50lik şeker yüklemesi

dilan23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
5
0
benim 50 lik şeker yüklemem 24+5 te 172 çıktı.çok moralim bozuldu.haftaya 100 lük yaptırcam.haftaya kadar diyet mi yapılıyor.bilen var mı?yoksa normalmi devam edecem.lütfen yardımcı olun.

merhaba cnm benimde 50 lik yüksek çıktı diyet yapmadım gerçek sonuç çıksın die. 100 lük te yüksek çıktı dr dahiliyeye ordan diyetisyene gönderildim. şimdi diyet yapıyorum 1 hafta sonra tekrar ölçülecek kısacası doğuma kadar kontrol altında olacağım, sonucun ne çıkacak yazarsan sevinirim.

canım normal yediklerini ye..
100lükte yüksek çıkarsa muhtemelen diyetisyen kontrolünde olursun.moralini bozacak bir şyok sakin ol.
benim görümceminde yüksek çıkmıştı diyetisyen kontrolünde doğuma kadar devam etti.
bebeği de 3650 doğmuştu..
ekmeği,makarna,pilavı,muzu kesmişti diyetisyen ondan.

moral bozacak birşey yok rahat ol benim de 50 lik yüksek çıkmıştı bir hafta boyunca dikkat ettim çikolatayı ve ekmeği azalttım. 100 lük de sorun çıkmadı umarım sende de çıkmaz geçmiş olsun..sonucu mutlaka bizimle paylaş olur mu?

benım 50lık yuksek cıkınca hastahane bana 3gunluk dıyet verdı tatlıyı kesıyorsun bol meyve sebze yiyorsun falan tahlıl yaptırcagın gece mumkunse tatlı yemıyorsun gece 21den sonra bırsey yemıyorsun 1porsıyon sutlu tatlı yıyorsun en son benım dıyetım oyleydı 100lukte yuksek cıktı suan dr kontorulde dıyet yapıyorum ınsulın vurunuyorum sabahları hergun aclık tokluk olcuyorum sabah oglen aksam ılk basta haytım karardı sanmıstım sımdı alıstım dıkkat edersen saglıklı bır sekılde kucagına alırsın

gorunuste bakınca seker hastasısın
ama korkma
dıyetle hallololuyor
bıraz dıkkat
hıç uzulme genelde hamılelerde cıkabılıyor

kızlar benim de 50lik yüksek çıktı dr 100lük filan yaptırcaz demedi sadece diyet verdi.sizlerin açlık şekeri nasıldı?onlarda sorun varmıydı?

kızlar bu şeker yukleme testini hep duyuyordum ama ben hep kandan yada damardan verilen bişey sanıyordum.gecenlerde hastanede bi kadının evinde pet şişeye konmus tuhaf bir sıvı gördum.şeker testi için dedi.bunu içmek zorundayım dedi.yoksa hamilelerdedemi aynı ya.o içilen sey nedir ve ne kadar lt içilmesi lazım eğer öyleyse.ben nasıl içerim bilmem zaten bulantılarla basım hala dertte.birde sonucunun ne cıkması lazım.az kaldı yaptırmama benimde...:KK43:

benimde 50 lik yüksek çıktı bugünde 100 lük yaptırdım oda çok yüksek doktorum diyetisyene yönlendirdi moralim çok bozukk çok

benimde 50 lik ve 100 lük yüksek çıktı diyetisyenin listesini uyguladım 1 hafta sonra açlık şekerim
96 ya düştü işe yaradı diyetim, ama 2 gün sonra tokluk ölçtürcem kahvaltıdan 2 saat sonra 120 nin altında çıkması gerekiyomuş, korkuyorum çok dua l

X