Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 aylık bebeğiniz kaç öğün ve her öğünde ne kadar süre emiyor?

1. Konu Sahibi : prism #1

Ufak bir soru ? 3 aylık bebeğiniz kaç öğün ve her öğünde ne kadar süre emiyor?

Bu gece bebeğim en son emzirmemden 7 saat geçmesine rağmen yani aç olması lazım, ancak 5 dakika emdi. gündüzleri zaten kısa süre emiyodu. geceleri uzun oluyordu. acaba yavaş yavaş memeden soğuyor mu? bu konuda endişeliyim. siz ne kadar sürede emziriyorsunuz?:teselli:

2. Konu Sahibi : prism #2
    canı geçiş dönemlerinde büyürken memeden bazen soguyabiliyo emmek istemiyo bende oğlumda yasamıstım gece zorla emziriyordum gündüzde ama inat ettim hep emzirdim sakın mama falan varme düzeliyo korkulacak bişey yok canım gönlünü ferah tut

3. Konu Sahibi : prism #3
    sağol canım kesinlikle büyük konuşmayayım mama taraftarı değilim. şu an bırak mamayı su bile vermiyorum. 6 ay boyunca inşallah anne sütü emer. bu ay sonu kilosundan anlaşılacaktır. Bakalım. tekrar teşekkür ederim

4. Konu Sahibi : prism #4
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    benımkı yarım saatte bı emıo..gecde aynı uyrken agzıne verıom anlamıo emiyor..7 saat çok fazla 3 saat en fazla dıe bılıom.CADIARZU

5. Konu Sahibi : prism #5
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    sen zorla emzır 7 saat ara verdırme bence..çokkkkkkkkkkkkk cunküüüüü

6. Konu Sahibi : prism #6
    doktor bana kontrole gittiğimde senin sütün yağlı 6 saate bir emzirebilirsin dedi.ben hep en geç 3 saatte bir emziriyorum. şimdi acaba tokta ondan mı emmiyor diyorum ama canım sıkılıyo işte az kilo alır diye. ben hiç acıkmadan veriyordum memeyi. dr öyle verme acıkınca sindirim sistemi hazır demektir dedi.ama ben 3 saatte bir emzirmeyince yada emziremeyince bana geliyorlar..sabırsızlıkla bu ay ne kadar kilo alacağını bekliyorum. o zaman bir fikrim olacak işte.

7. Konu Sahibi : prism #7
    canım benim bebeğimde 1 hafta sonra 3 aylık olucak gündüz belli olmuyor uyanınca emziriyorum bunların arasıda bazen yarım saat bazen 2 saat bazende 3 olabiliyor uyanmasına bağlı ben emzirmek için uyandırmıyorum gecede 1 veye 2 kere uyanıyor emmek için yani güzel uyuduğuna göre karnını doyuruyor demektir aç olsa uyuyamaz emdiğindede 10 veya 15 dakka anca emiyor ama karnı şişiyor hiç durmadan emiyor bazı bebek oyalanarak emer meme uyuyarak emer ondan uzun sürebilir ben uykusunu aldıktan sonra emzirdiğim için hiç durmadan emiyor kısa sürüyor gögsümde emzirirken süt taşıyor onun içinde lık lık 15 dakkada bitiyor işimiz şuandada boyumuz 61cm kilomuz 6 kilo

8. Konu Sahibi : prism #8
    belki ben çok kısa süre emdiği için doymuyor sanıyorum.benimki de oyalanmaz memede. ama uykusu varsa almıyor memeyi. uykudan sonra emziriyorum. bezi de iyi. günde en az 2-3 defa büyük. dediğim kilosundan anlayacağım. şimdi saat 14 de emzirdim. uyuyor. meme istemezse 18 e kadar bekleyeceğim. bakalım iştahlı ve uzun süre emecek mi. teşekkür ederim ilginize.

9. Konu Sahibi : prism #9
    bencede bebegın ac olsa zaten uyumaz uykuya dalmaz...Demekkı o kadar emmek yetıyor ona ..Benım doktorum kımı bebek ılk 3 dakıkada sütü indirir sütte yağlıysa bebek doyar dedı..

10. Konu Sahibi : prism #10
    Giriş tarihi
    Jun 2009
    bnm bebeğim 6 aylık olacak
    dr.umuz gece uyanmadığı sürece emzirme demişti
    gece emmelerine alışmasın die
    bnmkide bi ara emmiodu
    çok çaba sarfettim
    sakın peşini bırakma
    emmiyo diye
    bnm bebişim şuan emmeye başladı çok şükür
    bu bi geçiş dönrmi mutlaka geçecek merak etme