2010 Mayıs Bebeklerinin Cicileri

frambuaz

SIKINTI ve MUZ KABUĞU
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
4.217
25
Henüz Mayıs bebişlerine bişeyler almak için belki de çok erken ama fikir paylaşımında bulunuruz diye düşündüm...
Hem, eminim sağdan soldan size de hediyeler gelmeye başlamıştır.
Buyrun o zaman...:emir_bebek: alkisalkisalkis

Açılışı da ben yapayım bari...
Ben mart annesiyim ama aldıklarımı sizlerle de paylaşmak istedim. Bi fikir vermiş olurum belki..

Hastane çıkışı 20li set: (Bebekler ilk 3 ayda bundan başka bişey giyemiyomuş.)
bebekseti001.jpg

Havlu ve battaniyesi:
bebekseti006.jpg

Önlükleri,hırka,pantolon ve tulumu:
bebekseti012.jpg

Atleti:
bebekseti010.jpg

Zıbın,eldivenler ve şapkaları:
bebekseti013.jpg

ıç çamaşırları:
bebekseti014.jpg

çok şeker maşallah annesi kızımız gelecek sanırım belli oldumu cisiyetii

kızlar güle güle kullanın.ama benden size tavsiye bende 2009 mayıs annesiyim.o kadar çok tulum vs aldım ama havalar birden sıcak olunca hiçbirini giydiremedim.bide hemen küçülüyorlar.o yüzden çok fazla bişey almayın kızlar.

kızlarr bu ne hız maşallah:))) hayırlı olsun hepsi de çok cici. ama 2009 mayıs annesi olarak,bence çok da acele etmeyin ciciler almak içn. evet,haklısınız şirin ciciler gördükçe dayanamıyorsunuz ama, mesela en önce mevsimi tutturamıyorsunuz. hava şöyle olur,şu zamanda bunu giyer diyorsunuz ama hiç tutmuyorkafamçokkarıştı çok severek aldığım bazı tulumları hiiç giyemedi kuzum. altıncı ay kışa denk gelicek diye kışlık kalın tultumlar aldım. ama yazın, kuzu 3 aylıkken anca girdi içine ve tabi hiç giyemedi:KK43:( 3,5 aylıktan itibaren 6 aylık kıyagetleri giymeye başlıyolar çünkümzemuszemus

biz 2010 mayıs anneleri olarak böyle bir topik açmadık henüz.. çünkü daha çok erken bizler için. topiği bizim yerimize açan 2009 mart annesi frambuaz.. kendisine çok teşekkür ederiz ama henüz cicileri almaya başlamadık zaten aldığımızdada kendi topiğimizi açarız:hulya:
kaydirigubbakcemile5

frambuaz arkadaşım kendi topiğinde sergilemeye doyamadı bide burda göstermek istedi heraldekaydirigubbakcemile3 heyecanını anlıyorum. hayırlı olsun canım o zaman.a.s.

biz 2010 mayıs anneleri olarak böyle bir topik açmadık henüz.. çünkü daha çok erken bizler için. topiği bizim yerimize açan 2009 mart annesi frambuaz.. kendisine çok teşekkür ederiz ama henüz cicileri almaya başlamadık zaten aldığımızdada kendi topiğimizi açarız:hulya:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

arkadaşlar Allah izin verirse bende mayıs 2010 annesi olacağım benide aranıza alırmısınız

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

arkadaşım ilgin için teşekkür ederim ama, daha çooook erken bizim için, hem düşük tehlikesi olanlar bile var, burda heveslenmeyelim şimdi, vakti gelince açılır elbet...

önemli değil canım
kalsın topic
almaya başladığımız zaman gösteriveririz

X