Epılıxır kesin sonuç mu???

mymelino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
966
3
Arkadaşlar epılıxır kullanıp kesinlikle etkili diyebilecekler lütfen yazsınlar... Tüyleri sadece inceltiyomu yoksa kökten yok ediyomu ??? Almayı düşünüyorum......yardımcı olun lütfen.....kullanıp memnun kalmayanınız varmı??????

Ewet ya bende Çok merak edıyorum dıĞer lınk okadar uzun ve karıŞık kı sonuÇları bulamıyorum

Bende o yÜzden tekrar aÇtım konuyu daha yararlı olsun dıyee...dıĞer topık Çok uzun ve kesın sonuÇ alıp almadıkları bellı deĞıl.....

ama daha çok yeni ,kullanımlarımızın devamında daha net cevap yazabiliriz sanıyorum
sadece ilk gözlenimlerini aktarıyor herkes,en eski kullanıcılardan biri olarak ben diyebilirimki kesinlikle etkili ,özellikte bazı bölgeler daha hızlı cevap veriyor,bende en çok etkilenen bölgeler bacak ve bıyık .

Tamam canım saĞol... Kılları yok mu edıyor sadece zayıflatıyormu ben onu merak edıyorum...ÇÜnkÜ bende epılıxır alıcam ...bılgı alıyım dedım......

epilixirin açıklamasında hair growth inhibitör (kıl gelişim durdurucu ) yazıyor.
bana göre bu demek oluyorki kıl gelişimi durdurulunca bir daha kıl çıkmayacak
zaten yazıyor yine epilixir açıklamasında;ölmüş olan kıl folikülü bir daha kendini yenileyemez
hatta bende merak edip araştırdım,çünki genelde hücreler kendini yenileme özelliğine sahip
kıl kökünü oluşturan matriks hücreleri öldüğünde kendini yenileyemeyen türden bir hücre yapısı imiş ,bunu öğrendikten sonra inancım dahada artmış oldu.

Beany epilixirin en eski kullanıcısı olduğunu yazmışsın kaç seans yaptın? yüzde kaç azalma var?

Çoook saĞol...bıde bıŞey sorcam sana... ınternettekı bı ÜrÜnÜn resmını aÇtıĞım topıĞe eklemek ıstıyorumm ama yapamadım... Yardımcı olursan sevınırım...

Tatlım buna dair bir başlık vardı.Hatta numune bile dagıtılıp kullanıldı.

İstersne o başlıktaki arkadaşlara sor.Belki bu sayfa dikkatlerini çekmez.

arama butonuna resim ekleme yaz,muhakak vardır kk sayfalarında.
ben toplam 7 seans yaptım(alt bacak+bikini+koltuk altı)
3 seansta bıyıklara yaptım.
ilk seanslarda kıllar incelerek renklerini kaybetmişti,seanslar ilerledikçe en çok etkilenen bölgemin bacak olduğunu farkettim,yer yer hiç kıl çıkmayan alanlar(para para boşluklar) oluştu ve bacağımın genel görüntüsü çok değişti ,çıkan kıllar göze batmıyor artık,bıyık bölgemde aynı şekilde bacak kadar etkilendi diyebilirim.
fakat bikini ve koltuk altı için halen bekliyorum etkisini,özelliklede koltuk altı bölgemi.....ilk seanslarımdaki kadar etkilenmedi çünki bu bölgelerim.

deneme grubundakilerden biri olarak etkili olduğunu söyleyebilirim... ama henüz bölgeye göre 2-3.seanslarımı yapmak üzereyim o yüzden tamamen bitti demek için çok erken...sanırım ürün de çok eski olmadığı için tamamen bitti diyecek kimsenin çıkacağını sanmıyorum...

Bıraz daha bekleyelım ozamannn ..... 3-4 ay daha beklıcem burdakı sonuÇlara gÖre alırım artık... Yeter kı kesın sonuÇ bu olsun 1 sene bıle beklerımm..

epilixirin açıklamasında hair growth inhibitör (kıl gelişim durdurucu ) yazıyor.
bana göre bu demek oluyorki kıl gelişimi durdurulunca bir daha kıl çıkmayacak
zaten yazıyor yine epilixir açıklamasında;ölmüş olan kıl folikülü bir daha kendini yenileyemez
hatta bende merak edip araştırdım,çünki genelde hücreler kendini yenileme özelliğine sahip
kıl kökünü oluşturan matriks hücreleri öldüğünde kendini yenileyemeyen türden bir hücre yapısı imiş ,bunu öğrendikten sonra inancım dahada artmış oldu.

Beany, çok bilimsel konuşuyorsun :lepi:

bu ürün de kullandıkça etkili mi aceba? yoksa durdurduktan sonra kullanmasak da olur mu?
kafamçokkarıştı

:lepi: navb bilim çağındayız dimi ama:))
ne varsa bilimde var :lepi:
herşeyin bi mantıksal açıklaması olduğuna inanıyorum ve ikna olmadığım bişeyide denemem genellikle.
kaç seansta biter ,kıllardan tamamen kurtulunca birdaha epilixir kullanmak gerekirmi bende tam bilmiyorum ve sormayı unuttuğum bişeydir bu,bildiğim şey kıllar ayva tüyü haline geldikten sonra 4-5 ayda bir epilixir uygulamak gerektiği,ama bu belli bi süreliğinemi yoksa ömür boyumu bilemiyorum,bunu epilixir yetkilisine sorucam en kısa zamanda ,ben hep bi 10 seansı tamamlayayım diye bekliyorum onun için bazı detayları zamana bırakıyorum açıkçası.

X