıcın fakat losyonlarıda aynı butterlerı gıbı güzel nemlendırıyo we kokusu 2 gun felan hıc cıkmıyo

Ben bir Body Shop aşığıyım...
Kullandığım her ürününden memnun kaldım!

Sıralayayım ama unuttuklarım da olabilir...

Kenevir seti, tüm ürünleri muhteşem nemlendiriyor. Kokusu çok çekici değil ama benim hoşuma gidiyor...
Aqua Lily set, duş jeli, losyon, parfüm, banyo lifi. Ayrı ayrı çok memnunum.
Moringa vücut losyonu, harika kokuyor, kalıcı hem de...Çok ferah bir koku.
Japanese Cherry Blossom body butter ve parfüm. Çok memnunum bitmek üzereler...
Aloe Vera deodorant, hassas cilt için parfüm içeriği zayıf ama gayet koku önleyici. Alerjik cildim için çok iyi.
Aloe Vera göz çevresi kremi, harika. Gerginlik verirken harika nemlendiriyor.
E vitaminli göz kremi, Aloe Vera daha güzel, aynı fiyattalar, Aloe Verayı tercih ederim...
SeaWeed (yosunlu seri) serisi, karma ciltler için yağsız seri. Nemlendiricisi vaadettiği matlığı veriyor, çok güzel kokuyor ve yağsız oluşu benim için çok iyi...Temizleyicisi de var ama henüz denemedim...

Makyaj malzemelerinden,
3 allığım var, ikisi de harika! Ben simli allık sevmem, kalıcılıkları çok iyi ve renkleri gayet yoğun...Pembe ve şeftali tonlarında mevcut...
2 Göz Farı var, çok far kullanmayan biri olarak en sık kullandıklarım bunlar...yapıları çok güzel, simsiz hafif ışıltılı, örtücü renkler...
1 siyah göz kalemim var, sürümü ve rengi çok güzel ama aktığı için çok kullanmıyorum...

Sanırım bu kadar...:)
:hulya:

Aa bir de vucut peelingi için eldiven şeklinde keseleri muhteşem! a.s
Bir de Çay Ağacı yağı serisinden
Şişede Çay Ağacı yağı, çıkan sivilceyi söndürüyor.
Peeling'inden çok memnun kalmadım malesef...

hımm body shop evet güsel bende alayım bari bugün vanilya ve cilek kokularına bayılıyorum erkeklerde bayılıyor:kaydirigubbakcemile3

livcim genel olarak çok beğenirim body shopu.makyaj ürünlerinden en memnun kaldığım ürünü pata kremi oldu..fondotenleri ve allıkları çok başarılı buluyorum..
saç ürünleride çok güzel..şampuanlar,maskeler şekillendiriciler

pudra ve allığını kullanıyorum, ama allığını çok seviyorum:asigim:

livim seni bir öpeyim gelmişken hihi opuyorumnanaktan

melegim bende seni opeyim =) canım arkadasım benimmmm Şeniz
kızlar bende body shop urunlerine hastayım ...sampuan ve kozmetik urunlerini hiç denemedim ama eminim onlarda cok basarılıdır

kızlar body shop urunlerinin hepsi dogal mı içerigindekıler kısmında parfum de yer alıyor bunun hakkında ne dusunuyorsunuz sekerler

Son düzenleme:
Canım benim,
ıçerikleri tamamen bitkisel değil ne yazık ki...
'doğal' değil demiyorum çünkü, artık 'doğal' kelimesinin de içi çok boşaltıldı...

Nitekim yeryüzündeki herşey doğadan üretilmiyor mu zaten ? Buna kimya biliminin kullandığı ham maddeler de dahil.
Kimyasal dediğimiz şeyler de doğadan geliyor, ilaçlar gibi.

Ancak, 'sentetik' içeriği hakkında yorum yaparsak, evet pek masum sayılmaz, ama bitkisel oran diğer benzerlerine oranla daha yüksek.
Parfüm aslında çoğu ürününde baskın değildir veya yoktur, cilt bakım ürünlerinin pek çoğu keskin bitki kokar, hatta bazen rahatsız eder ağır bitki kokusu

X