Yatak Odası Dekorasyonu benim beyaz yatak odam:)

çoookkk güzelmiş çok aramıştım beyaz renk yatak odası ama bulamamıştık o zamanlar:KK43:
şahane gerçekten güle güle kullanın..

çok teşekkür ederim arkadaşlar.bende beyaz hastasıyım bu gardolabını nette görüp bayılmıştım.pazar günü istanbulada yaptırmak için geziyorduk bir mobilyacı gördüm maltepede ste diye.orda denk geldim.
peşin 5935 dediler 5350 ye indiler.bugün kayınvalidem ve kayınpedeerim gidip pazarlık yapıcak.ama inanın lake bir yatak odası istiyorsanız bu çok uygun.
modokoyuda gezdik biraz ordakiler 6-7 den başlıyor ve benim gardolabı 3 m eninde onlar 260 felan.

çokkkkkk güzel
bende beyaz takım arıyorum
bunuda koleksiyonuma ekliyicem
evindeki halinide koyarsın artık
güle güle kullanmak nasip etsin canım

saol canım benim düğüne daha çok var ama yavaş yavaş almaya başaladık kendi evimiz olduğu için:)

Ne yalan söyleyim şu kdar insnaın evine baktım

Kiminin banyosunu kiminin salonun kiminin de mutfağını beğendim

Amaaaa senin yatak odan kadar güzelini hiç görmedim

Süperrr tabii parası da süperrrr

İyi günlerde kullanın

Tek kelimeyle muhteşem bir takım cnm Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.

Benimde yatak odam beyaz lake gardrop ve yatak başlığı 3 metre :)))
Çok memnun kalacağından eminim cnm

Son düzenleme:
bende çok beğendim.Yatak odan genişse birde tadından yenmez.Hem beyaz renk sanıldığının aksine tozu daha az belli ediyormuş.Ben de beyaz düşünüyorun.Ama bembeyaz olcak heryeri.Kafamda tasarım yapıyorum.Tasarımımı çizime geçirmeden önce biraz daha bakınmam lazım

Ne yalan söyleyim şu kdar insnaın evine baktım

Kiminin banyosunu kiminin salonun kiminin de mutfağını beğendim

Amaaaa senin yatak odan kadar güzelini hiç görmedim

Süperrr tabii parası da süperrrr

İyi günlerde kullanın

saol cnm çok teşekkür ederim.bende bu modeli bulana kadar bakmadığım site ve bakmadığım resim kalmadı.en çok bu içime sindi.aşık oldum resmen:)))

güzelmiş canım güle güle kullan .
. fiyatida iyi bence ben lazzoniden baktım fiyatlar el yakıyor ama modeller süper . bende beyaz düşünüyorum yada krem . örtü ve aksesuarlarıda siyah ,gümüş grisi ve kırmızı yapıcam ......
gardorop konusunda haklısın bende çok aradım ve hep 2.5 civarında uzunlukları .. bana daha büyük lazım ... bu seçenegide bahsettigim markada buldum hatta ne boyda yada hangi parça istersen ekliyorlar ..

Son düzenleme:
tek kelimeyle süperrrrrrr. sannem anladığım kadarıyla sen kendin bir yerde gördün ve yaptırdın değilmi ama bayıldım bende beyaz istiyorum şimdiden beğendiklerimi pc ye kaydediyorum senin yatak odanıda aldım listeye müsaden olursa :kedi: çok güzel çok beğendim oturma odamıda beyaz yapıcam ben leke gelmez diyorlar kafam karışıyor ama ben beyazın asilliğine bitiyorum...

X